18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

woytasw

2019-04-06, 21:00
100Burned napisał/a:

Są, jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli rozchodzi się o wersje ultra ciche, w których nawet odgłos odrzutu zamka nie przejdzie.



Piłeś coś? Ultra ciche?

Ti...........ch

2019-04-06, 22:38
woytasw napisał/a:

A są pistolety nie samopowtarzalne?



Są... :roll:

1000Burned napisał/a:

nawet odgłos odrzutu zamka nie przejdzie



O czym ty w ogóle pie**olisz debilu?

impressa88

2019-04-06, 23:08
Ja tylko pije piwo komes z browaru fortuna. Jak widzę na regale takie piwa jak tyske Lech żywiec kasztelan dębowe moce żubr Piast Warka tatra harnas Carlsberg to spuszczam oczy w dół z pogarda że to sikacze nr 1 w Polsce. Jak nie ma komesa to biorę pilsner urquell

cuurniprime

2019-04-06, 23:25
@up a kogo to obchodzi :kawa: Każdy pije co chce i ch*j innym do tego.

Angevil

2019-04-06, 23:55
Kula złapała laga.

olo1990pl

2019-04-07, 00:00
@upy 1000Burnedowi chodziło o wytłumioną broń powtarzalną - taką jak https://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_Welrod .

Chodzi o to, że tego typu broń daje w dB odgłos taki jak wytłumiona broń na filmach - w rzeczywistości nawet wytłumiona broń jest stosunkowo głośna m.in. z powodu hałasu jaki wydaje zamek (toż to co prawda naoliwiony, ale stalowy mechanizm) oraz przez sam pocisk, który w normalnej amunicji potrafi pokonać V dźwięku i wytworzyć falę uderzeniową - dlatego używa się amunicji subsonicznej a w Welrodzie (mimo już takiej amunicji) jest specjalna komora dekompresyjna (czy jak to się tłumaczy na PL).

Tu macie filmik o Welrodzie z zarąbistego kanału o broni palnej gdzie wszystko tłumaczy:


ander455

2019-04-07, 00:05
Chcącemu nie dzieje się krzywda :D

pppmix

2019-04-07, 08:26
Sosnowiec czy Radom?

intermag

2019-04-07, 09:09
100Burned napisał/a:

To ma zapewne podobną moc do HDRa. HDR (home defence revolver) to bardzo tani wytwór rewolweropodobny który może strzelać gumowymi kulami i ponoć jego przeznaczenie to obrona przed napastnikiem. Myślę że ktoś po kresce dobrego frezu albo po flaszce czystej miałby wyj***ne na te kule i jakby chciał to by właścicielowi HDRa i tak wpie**olił.
Jednak HDR jest zajebisty. Można miotać za jego pomocą kulami paintballowymi i to jest sztos. To plastikowe gówienko jest znacznie tańsze od markera paintballowego, no w k***e mega tańsze a świetnie sprawdza się w roli markera. Zajebiście wręcz, pod warunkiem że poletko w marę ciasne, taki CQB bardziej. Polecam.



To jest RAM WALTHER PPQ M2 T4E NABÓJ co2 kal 43, stosujesz do niego kilka różnych rodzajów kulek. Gumowa metalowe, gumowe, piepszowe ( dwa rodzaje mocy) farba lub woda. Zapewniam Cię że nawet nawalony gościu po strzale z tego odpuści. Śiniaki wyglądają okropnie i długo się goja. Test to mniejsza wersja podanego przez ciebie HDRa ktory ma kaliber ( 52 o ile dobrze pamietam) taki sam jak miotacz paitball. Ram ppq jest fantastyczny do nauki strzelectwa że względu na swoją celność i magazynka all i one oraz cenę jak wspomniałeś jest stosunkowo tani 700 zloty ( wersja na filmie) do niektórych modeli za grubo ponad 1500. W każdym box razie mam to od roku i jak narazie polecam. ( info do napinaczy i meczydup, nie ja jestem na filmie ani nie ja strzeliłem w dupe gościa, poprostu jestem użytkownikiem takiego samego modelu)


Hussar

2019-04-07, 10:41
Polecam, ja mam jeszcze kulki metalowo gumowe

ws...........33

2019-04-07, 11:00
intermag napisał/a:

