18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DonKutassinio

2023-09-25, 21:38
Amator, widać że pierwszy raz - ten stołek był zbyt niski i zafundował grubasowi nieprzyjemne uduszenie. Wieszanie polega na złamaniu karku poprzez szarpnięcie- wtedy śmierć następuje praktycznie w ułamku sekundy w momencie przerwania rdzenia kręgowego. Duszenie trwa parę nieprzyjemnych chwil, no i człowiek niewyjściowo spuchnięty.
Z ciekawostek dodam, że jest specjalny wzór na wyliczenie długości liny, tak żeby szarpnięcie złamało rdzeń kręgowy ale nie urwało głowy - kaci amatorzy często olewali naukę i urywali głowy.

CriSStopher

2023-09-25, 21:39
Przynajmniej elegancko - świeżo ostrzyżony, ogolony, najlepsza koszula i spodnie - na własnych zasadach.

jacek44

2023-09-25, 21:43
smc napisał/a:

Tragedia życiowa, a wy tak żartujecie...
Może robił ostatnią robotę, żeby spłacić długi, a ktoś go oszukał i nie zapłacił. Jak miał wrócić do domu i spojrzeć w oczy dzieciom... Nie znacie dnia ani godziny swej śmierci, więc strzeżcie się...



ale pie**olenie. Czasami życie jest jak za ciasny, szorstki sweter. Każdy ma prawo wyboru. Śmierć to coś normalnego, taka czy inna.

opółnocyuciebie

2023-09-25, 22:17
smc napisał/a:

Tragedia życiowa, a wy tak żartujecie...
Może robił ostatnią robotę, żeby spłacić długi, a ktoś go oszukał i nie zapłacił. Jak miał wrócić do domu i spojrzeć w oczy dzieciom... Nie znacie dnia ani godziny swej śmierci, więc strzeżcie się...



wyglada raczej na piwniczaka...

kinio7777

2023-09-25, 22:20
smc napisał/a:

Tragedia życiowa, a wy tak żartujecie...
Może robił ostatnią robotę, żeby spłacić długi, a ktoś go oszukał i nie zapłacił. Jak miał wrócić do domu i spojrzeć w oczy dzieciom... Nie znacie dnia ani godziny swej śmierci, więc strzeżcie się...



No ten akurat znał... mógł nawet ją zmienić.

freddy.krueger napisał/a:

Wiesz ogólnie o co chodzi w tym powiedzeniu że go używasz nieadekwatnie do sytuacji czy piszesz aby pisać ??



Raczej wie, ale tak jest smiesznie;)

casimus

2023-09-25, 22:26
Riikko napisał/a:

ja sie pytam, na ch*j mu to krzeslo bylo?



Plus 3 debile co dały plusa... .


kris1978

2023-09-25, 22:50
Cryo napisał/a:

Nie wiem. Aby móc przywiązać pasek do gałęzi?



To nie mógł poprosić kogoś wyższego?

PiotrusCinek88

2023-09-25, 23:08
"Rewelacja" no k***a to mają widać niezłe atrakcje w tych Pabianiacach.

Pfciuki

2023-09-25, 23:19
Też bym nie wytrzymał w Pabianicach

Robertuss

2023-09-25, 23:23
Moim zdaniem jebnal mu kark krzesło złamane czyli szarpnął z impetem,gdyby się dusił krzesło by kopnął z kilka razy odruchowo a tak elegancko za nim leży..fachowa robota 8-)

PR0boszcz

2023-09-25, 23:33
Oglądać koniecznie z dźwiękiem.

mdxfoto

2023-09-26, 00:30
Ja sobie myślę.. na ch*j ten koleś to nagrał i wystawił.. zresztą po dialogu w materiale on sam chyba nie wie..Szacun za materiał własny rzecz jasna ale z drugiej strony smut trochę bo czego się nie robi dla fame-u.. tym bardziej że narrator raczej z tych niebłyskotliwych

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-09-26, 06:57
Pytanie do eksperta prawnika. Czy coś grozi autorowi nagrania ? Jak to wygląda z punktu widzenia prawa ? Twarzy nie pokazał, zbeszczeszczeniem zwłok chyba tego nie nazwiesz, śladów też nie pozacierał bo każdy kto taką sytuację zobaczył mógł tam podejść i pooglądać zanim wezwał służby. Co na to prawo, bo etyka i moralność mnie w tym wypdku nie interesuje.

cedrikk

2023-09-26, 08:14
Szkoda typa. Śmierć to zawsze ostateczność