18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

100Burned

2019-04-07, 18:57
Up

Niezwykle mi miło i również pozdrawiam. Fajny Gloczysław, zacna, prosta, trudna do rozj***nia klamka za rozsądną kasę.

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-07, 19:05
Tilg_die_Schmach napisał/a:

100Burned, Powiedz mi gdzie w jednostrzałowym pistolecie masz odgłos pracującego przy strzale zamka?



Kolego - pistolet działa samoczynnie - po każdym strzale mechanika broni pracuje i wprowadza do komory kolejny nabój, co wywołuje hałas. Dlatego do pewnego czasu, by pozostać "supercichym", do zadań wymagających 100% dyskrecji stosowano rewolwery. Oczywiście obecnie są wersje specjalne pistoletów, które po wystrzale automatycznie nie wprowadzają kolejnego naboju do komory i tym samym (prócz samego odgłosu strzału) brak jest odgłosów pracujących elementów broni wprowadzających do komory kolejny nabój. Coś jak dawniej Welrod na przykład.

fikuswdoniczce

2019-04-07, 20:22
On mu chyba celował w jaja.
I słusznie.

xv89

2019-04-07, 20:32
100Burned napisał/a:

Nie wiem czy wiesz ale każdy, w tym debil i bez większego problemu niepełnoletni może sobie kupić czarnoprochowca z szybkowymiennym bębnem w kalibrze 44 który może urwać pół łba i kawałek szczęki. Tak. Takie cuda w Polsce dostępne. I bardzo dobrze. Kto się zna ten ma
Nie rób aż takich idiotów z naszych rodaków. Wystarczy że rząd to od dawna robi.



Jakiego? :]

100Burned

2019-04-07, 20:56
xv89 napisał/a:

Jakiego? :]



Remington New Army 1858. Gdyby ten rowolwer zmienił się w kobietę to bym r*chał. Taki jest dobry.

banior

2019-04-08, 14:39
woytasw napisał/a:

A są pistolety nie samopowtarzalne?



Są.Na przykład pistolety skałkowe i niektóre sportowe.

Ti...........ch

2019-04-08, 20:44
100Burned napisał/a:

Czy ty jesteś tak całkiem poj***ny i zidiociały czy tylko trochę pie**olnięty i skretyniały ale do tego na fazie?



Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

Kolego - pistolet działa samoczynnie - po każdym strzale mechanika broni pracuje i wprowadza do komory kolejny nabój, co wywołuje hałas. Dlatego do pewnego czasu, by pozostać "supercichym", do zadań wymagających 100% dyskrecji stosowano rewolwery. Oczywiście obecnie są wersje specjalne pistoletów, które po wystrzale automatycznie nie wprowadzają kolejnego naboju do komory i tym samym (prócz samego odgłosu strzału) brak jest odgłosów pracujących elementów broni wprowadzających do komory kolejny nabój. Coś jak dawniej Welrod na przykład.




k***a ale faza mnie trzyma... Jednostrzałowy pistolet, czy tam powtarzalny, to jak tam ma być słychać automatykę przy strzale? No chyba, że w ogóle nie rozmawiamy o Welrodzie...