18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmuszeni do wciągania koki

Macx83wwww • 2023-06-09, 02:52


Zapewne znalazłoby się paru dla których byłaby to nagroda..

kris1978

2023-06-09, 06:59
Chyba tylko na takim zmuszaniu się nie skończy? Ale reszta będzie chyba na hardzie.

SpoconyMariusz

2023-06-09, 07:29
Jeseli to Kolumbia to koka musi byc naprawde czysta, jestem ciekaw ile gram potrzeba by czlowiek sie przekrecil, i czy jest to bolesna smierc czy "znieczulina" :-D

Jeseli to Kolumbia to koka musi byc naprawde czysta, jestem ciekaw ile gram potrzeba by czlowiek sie przekrecil, i czy jest to bolesna smierc czy "znieczulina" :-D

Pawehan

2023-06-09, 07:51
petru23 napisał/a:

Zloty strzał



Wiesz co to w ogóle znaczy ??

panar3

2023-06-09, 08:28
kris1978 napisał/a:

Chyba tylko na takim zmuszaniu się nie skończy? Ale reszta będzie chyba na hardzie.



A myślisz że tyle wytrzymałbyś napie**alanki albo rąbania kończyn ewentualnie gwałcenie różnymi przyrządami z wyciąganiem flaków na żywca włącznie bez znieczulenia? Ile by te filmy odstraszające trwały 3-4 sekundy? A tak masz na sadolu całe sprawozdania, tylko głosu Czubówny brakuje...

darayavahus

2023-06-09, 08:33
Pawehan napisał/a:

Wiesz co to w ogóle znaczy ??



Z tego co widzę, to raczej Ty nie wiesz, bo się przypie**alasz typa o nic.

Zarejestruj

2023-06-09, 08:33
nie wiem czy ktoś by im posypał koki... moim sadolowym zdaniem to niewypłacalne ćpuny co za karę wciągają jakiś syf. Np proszę do prania czy sproszkowaną jarzeniówke.

alahu1

2023-06-09, 08:43
darayavahus napisał/a:

Z tego co widzę, to raczej Ty nie wiesz, bo się przypie**alasz typa o nic.



Daj mu spokój, może poj***ło mu się ze złotym deszczem :krejzi:

~_Killa_

2023-06-09, 08:46
SpoconyMariusz napisał/a:

Jeseli to Kolumbia to koka musi byc naprawde czysta, jestem ciekaw ile gram potrzeba by czlowiek sie przekrecil, i czy jest to bolesna smierc czy "znieczulina"
Jeseli to Kolumbia to koka musi byc naprawde czysta, jestem ciekaw ile gram potrzeba by czlowiek sie przekrecil, i czy jest to bolesna smierc czy "znieczulina"



Uwierz mi, że to nic przyjemnego umierać z przedawkowania koky, czy każdej, innej, wciąganej nosem rzeczy. Na pewno dostana kołatania serca, bo przecież organizm totalnie po chwili dostaje szoku po takiej ilości, przez kołatanie serca + stres ciała dochodzi do zapaści, a od zapaści bez pomocy to już chwila, gdzie dzieli cię śmierć albo bycie warzywem.

BambiPMT

2023-06-09, 09:06
Kurde nie ma drgawek i piany z ryja.

uzytkownik609

2023-06-09, 09:28
Pawehan napisał/a:

Wiesz co to w ogóle znaczy ??



Chyba ty nie wiesz widzisz że już ich skręca tylko się nafurali

Vincentus

2023-06-09, 10:03
To nie koka. To sie w puder nie zamienia. Nie ta dobra.