18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmuszeni do wciągania koki

Macx83wwww • 2023-06-09, 02:52


Zapewne znalazłoby się paru dla których byłaby to nagroda..

Momonti

2023-06-09, 11:50
~_Killa_ napisał/a:

Uwierz mi, że to nic przyjemnego umierać z przedawkowania koky, czy każdej, innej, wciąganej nosem rzeczy. Na pewno dostana kołatania serca, bo przecież organizm totalnie po chwili dostaje szoku po takiej ilości, przez kołatanie serca + stres ciała dochodzi do zapaści, a od zapaści bez pomocy to już chwila, gdzie dzieli cię śmierć albo bycie warzywem.



Przy ketaminie byś gładko bez bólu odpłynął i tyle.

Angevil

2023-06-09, 13:26
Jeszcze telefon nie wystygł po nagrywaniu jak byli sztywni z przedawkowania...

Wojownik12

2023-06-09, 14:49
Wyr*chali i zjedli, pomyslowe

Bul_od_bytu

2023-06-09, 15:46
Zarejestruj napisał/a:

nie wiem czy ktoś by im posypał koki... moim sadolowym zdaniem to niewypłacalne ćpuny co za karę wciągają jakiś syf. Np proszę do prania czy sproszkowaną jarzeniówke.



W tamtych stronach koka to jak u nas bimber. Dopiero jak trafia na eksport to wartość rośnie :D Może walili w ch*ja klientów na wadze albo jakości i przyszła reklamacja

szwarc_one

2023-06-09, 17:09
SpoconyMariusz napisał/a:

Jeseli to Kolumbia to koka musi byc naprawde czysta, jestem ciekaw ile gram potrzeba by czlowiek sie przekrecil, i czy jest to bolesna smierc czy "znieczulina"
Jeseli to Kolumbia to koka musi byc naprawde czysta, jestem ciekaw ile gram potrzeba by czlowiek sie przekrecil, i czy jest to bolesna smierc czy "znieczulina"



Atak serca raczej do przyjemnych nie należy

Vincentus napisał/a:

To nie koka. To sie w puder nie zamienia. Nie ta dobra.



Oj panie jak ty nic o pewnych rzeczach nie wiesz a może i lepiej pozdro

ColinFarelka

2023-06-09, 20:24
Piana z pyska wyleciała jak na pulp fiction,mocny towar zapewne.

Pawehan

2023-06-09, 20:39
ColinFarelka napisał/a:

Piana z pyska wyleciała jak na pulp fiction,mocny towar zapewne.



W Pulp Fiction Uma przedawkowała Heronię , więc dostała zastrzyk z adrenaliny w serce . Można jeszcze ratować przez wdupczenie klienta do wanny z zimną wodą.
Przedawkowanie stymulantów czyli Koki wygląda inaczej, tutaj serce nie wytrzymuje od nadmiaru tego spida.
Przedawkowanie depresantów (Heroina ) jest gorsze. I łatwiej jest je przedawkować.
"Złoty strzał "ten termin odnosi się właśnie do Heroiny a właściwie wielokrotności swojej dawki podanej dożylnie (w kabel).

Juzwa

2023-06-09, 23:42
pie**olicie, mlaskali i pluli przy jedzeniu, to teraz za karę wciągają mąkę ziemniaczaną.