18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

100Burned

2019-04-06, 11:14
To ma zapewne podobną moc do HDRa. HDR (home defence revolver) to bardzo tani wytwór rewolweropodobny który może strzelać gumowymi kulami i ponoć jego przeznaczenie to obrona przed napastnikiem. Myślę że ktoś po kresce dobrego frezu albo po flaszce czystej miałby wyj***ne na te kule i jakby chciał to by właścicielowi HDRa i tak wpie**olił.

Jednak HDR jest zajebisty. Można miotać za jego pomocą kulami paintballowymi i to jest sztos. To plastikowe gówienko jest znacznie tańsze od markera paintballowego, no w k***e mega tańsze a świetnie sprawdza się w roli markera. Zajebiście wręcz, pod warunkiem że poletko w marę ciasne, taki CQB bardziej. Polecam.

Paniczyk

2019-04-06, 12:15
Dać się postrzelić za dwa Harnasie... :roll:

100Burned

2019-04-06, 12:18
Paniczyk napisał/a:

Dać się postrzelić za dwa Harnasie...



Harnaś 6% spoko piwo. I jeszcze wygrać można.

wu...........py

2019-04-06, 12:32
100Burned napisał/a:

Harnaś 6% spoko piwo. I jeszcze wygrać można.



To, że lubisz pić te szczochy nie znaczy że musisz innych namawiać ;) Jeszcze ta promocja, żeby więcej szczochów się sprzedawało.

100Burned

2019-04-06, 12:33
wujekslepy napisał/a:

To, że lubisz pić te szczochy nie znaczy że musisz innych namawiać Jeszcze ta promocja, żeby więcej szczochów się sprzedawało.



O k***a jaki panicz. A sam pewnie żłopie jakiegoś kasztelana niespasteryzowanego albo inny koński pot z jajec.

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-06, 13:03
i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym

100Burned

2019-04-06, 13:14
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym



Nie wiem czy wiesz ale każdy, w tym debil i bez większego problemu niepełnoletni może sobie kupić czarnoprochowca z szybkowymiennym bębnem w kalibrze 44 który może urwać pół łba i kawałek szczęki. Tak. Takie cuda w Polsce dostępne. I bardzo dobrze. Kto się zna ten ma :kawa:

Nie rób aż takich idiotów z naszych rodaków. Wystarczy że rząd to od dawna robi.

woytasw

2019-04-06, 13:57
A są pistolety nie samopowtarzalne?

Shanttyy

2019-04-06, 14:12
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym



To się nazywa selekcja naturalna. Nikt normalny nie będzie zaglądał w lufę... według mnie duży plus jakby populacja patologi i debilizmu sama się wyeliminowała.

Dupaapud

2019-04-06, 14:41
mam taki, tylko zamiast gumowych używam kulek metalowych ;)

jednak ponieważ mam również pozwolenie na broń palną, wiem że za taką akcję jak na filmie, nawet przy użyciu broni pneumatycznej, grozi areszt.

No ale sposób wypowiedzi i zachowanie tych karaluchów sugeruje, że nie wiedzą nic na temat zdrowego rozsądku nie mówiąc o tak skomplikowanej materii jak ustawa o broni.

100Burned

2019-04-06, 14:51
woytasw napisał/a:

A są pistolety nie samopowtarzalne?



Są, jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli rozchodzi się o wersje ultra ciche, w których nawet odgłos odrzutu zamka nie przejdzie.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-04-06, 15:51
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

i dlatego w Polsce nie będzie powszechnego dostępu do broni - jest duża szansa, że takie asy jak na filmie zaczęli by grać w rosyjską ruletkę pistoletem samopowtarzalnym



kufa mać mój detektor lewactwa właśnie wyskoczył ze skali.....

wu...........py

2019-04-06, 18:59
100Burned napisał/a:

O k***a jaki panicz. A sam pewnie żłopie jakiegoś kasztelana niespasteryzowanego albo inny koński pot z jajec.



Taaa, 3 razy drozszy despik wchodzi jak woda, tego gowna to bym nawet do reki nie wzial

Siberian_Meat_Grinder

2019-04-06, 20:40
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

kufa mać mój detektor lewactwa właśnie wyskoczył ze skali.....



no k***a chyba cię suty drą, typie :D