18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmiana pasa

Pener • 2012-01-18, 17:02
tak to jest jak jeden zapie**ala a drugi nie patrzy w lusterka

solteck

2012-01-18, 23:08
nie w tym temacie napisałem

babycow

2012-01-18, 23:19
Cytat:

haha ten typ przylazł z giwerą w ręce czy mi sie wydaje ??


To Rosja, bez broni lepiej nie wychodzic z domu...

Millduck

2012-01-18, 23:22
Pener - dobry filmik, do końca myślałem, że to ta czerwona Corolla coś odpie**oli ;)

tranzystor

2012-01-18, 23:53
Dobrze, że nie zostawili pojazdów na lewym pasie ruchu. Na pewno jak ktoś będzie tym pasem zapie**alał (bo jak widać po ślizkiej powierzchni się da), to w porę zauważy światła awaryjne :)

ko...........or

2012-01-18, 23:58
Powiem wam ze robie z dwoma rusakami i jak zyje 28 lat to gorszych debili nie spotkalem i co najlepsze kazdy ale to kazdy nie nawidzi POLAKOW !!! Polglowki

Nakwasowany

2012-01-19, 00:13
to nie pistolet dzieciaki, to wibrator analny, też mam taki w aucie.

sanger

2012-01-19, 00:29
Oczywiście, że kozerq1 ma racje. Widzę sporo piw wystawionych nie tym co trzeba. Nie wiem kto wam dał prawa jazdy, ale teraz się nie dziwię, że tylu na drogach beznadziejnych kierowców. Szary jest ewidentnie winien. Czarny dawał zawczasu kierunkowskaz - więc już w tym momencie szary powinien zwolnić w myśl zasady o ograniczonym zaufaniu do innych kierowców, a nie dawać w piździel ile fabryka dała z klapkami na oczach, nie patrząc na boki, bo "ja jadę i mam pierwszeństwo". Miał dość czasu, żeby zwolnić co widać na filmiku i nie zrobił tego mimo że tamten sygnalizował swój zamiar dużo wcześniej. To po pierwsze. Po drugie - najważniejsze - czarny widząc w lusterku nadjeżdżającego szarego rezygnuje z manewru i wraca na swój pas, natomiast szary, zjeżdża ze SWOJEGO i wbija się w tył czarnego na jego pasie. Szary po prostu się zagapił, jechał za szybko, a gdy zobaczył auto było już za późno i próbował się ratować ucieczką na sąsiedni pas - to był błąd.

PapierowyUmysł

2012-01-19, 00:41
bonq07 napisał/a:

kozerq1 mam nadzieję,że nie masz prawa jazdy, a nawet jeśli to nie wjeżdżaj do miasta.



owszem kolego mam, ale zauważ ze naprawde duzo wczesniej zasygnalizował zmianę pasa, po 2 typ z drugiego auta nie powinien tak zapie**alac, jeszcze w miescie jak sam napisales... po 3 mial duzo czasu aby zachamowac, a z tego co widze szklanki nie bylo... tak czy siak, nawet jesli masz racje, w swietle prawa winny jest gosc ktory wjechal w dupe


i darujcie sobie komentarze k***a typu, zostaw auto w garazu i idz na piechote... bo sami jesli prawko macie to pewnie albo bardzo krotko albo od bardzo dawna, i zapominacie podstawowych zachowan sie na drodze ! k***a ludzie.. Bo osobiście nie wierzę ze jesteście na tyle po pie**oleni że widząc goscia ktory sygnalizuje skret zapie**alacie ile fabryka dała, nawet nie probując hamować, czy ewentualnie wyminać doszłą przeszkodę

Vincent Vega

2012-01-19, 01:23
Dziwna jest ostatnie reakcja szarego, mianowicie zmiana pasa i walnięcie w dupę. Gdyby został na swoim i ostro hamował, to może by do niczego nie doszło. Myślał chyba, że w ostatniej chwili zamienią się po prostu pasami :)

Rokson

2012-01-19, 05:50
tranzystor napisał/a:

... (bo jak widać po ślizkiej powierzchni się da) ...


konkrator napisał/a:

... kazdy nie nawidzi POLAKOW !!! Polglowki ...


kozerq1 napisał/a:

... mial duzo czasu aby zachamowac, ...



Panowie! Do ciężkiej k***y, to są podstawowe błędy!

Gienek2

2012-01-19, 07:18
on z kluczem przyszedł, pytał czy pomóc przy zmianie opony

Przemo2sb

2012-01-19, 07:28
ch*ja miał czas na hamowanie przy tej prędkości, tamten mignął tym kierunkiem 3 razy i już się wpie**alał na pas mercedesa, czyli nawet nie spojrzał dobrze a przy tym źle ocenił prędkość szarego. Ten z tyłu nie miał bardzo pola do manewru, przy takiej prędkości 3 sekundy to nie wiele więc zanim się zorientował siedział mu na dupie, wybrał zły manewr i zjechał na jego pas a droga i czas hamowania trochę by mu zajęła. Robił bym to samo tylko nie wiem czy starał bym się mijać go z lewej czy z prawej, więc nie pie**olcie że wina gościa z mercedesa.

A z klamką wyszedł typ z Ładzianki która jechała całkiem na lewym pasie, bo jak widać ten któremu wjechano w dupę jeszcze siedział w aucie.

dashadow

2012-01-19, 07:54
mogę się założyć że szary też wcześniej jechał prawym pasem, ale widząc że poprzednicy nie zapie**alają tak szybko jak on, to zmienił pas w lewo, na stówę bez kierunkowskazu, bo taka moda. widać zresztą w momencie jak się pojawia że prawymi kołami jeszcze jest na liniach.
czarny nie widział wcześniej szarego na tym pasie bo go tam k***a nie było! dlatego zaczął manewr.
tak to jest jak wieśniak bez szkoły wsiada do auta i zapie**ala ile fabryka dała, bo przecież jest tak zajebisty że przewidzi wszystko.
gość z klamką powinien oddać do szarego strzał ostrzegawczy w tył głowy.

PapierowyUmysł

2012-01-19, 08:17
Przemo2sb napisał/a:

ch*ja miał czas na hamowanie przy tej prędkości, tamten mignął tym kierunkiem 3 razy i już się wpie**alał na pas mercedesa, czyli nawet nie spojrzał dobrze a przy tym źle ocenił prędkość szarego. Ten z tyłu nie miał bardzo pola do manewru, przy takiej prędkości 3 sekundy to nie wiele więc zanim się zorientował siedział mu na dupie, wybrał zły manewr i zjechał na jego pas a droga i czas hamowania trochę by mu zajęła. Robił bym to samo tylko nie wiem czy starał bym się mijać go z lewej czy z prawej, więc nie pie**olcie że wina gościa z mercedesa.

A z klamką wyszedł typ z Ładzianki która jechała całkiem na lewym pasie, bo jak widać ten któremu wjechano w dupę jeszcze siedział w aucie.




no to k***a nie zaprzeczaj sam sobie... skoro mowisz ze tak zapie**ala, przy takich warunkach na drodze, to chyba logiczne ze wina jest jego, gosc z czarnego auta pas zmienil prawidlowo co za tym idzie nie jechal szybko... jest cos takiego jak ograniczone zaufanie do innych kierwcow, do czego szary sie ewidentnie nie zastosowal... :evil:

Takewon

2012-01-19, 08:21
Czy by w lewo czy w prawo skręcił to i tak by w kogoś jebnął przez tego debila co zmieniał pas. Więc wybrał przyj***ć w winowajce.