18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znalezisko w górach

CrazyEdek • 2023-04-06, 19:51
Dzień dobry, może ciepłej herbatki.


mygyry

2023-04-06, 19:54
Co wydarzyło się w górach, to zostaje w górach.

Korcipała

2023-04-06, 19:56
j***niutku tak wieje, a on se leży spokojnie i nie trzęsie się z zimna ja bym tak nie dał rady ;-)

leksio

2023-04-06, 20:02
Gdyby kamerzysta chciał dodać dobry film na sadola to chociaż by go zrzucił z tej góry... i tak już nie żył

Quassar

2023-04-06, 20:35
Ooooo... Zimorodek jak słodko śpi..
Misu zapadł w sen zimowy, ale coś mi sie wydaje że po roztopach nadal sie nie obudzi :D

turor

2023-04-06, 20:40
Czekał aż dziewczyna na randkę się umaluje :D

SkoPio1

2023-04-06, 20:46
leksio napisał/a:

to chociaż by go zrzucił z tej góry



Być może nie miał kilofa, by odkuć truchło od lodu/skały.
Ale chcesz się wykazać, to wybierz się na Everest. Tam trupów od groma i ciut, ciut, pozrzucasz, nagrasz, wstawisz, zostaniesz królem Sadola...

Wiewór

2023-04-06, 20:53
SkoPio1 napisał/a:

Być może nie miał kilofa, by odkuć truchło od lodu/skały.
Ale chcesz się wykazać, to wybierz się na Everest. Tam trupów od groma i ciut, ciut, pozrzucasz, nagrasz, wstawisz, zostaniesz królem Sadola...



Teraz everest może „zdobyć” kazdy kto ma w ch*j kasy. Można wynająć firme żeby tragarze cie wnieśli i znieśli ze szczytu.

rocknrolla85

2023-04-06, 20:58
Takich trupów na Mount Everest jest tyle, że niektóre służą za drogowskazy. Raz na jakiś czas Szerpowie czyszczą szlaki i znoszą.niektóre ciała i śmieci.

Goldi85

2023-04-06, 21:04
Ciekawe czy wziął sobie łapke na szczęście :D

Ratilt

2023-04-06, 21:20
rocknrolla85 napisał/a:

Takich trupów na Mount Everest jest tyle, że niektóre służą za drogowskazy. Raz na jakiś czas Szerpowie czyszczą szlaki i znoszą.niektóre ciała i śmieci.



Dokładnie
https://nauka.rocks/mount-everest-10-historii/

Chojnie_Obdarzony

2023-04-06, 21:32
Wiewór napisał/a:

Teraz everest może „zdobyć” kazdy kto ma w ch*j kasy. Można wynająć firme żeby tragarze cie wnieśli i znieśli ze szczytu.



A ty to wszystko wiesz bo czytasz Onet i jesteś dobrze poinformowany

:mrgreen:

panar3

2023-04-06, 21:42
Nigdy nie zrozumiem ludzi, co tak zdobywają te szczyty. Niebezpieczne to w ch*j, kosztowne w ch*j, nie wiadomo po ch*j tam leźć. Mówią, że ppokonują samych siebie i jakiś zew ich w te góry ciągnie po to by się mogli sprawdzić... Ja pie**olę! Chcesz się sprawdzić, pokazać jakiś (jakaś, bo durne p*zdy też tam lezą a przez nie kupę frajerów tam zostało, bo trzeba je ratować,,, równo-gówno uprawnienie he he), to zapie**alaj do szpitala pomagać chorym albo do domu opieki, tam potrzeba 100 razy więcej odwagi. Jeszcze, k***a, padnie taki himalaista czy inny zdobywacz szczytów i lament, żałoba jak po jakimś papieżu bo się poświęcał i zdechł "kochając to co robił". Noż k***a, co za ch*jnia. Ha, tfu! Wypie**alać.