To jest RAM WALTHER PPQ M2 T4E NABÓJ co2 kal 43, stosujesz do niego kilka różnych rodzajów kulek. Gumowa metalowe, gumowe, piepszowe ( dwa rodzaje mocy) farba lub woda. Zapewniam Cię że nawet nawalony gościu po strzale z tego odpuści. Śiniaki wyglądają okropnie i długo się goja. Test to mniejsza wersja podanego przez ciebie HDRa ktory ma kaliber ( 52 o ile dobrze pamietam) taki sam jak miotacz paitball. Ram ppq jest fantastyczny do nauki strzelectwa że względu na swoją celność i magazynka all i one oraz cenę jak wspomniałeś jest stosunkowo tani 700 zloty ( wersja na filmie) do niektórych modeli za grubo ponad 1500. W każdym box razie mam to od roku i jak narazie polecam. ( info do napinaczy i meczydup, nie ja jestem na filmie ani nie ja strzeliłem w dupe gościa, poprostu jestem użytkownikiem takiego samego modelu)



Myślałem kiedyś żeby kupić, ale stwierdziłem po ch*j mi, zresztą mój rewolwer czarnoprochowy kosztował 700zł
Wolałbym kusze, niestety są nielegalne.

Ti...........ch

2019-04-07, 11:50
100Burned, Powiedz mi gdzie w jednostrzałowym pistolecie masz odgłos pracującego przy strzale zamka?

100Burned

2019-04-07, 18:49
intermag napisał/a:

To jest RAM WALTHER PPQ M2 T4E NABÓJ co2 kal 43, stosujesz do niego kilka różnych rodzajów kulek. Gumowa metalowe, gumowe, piepszowe ( dwa rodzaje mocy) farba lub woda. Zapewniam Cię że nawet nawalony gościu po strzale z tego odpuści. Śiniaki wyglądają okropnie i długo się goja. Test to mniejsza wersja podanego przez ciebie HDRa ktory ma kaliber ( 52 o ile dobrze pamietam) taki sam jak miotacz paitball. Ram ppq jest fantastyczny do nauki strzelectwa że względu na swoją celność i magazynka all i one oraz cenę jak wspomniałeś jest stosunkowo tani 700 zloty ( wersja na filmie) do niektórych modeli za grubo ponad 1500. W każdym box razie mam to od roku i jak narazie polecam. ( info do napinaczy i meczydup, nie ja jestem na filmie ani nie ja strzeliłem w dupe gościa, poprostu jestem użytkownikiem takiego samego modelu)



Znasz się na broni treningowej tego typu lepiej ode mnie i dzięki za opinię.

Tilg_die_Schmach napisał/a:

, Powiedz mi gdzie w jednostrzałowym pistolecie masz odgłos pracującego przy strzale zamka?



Czy ty jesteś tak całkiem poj***ny i zidiociały czy tylko trochę pie**olnięty i skretyniały ale do tego na fazie?

wsp233 napisał/a:

Myślałem kiedyś żeby kupić, ale stwierdziłem po ch*j mi, zresztą mój rewolwer czarnoprochowy kosztował 700zł
Wolałbym kusze, niestety są nielegalne.



Eee co to żeś kupił za 7 stówek? Tyle to kosztuje Derringer którm można się podrapać po jednym jaju (Philadelphia), obu (ten k***a co miał hazardzista celujący do brata pita w wywiadzie z wąp*zdem) albo po obu jajcach i pindolu (jak Derringer Duckfoot).

Mówta co chceta ale Navy i pochodne ssią pałe bo ładujesz to dwa dni a Peacemaker ma sens jak jest na naboje scalone.

Tylko Remington New Army wz 1858. To jest k***a sprzęt. Czarnoprochowiec a bawisz jak współczesną klamką, pusty bęben jeb na ziemię, wsadzasz następny i pie**olisz wszystko.

Ew jako drugi można sobie wziąć jedynego czarnoprochwca DA z samonapinaniem, który się ch*jowo ładuje ale można walić szybko z pozycji hi ready a nie z biodra. Zapomniałem nazwę a nie chce mi się szukać. Drogi, chyba najdroższy sk***iel od 2300 w górę o ile dobrze pamiętam.

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-07, 18:53
100Burned napisał/a:

Znasz się na broni treningowej tego typu lepiej ode mnie i dzięki za opinię.



osobiście, to:



a już powoli zbliża się z USiA paczuszka z TLR-8 :)