18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Asuritta

2020-12-27, 16:34
To ja w Krakowie oddałem portfel studenta z kilkoma setami na komisariat ... by Polakowi rodakowi nie było ciężko ... a taka k***a ... co jest z wami ludzie :/ rozumiem zaj***ć bogaczowi , banksterowi , urzędnikowi , politykowi ale normalnemu Polakowi ... eh sadyzm ponad moje zrozumienie ...

grozny12321

2020-12-27, 21:12
Łochocin-tam karierę zaczynał Lech Wąs. Niewiele się zmieniło.

St...........on

2020-12-27, 23:21



SpeedyG napisał/a:

Nie ukradł tylko znalazł.



Ok, więc zgodnie z tą tezą jeśli znajdę twój samochód na ulicy , w miejscu publicznym to też go mogę sobie go zabrać? No przecież znalazłem
:D Polakeny to jednak Janusze

Justynka99 napisał/a:

Widziałam ten artykuł wczoraj na onecie. ch*j ze złodziejem, ale 2 rzeczy mnie zastanawiają.
1) do tej pory zwykle szukało się w ten sposób morderców, gwałcicieli, ale że media w całej Polsce szukają złodzieja portfela? No z czymś takim się wcześniej nie spotałam.
2) Przypuszczam, że info o 1600 zł to ściema właściciela tego portfela. Kto w dzisiejszych czasach nosi tyle przy sobie w gotówce? Serio ktoś w XXI wieku w którym w zasadzie wszędzie można zapłacić kartą nosi w gotówce więcej niż 200 - 300 zł?



Ktoś kto nie chce ,żeby j***na polska skarbówka go obrabowała? np. na poczet abonamentu TVPis? Ktoś kto może przed chwilą sprzedał smartfona, albo coś innego.. Jak pracowałem w Polsce to przy sobie 4 tysie, bo sytuacja tego wymagała , czemu to ch*j cię obchodzi a spytać możesz.

burn1878

2020-12-28, 01:13
Justynka99 napisał/a:

Widziałam ten artykuł wczoraj na onecie. ch*j ze złodziejem, ale 2 rzeczy mnie zastanawiają.
1) do tej pory zwykle szukało się w ten sposób morderców, gwałcicieli, ale że media w całej Polsce szukają złodzieja portfela? No z czymś takim się wcześniej nie spotałam.
2) Przypuszczam, że info o 1600 zł to ściema właściciela tego portfela. Kto w dzisiejszych czasach nosi tyle przy sobie w gotówce? Serio ktoś w XXI wieku w którym w zasadzie wszędzie można zapłacić kartą nosi w gotówce więcej niż 200 - 300 zł?



1600 to bywa mało, są dni kiedy utargu ze sklepu mam 3-5k a i swojej gotówki często noszę powyżej tysiąca. Płacę tylko gotówką i polecam wszystkim. Jeden z ostatnich bastionów wolności.

Grymson

2020-12-28, 10:08
Jak ukradł jak znalazł? :S Ktoś tu poj***l pojęcia...

gixi

2020-12-28, 16:34
Justynka99 napisał/a:

Przypuszczam, że info o 1600 zł to ściema właściciela tego portfela. Kto w dzisiejszych czasach nosi tyle przy sobie w gotówce? Serio ktoś w XXI wieku w którym w zasadzie wszędzie można zapłacić kartą nosi w gotówce więcej niż 200 - 300 zł?



Serio? Zakładam że 99 w nicku to twój wiek, profil potwierdza... Zważywszy na okoliczności widzisz wokoło tylko karty, telefony i zegarki do płacenia. Pojęcia nie masz o tym jaką kasę ludzie mają przy sobie, z jakiego powodu i w jaki sposób zdobytą.

KrystekKrystek napisał/a:

Jeżeli znajdziesz cos wartościowego powinieneś to oddać i złapać 10 czy 20 procent znaleźnego (nie pamietam jaki to jest procent z ustawy). W innym przypadku jest zagarnięcie mienia czyli nie jako kradzież. A kradzież w Pl powinna być karana odcięciem dłoni. Czy to zlodziej w sklepie, czy polityk na stołku. Jeden uj, kradniesz to licz się z tym, że mozesz kiedyś nie mieć jak się podetrzeć!



Eh. Kiedyś na przystanku baba z drugą babą gadała i wsiadły obie do autobusu miejskiego (nie Warszawka, a po autobusie było widać, że maks 20 minut drogi). Na przystanku została torebka. Ja wtedy "prawilny" cywil dzwonię do policji, że torebka została... Policja przyjechała po godzinie... A K***A komenda była 5 minut piechotą ode mnie... C**j, przecież ja planów żadnych nie mam, wcale się nie śpieszę, miałam ten autobus zaplanowany idealnie...
Policja przyjechała, obejrzała torebkę, zapytała czy ruszana, pomacała, wyciągnęła portfel (tam lekko 3000+ w gotówce), zapisała moje dane i pojechała do tej swojej bazy... k*** już mnie strzelał nie samowity, ale ok. Luz blues, w końcu są telefony, uprzedziłam o spóźnieniu.
I ja taka sierota czekam na kolejny autobus (długo wyczekiwany, bo ten akurat jeździł co 45-60 minut) a tu zajeżdża jakiś nówka samochód na pisku (tak przypomnę - minęła już dawno godzina! teraz to prawie 2) i wysiada jedna baba z drugą babą i że tu torebka była. To mówię jej, że policja zabrała i... w p***u pojechały.
Nawet "dziękuję" nie było. Niechże by wysłały przez policję głupiego smsa, że społeczność dziękuje za prawilność i...
W ten sposób przestałam być "prawilnym" cywilem, mam w*****e. Byłabym bogatsza o 3000+ a ile szczęśliwsza. To były czasy, gdy ta kasa znaczyła ponad 2 najniższe krajowe.
I tak, do tej pory boli mnie dupa od tego, że babsku to oddałam. A w tej okolicy nie było wtedy kamer...

Wiewór

2020-12-28, 18:33
No i to by było na tyle na temat polskich patriotów hahaha

ZgRyZ

2020-12-29, 05:24
on to przejął w celu przekazania na szczytne cele DWS, do najbliższej kurii episkopalnej. (dz**ki, wóda, samochody).