18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdychaj

~Velture • 2018-11-07, 21:17


:homer:

Dożyliśmy niesłychanych czasów...

Na moje eksperckie oko to problemu nie ma skoro weganie nie jedzą produktów zwierzęcych ani wytworzonych przez zwierzęta to przecież nie powinni przyjmować ani krwi ani organów aby być wierni swojemu niedoj***niu.

Ti...........ch

2018-11-08, 18:00
Moby_Dick napisał/a:

A jak weganka ruchnie się z mięsożernym, to urodzi hybrydę?



Hummunkulusa :krejzi:

Xs...........33

2018-11-08, 18:19
Naszła myśl podczas imprezy, została zapamiętana i ktoś zrobił posta, teraz ludzie piszą że nastały dziwne czasy i w ogóle jest do bani, ogarnijcie się.

Loaloa

2018-11-08, 19:35
Cytat:

Raczej nie, bo to w 90% poj***ne lewaki. Liżą więc za pewne owłosione dupy.



Jak to dobrze, że na sadolu są eksperci w każdej dziedzinie.

htp

2018-11-09, 08:42
Gondone napisał/a:

Tak, jeszcze 2 donacje i będzie złota = 15 litrów u kobiety.
@Velture rozumiem, że piszesz z doświadczenia?
Ja nie jestem weganką akurat, ale duzo jem na weganie. Na jedzenie wydają mniej/tyle samo, gotowanie zajmuje tyle samo czasu.
Pracuję dużo fizycznie i umysłowo, chuda nie jestem, żelaza mi zabrakło do donacji raz, jeszcze w mięsnych czasach.


Jak się myśli co się je, to nie ma różnicy czy to mięso jest..


A ten post jest kretyński jak dumanie czy weganie mogą obgryzac paznokcie, czy robić loda z połykiem ;)


Jak mieszkasz w Warszawie lub Sopocie, to będzie bezpłatna komunikacja miejska :)

Gondone

2018-11-09, 09:26
htp, zgadza się, w Łodzi i paru innych też :)
Do tego można wk***iać renty w kolejkach u lekarzy i aptekach, bo zazwyczaj sie wchodzi bez kolejki.

Polecam.



Dodam tylko, ze od jakiegoś roku - dwóch prawie zawsze spotykam Ukraińców/Ukrainki w stacji krwiodastwa.
Także jak ktoś jest narodowym mięsożercą to proponuję notarialnie zakazać u siebie transfuzji ;)

Volfodzio

2018-11-09, 11:34
Krew krwią, ale przecież są takie zabiegi gdzie używa się elementów od zwierząt, chociażby zastawka - jeden z wariantów to zastawka wieprzowa, drugi wołowa, inny przykład to elementy kostne, te drobne, też czasami bierze się zwierzęce. Nie mówiąc o tym, że do produkcji niektórych implantów czy specyfików używa się części zwierząt lub produktów od nich... Więc chcąc być full wege to nie tylko trzeba by zrezygnować z jedzenia, wełnianych swetrów, pasków ze skóry naturalnej czy kosmetyków, w których tłuszcz z wodą łączone są w naturalny sposób ale także z takich zabiegów...

beny561

2018-11-09, 13:19
A czy jak umowie sie z weganka na randke to wezmie ona moje mieso do ust ? :)