18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znalezisko w górach

CrazyEdek • 2023-04-06, 19:51
Dzień dobry, może ciepłej herbatki.


Zpider

2023-04-07, 09:25
Korc**ała napisał/a:

j***niutku tak wieje, a on se leży spokojnie i nie trzęsie się z zimna ja bym tak nie dał rady



Jeste ekspertę - bo nie żyje

crookla

2023-04-07, 10:57
panar3 napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem ludzi, co tak zdobywają te szczyty. Niebezpieczne to w ch*j, kosztowne w ch*j, nie wiadomo po ch*j tam leźć. Mówią, że ppokonują samych siebie i jakiś zew ich w te góry ciągnie po to by się mogli sprawdzić... Ja pie**olę! Chcesz się sprawdzić, pokazać jakiś (jakaś, bo durne p*zdy też tam lezą a przez nie kupę frajerów tam zostało, bo trzeba je ratować,,, równo-gówno uprawnienie he he), to zapie**alaj do szpitala pomagać chorym albo do domu opieki, tam potrzeba 100 razy więcej odwagi. Jeszcze, k***a, padnie taki himalaista czy inny zdobywacz szczytów i lament, żałoba jak po jakimś papieżu bo się poświęcał i zdechł "kochając to co robił". Noż k***a, co za ch*jnia. Ha, tfu! Wypie**alać.



musisz być najnudniejszym czlowiekiem na świecie

Quassar

2023-04-07, 11:10
Zpider napisał/a:

Jeste ekspertę - bo nie żyje



Dlatego właśnie nie jest ekspertem ... bo jak by był dobry to by wszedł i zszedł z szczytu..

Jedynie zejść udało mu się, ale w sensie duchowym :D

Kurde26

2023-04-07, 11:57
Normalny znak drogowo orientacyjny na dużej wysokości.

omenlol

2023-04-07, 13:51
Tylko ostatni popie**oleńcy idą w te góry

mazga50

2023-04-07, 15:09
Korc**ała napisał/a:

j***niutku tak wieje, a on se leży spokojnie i nie trzęsie się z zimna ja bym tak nie dał rady



To zwłoki kobiety, więc "j***niutka" jak już.

Wiewór

2023-04-07, 15:44
Chojnie_Obdarzony napisał/a:

A ty to wszystko wiesz bo czytasz Onet i jesteś dobrze poinformowany



Ja to wszystko wiem bo jestem człowiekiem wykształconym i oczytanym.
Przeczytałem wszystkie książki dokumentalne o wspinaczach i wyprawach na koronę ziemi i himalajach.
Wiesz co to jest ksiazka?

to...........10

2023-04-07, 16:09
panar3 napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem ludzi, co tak zdobywają te szczyty. Niebezpieczne to w ch*j, kosztowne w ch*j, nie wiadomo po ch*j tam leźć. Mówią, że ppokonują samych siebie i jakiś zew ich w te góry ciągnie po to by się mogli sprawdzić... Ja pie**olę! Chcesz się sprawdzić, pokazać jakiś (jakaś, bo durne p*zdy też tam lezą a przez nie kupę frajerów tam zostało, bo trzeba je ratować,,, równo-gówno uprawnienie he he), to zapie**alaj do szpitala pomagać chorym albo do domu opieki, tam potrzeba 100 razy więcej odwagi. Jeszcze, k***a, padnie taki himalaista czy inny zdobywacz szczytów i lament, żałoba jak po jakimś papieżu bo się poświęcał i zdechł "kochając to co robił". Noż k***a, co za ch*jnia. Ha, tfu! Wypie**alać.



Zesrałeś się :D Teraz jeszcze się rozpłacz i biegnij do mamusi :D

ellsworth

2023-04-07, 17:35
SkoPio1 napisał/a:

Być może nie miał kilofa, by odkuć truchło od lodu/skały.
Ale chcesz się wykazać, to wybierz się na Everest. Tam trupów od groma i ciut, ciut, pozrzucasz, nagrasz, wstawisz, zostaniesz królem Sadola...



Co ty pie**olisz?? Byłeś kiedyś w górach zimą?? Nikt rozsądny nawet w Tatry się nie rusza bez czekana, a co dopiero w takie góry.

Sawix

2023-04-07, 17:56
Chyba już się zaczął mumifikować ,takich kolorów nabrał

ColinFarelka

2023-04-07, 17:59
Wojownik12 napisał/a:

a co on takj rzułty



Kremu z filtrem zapomniał

:-D

wunhei

2023-04-07, 18:46
w dupę se wsadźcie te wasze góry .Ja zbieram znaczki k***a i mam egzemplarz który jest wart więcej niż wasze kobiety i domy/mieszkania. Mam j***ny kartonik warty dokładnie 4,725 000 zł i dziennie jem sałatki ćwiczę i czytam wiadomości o pozostałych 6-ciu które mają ludzie na świecie-bo jeśli jeden wykorkuje to cena mojego wzrośnie do 22, 500 000. To jest k***a adrenalina.Każdego dnia-rywalizacja kto kogo przeżyje.


Filatelistyka byście powiedzieli jest k***a nudna.Na pewnym poziomie nie jest.

to...........10

2023-04-08, 00:25
wunhei napisał/a:

w dupę se wsadźcie te wasze góry .Ja zbieram znaczki k***a i mam egzemplarz który jest wart więcej niż wasze kobiety i domy/mieszkania. Mam j***ny kartonik warty dokładnie 4,725 000 zł i dziennie jem sałatki ćwiczę i czytam wiadomości o pozostałych 6-ciu które mają ludzie na świecie-bo jeśli jeden wykorkuje to cena mojego wzrośnie do 22, 500 000. To jest k***a adrenalina.Każdego dnia-rywalizacja kto kogo przeżyje.
Filatelistyka byście powiedzieli jest k***a nudna.Na pewnym poziomie nie jest.



Nie wiem, co bierzesz, ale bierz połowę :amused:

Janko

2023-04-08, 00:31
Nie ma co się k***a jarać pie**olonymi ch*jami i p*zdami co w górach zdychają

Antoni79

2023-04-08, 11:28
panar3 napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem ludzi, co tak zdobywają te szczyty. Niebezpieczne to w ch*j, kosztowne w ch*j, nie wiadomo po ch*j tam leźć. Mówią, że ppokonują samych siebie i jakiś zew ich w te góry ciągnie po to by się mogli sprawdzić... Ja pie**olę! Chcesz się sprawdzić, pokazać jakiś (jakaś, bo durne p*zdy też tam lezą a przez nie kupę frajerów tam zostało, bo trzeba je ratować,,, równo-gówno uprawnienie he he), to zapie**alaj do szpitala pomagać chorym albo do domu opieki, tam potrzeba 100 razy więcej odwagi. Jeszcze, k***a, padnie taki himalaista czy inny zdobywacz szczytów i lament, żałoba jak po jakimś papieżu bo się poświęcał i zdechł "kochając to co robił". Noż k***a, co za ch*jnia. Ha, tfu! Wypie**alać.



Gadasz jak kobieta. Po co szarpać się ryzykować, jak można siedzieć w domu? Po co lecieć w kosmos jak tam nie ma tlenu? Po co odkrywcy kiedyś pływali w nieznane statkami prawie na pewną śmierć? Po co chemicy, fizycy bawili się niebezpiecznymi substancjami i przypłacali to życiem? Np Skłodowska-Curie? Bo poznanie to jest ludzka natura mężczyzny.