18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dennissliwa

2020-12-26, 22:38
Cała patologia chodzi w tych patriotycznych bluzach...

Czerstwy

2020-12-26, 22:50
Smutni są ludzie, którzy nie odczuwają wewnętrznego zadowolenia i dumy przy okazywaniu tak prostych i oczywistych gestów i zachowań jak dobroć, pomoc i lojalność wobec innych. Brak jakiejkolwiek empatii, by postawić się w odwrotnej sytuacji. Najgorszym tego typu sortem jest właśnie wyżej zaprezentowane ścierwo pseudoprawilniaków.

r061071

2020-12-26, 22:51
To typowy patriota mieszkaniec po PGR-owskich blokowisk , zapomiał że[ kraś to trza umić]

plastic

2020-12-26, 23:32
dennissliwa napisał/a:

Cała patologia chodzi w tych patriotycznych bluzach...



to jest dokładnie to samo zjawisko, co lewacy/feministki z hasłami "wolność, tolerancja". być może znajdziesz wśród nich osoby do których te hasła faktycznie pasują, ale szansa jest niewielka.

mihaueeek

2020-12-26, 23:33
I te szybkie ruchy polaczkowo sebixowe tak typowe dla tych podludzi, brakuje jeszcze karyny obok z browcem i gówniaka. Uj***ć łapy przy samej dupie, jeszcze w łeb pie**olnąć, żeby to narodowe zj***nie wyplenić.

Tobiahus96

2020-12-26, 23:41
Pod bluzą koszulka Polski Walczącej i takie ścierwa nazywają się patriotami a spytaj kiedy wybuchło powstanie warszawskie to ci prawdy nie powie.

baronturbina

2020-12-26, 23:51
Ja Przepraszam za niewiedzę z geografii ale... co to k***a jest „Lipno” ???? Wiem że Halman wie!!!!

Kriski

2020-12-26, 23:59
baronturbina napisał/a:

Ja Przepraszam za niewiedzę z geografii ale... co to k***a jest „Lipno” ???? Wiem że Halman wie!!!!



Zadupie takie na drodze z Torunia do Włocławka (lub odwrotnie) gdzie po sąsiedzku w Czernikowie ksiądz wyszedł do protestujących z bronią.

KaprysLosu

2020-12-27, 00:31
to, że ktoś ma koszulkę z jakimś zdaniem, to nie oznacza, że te racje wyznaje... ilu to już choćby Świętych Mikołajów (bo teraz na czasie) poszło siedzieć...

Tymotekspokomłotek

2020-12-27, 01:17
przecież portfel leżał na głębię.. on to znalazł, nie ukradł :-P

cesarz1982

2020-12-27, 03:37
I jeszcze fajkę od gościa wycyganił.
Typowy wyborca PO -łotr i oszust :-|

KrystekKrystek

2020-12-27, 04:17
macko1993 napisał/a:

przecież portfel leżał na głębię.. on to znalazł, nie ukradł



Jeżeli znajdziesz cos wartościowego powinieneś to oddać i złapać 10 czy 20 procent znaleźnego (nie pamietam jaki to jest procent z ustawy). W innym przypadku jest zagarnięcie mienia czyli nie jako kradzież. A kradzież w Pl powinna być karana odcięciem dłoni. Czy to zlodziej w sklepie, czy polityk na stołku. Jeden uj, kradniesz to licz się z tym, że mozesz kiedyś nie mieć jak się podetrzeć!

leitoml

2020-12-27, 04:25
Znalezione nie kradzione :evil: No bez przesady z tym złodziejem! Ja za dzieciaka znalazłem portfel i przejechałem na gapę pół miasta żeby dostać znaleźne pare złotych myśle sobie i mało co mnie właściciel nie pobił za to że jego portfel mu przyniosłem :-| mam nauczkę i lepiej do skrzynki na listy wrzucić dokumenty znaleźne pieniądze zachować dla siebie i tyle ;-)

gre.g

2020-12-27, 05:05
To nie jest kradzież tylko przywłaszczenie tak dla ścisłości.