18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zestrzelenie Helikoptera

Pfciuki • 2013-02-25, 19:19
Zestrzelenie helikoptera i zaciesz allahów. Operator z zaawansowanym parkinsonem.



... a tutaj operator z wczesnym stadium parkinsona


Ra...........py

2013-02-26, 23:24
Te dzikusy tak wrzeszczą że musiałem ściszyć wszystkie możliwe rzeczy, które odpowiadają za dźwięk

di...........os

2013-02-27, 00:26
Banek napisał/a:

Asad jest jednym z ostatnich na świecie prawdziwych przywódców walczących z międzynarodową finansjerą. Tak jak Chavez, Nazarbajew czy Łukaszenka, który to w genialny sposób lawiruje między zachodem a wschodem. j***ć syjonistycznych okupantów. Może w koncu ktoś mądry rozpie**oli ten spedalony kneset na wiejskiej.




Przestań rozsiewać swoje idiotyczne teorie, doucz się. Że Łukaszenka jest jednym z największych sk***ysynów polityki, niech świadczy już sam fakt, że zabronił uczyć w BIAŁORUSI po BIAŁORUSKU, zmienił flagę BIAŁORUSKĄ na komunistyczno-białoruską, zabrania uczyć o BIAŁORUSKIEJ kulturze w Białoruskich szkołach itd.


Jak można w ogóle folgować kulturze komunistycznej (jawnie odwołuje się do niej Łukaszenko), skrajnym formom socjalizmu (w czym lubuje się Chavez - lekarz żyje tam na podobnym standardzie jak nierób... A wszystko to przez dziwaczny system zapomóg socjalnych), czy może chorym, fundamentalistycznym radykałom, którzy są w stanie poświęcić życie połowy ludności swej ojczyzny, by utrzymać władzę, Banek? Zidiociały jesteś do reszty?


Im ktoś bardziej ceni ideę ojczyzny, tym bardziej powinien gardzić Łukaszenką, tym tępakiem i prymitywem, kto zaś rozumie najprostsze mechanizmy gospodarcze, śmiać powinien się z Chaveza, a znów komu nie są obojętne ofiary setek tysięcy ludzi, ten musi potępiać Asada.

Chada123 napisał/a:

Do wszystkich co piszą "sku*wysyny *ebane" itd.
Ciekawe co wy byście zrobili jakby wam USA napadło na kraj i plądrowało zasoby, w tym przypadku ropę i wprowadzały terror pod pretekstem "demokracji".

A dla tych co piszą, że oni zaczęli (rzekomym atakiem na WTC) odsyłam do "Wake Up Call" gdzie jest wzmianka o tym, bo dziwne żeby samolot przeleciał przez tyle km i nie został zestrzelony, gdzie USA ma dobrą obronę przeciwlotniczą (to raz), po drugie milion radarów, które by wykryły ten samolot i po 3-cie wypowiedzi ludzi, że to było pare wybuchów, które zaczynały się od podstaw WTC aż po bodajże 6ste czy 7me piętro, podobny hałas do wyburzania budynków.

A tym co mówią, że naoglądałem się jakichś bzdetów i teraz propaguję swoje teorie spiskowe, to po filmie Wake Up Call ciężko w to nie uwierzyć, bo za dużo jest naprawdę mocnych argumentów na to, że WTC było sprawką Amerykanów, w celu wydobycia ropy od Talibów (co to dla nich parę tysięcy ludzi i jeden duży budynek poświęcić dla takich korzyści w miliardach dolarów z ropy naftowej, do której teraz mają dostęp- pretekst do ataku musi być nie?)

OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE !




1. 11 września kilka budynków amerykanie stracili, nie jeden, duży.
2. Amerykanie nie "wydobywają ropy od Talibów". Póki co na Afgańskiej ropie zyskały najwięcej Chiny (po zdziesiątkowaniu Talibów przez USA) (!)!
3. USA napadło na IRAK, nie Syrię... Na tym filmiku widzimy walkę bratobójczą! Nie ma tu żadnych hamerykanów...
4. Dostatecznym powodem, by zbagatelizować twoje wystrzałowe informacje, jest już sam fakt, że jesteś niedouczony. Ktoś, kto mniej wie, w więcej uwierzyć może. Proste.

demz

2013-02-27, 00:45
Kręć na zoomie w ferworze walki to zobaczymy jakie stadium parkinsona będziesz mieć. :)

Severitus

2013-02-27, 06:14
NO to jest k***a sk***ysyństwo.
Jak oni coś zrobią to mają podnietę na caly rok.
A jak wojska NATO zapie**olą jednego to zaraz na całym świecie ogólny sprzeciw rasowej sk***y-nacji.

Hitler miał częściową rację, trzeba powypie**alać wszystko co jest niebezpieczne dla normalnego społeczeństwa. Jestem patriotą osobiście nienawidzę Hitlera za to co zrobił na naszym narodzie, więc proszę aby odezwy typu "j***ny nazista" "ty faszystowska ss-k***o" zachować dla siebie.

Krak

2013-02-27, 09:26
Może wreszcie wojskowi naukowcy opracują pocisk, który nakierowywuje się na źródło dźwięku "alahakbar"

Hidalgo

2013-02-27, 10:10
Mnie to zawsze ciekawi ilu z Was chcących "napie**alać sk***ysynów" było, jest albo chce iść do wojska?
Idziesz do wojska, jedziesz na misję, napie**alasz sk***ysynów. Proste.


pawelekdelag

2013-02-27, 14:35
Allah akbar!!! - dochodzę!!!, dochodzę!!!.....

Kurwiran

2013-02-27, 17:42
Speed= 3[Allah akbar/s] Total Aa's: MILIARD
Co oni z tym mają, toż to Polacy mniej kurew rzucają niż oni tych akbarów. Banda pojebów, wyciąć to w p*zdu zanim na zachodniej granicy zamiast szwabów ten j***ny brud będziemy mieli, bo do tego dojdzie że będzie drugi Wiedeń Sobieskiego, ale tym razem pod Poznaniem. A tym razem będzie trzeba wschodu bronić bo to całe Eurogówno będzie jeszcze większym gównem bo ciapatym.

Zgon14

2013-02-27, 17:56
Brawo, po miliardzie idiotycznych wypadków przy broni wkońcu udało im się coś ustrzelić. Trza się zboić bo chyba ogarneli jak działa broń.

help3r

2013-02-27, 23:58
koziolekk444 napisał/a:

Ja sie pytam: gdzie tu sprawiedliwość?



Fakt, bo inwazja na czyiś kraj z zamiarem "demokratyzacji" jest sprawiedliwa... To tak jakby teraz Barak się nam wj***ł i zaczynał ostrzeliwać nasze miasta, ale ch*j, dobrze, że my ropy nie mamy...

8765tj

2013-06-12, 05:44
jaki tam parkinson, po prostu mu się koza wyrywa