18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zestrzelenie Helikoptera

Pfciuki • 2013-02-25, 19:19
Zestrzelenie helikoptera i zaciesz allahów. Operator z zaawansowanym parkinsonem.



... a tutaj operator z wczesnym stadium parkinsona


PękniętySłoik

2013-02-26, 18:58
Asad jest jednym z ostatnich na świecie prawdziwych przywódców walczących z międzynarodową finansjerą. Tak jak Chavez, Nazarbajew czy Łukaszenka, który to w genialny sposób lawiruje między zachodem a wschodem. j***ć syjonistycznych okupantów. Może w koncu ktoś mądry rozpie**oli ten spedalony kneset na wiejskiej.

ashitaka

2013-02-26, 19:59

koziolekk444

2013-02-26, 21:46
Ja sie pytam: gdzie tu sprawiedliwość? czemu to nie wybuchło mu w brudnych, ciapatych łapach(w ramach bonusu reszte brudasów mogłoby ubić) :( .
Ponadto, allahy wygrywaja----> nima piffa



Aaaaaaa zapomniałbym: allah akbar lubie tylko wtedy, gdy na koncu filmiku ciapaty rozlatuje sie w kilku kierunkach :bomba:

Chada123

2013-02-26, 22:10
Do wszystkich co piszą "sku*wysyny *ebane" itd.
Ciekawe co wy byście zrobili jakby wam USA napadło na kraj i plądrowało zasoby, w tym przypadku ropę i wprowadzały terror pod pretekstem "demokracji".

A dla tych co piszą, że oni zaczęli (rzekomym atakiem na WTC) odsyłam do "Wake Up Call" gdzie jest wzmianka o tym, bo dziwne żeby samolot przeleciał przez tyle km i nie został zestrzelony, gdzie USA ma dobrą obronę przeciwlotniczą (to raz), po drugie milion radarów, które by wykryły ten samolot i po 3-cie wypowiedzi ludzi, że to było pare wybuchów, które zaczynały się od podstaw WTC aż po bodajże 6ste czy 7me piętro, podobny hałas do wyburzania budynków.

A tym co mówią, że naoglądałem się jakichś bzdetów i teraz propaguję swoje teorie spiskowe, to po filmie Wake Up Call ciężko w to nie uwierzyć, bo za dużo jest naprawdę mocnych argumentów na to, że WTC było sprawką Amerykanów, w celu wydobycia ropy od Talibów (co to dla nich parę tysięcy ludzi i jeden duży budynek poświęcić dla takich korzyści w miliardach dolarów z ropy naftowej, do której teraz mają dostęp- pretekst do ataku musi być nie?)

OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE !

ni...........ne

2013-02-26, 22:15
@up a ty idź lepiej spać

holandao

2013-02-26, 22:19
ci sie ciesza k***a allahy akbary ciulaja a helikopter pewnie spadl na domy ich dzieci i zon hehehehe

bandzior667

2013-02-26, 22:20
O co chodzi z tym "allah akbar" czy to w ich języku oznacza to samo co u nas "dzień dobry" ?
Dobra tępe ch*je zgrywam się :D Mają rozmach Sk***isyny!

rockface123

2013-02-26, 22:21
ja proponowałbym gdybym był przy władzy USA test bomby atomowej ,,nowej generacji" na ich kraju, wiecie takie doświadczenie naukowe, wtedy by sie na coś przydali przynajmniej.

hornywojtek18

2013-02-26, 22:39
wam też się wydaje, że oni dochodzą jak drą się allach akbar :D

siwybis

2013-02-26, 22:41
Za to darcie ryja kasetonowa się należy, najlepiej w hurtowej ilości.

k2leito

2013-02-26, 22:42
Odruchowo wyłączyłem dźwięk, wiedziałem co będą krzyczeć ?! :-/

krzych

2013-02-26, 22:44
A może zamiast kosztownych dronów i innego wyrafinowanego sprzętu wojskowego wysłać tam armię malutkich quadracopterów naprowadzanych na "łallah łakbar"? Do każdego dołożyć mały ładunek wybuchowy, dać im pół roku i będzie cisza i spokój.

aalbatross

2013-02-26, 22:55
Tak sie sklada, ze znam kolesia, ktory nie jest Arabem, ale walczy razem z Free Syrian Army.
Jak ktos pisze, ze wspiera ich Izrael, to jest niedoj***ny.
Na youtube znajdziecie krotkie filmik po wpisaniu American Mujahid in Syria.

A co do ich okrzykow, sa religijni, wiec chwala swojego Boga jak walcza. Podejrzewam, ze nasi zolnierze podczas wojen i powstan tez walczyli w imie Boga przeciw najezdzcom i okupantom, moze nie darli tak ryja, ale to inna kultura.