18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdychaj

~Velture • 2018-11-07, 21:17


:homer:

Dożyliśmy niesłychanych czasów...

Na moje eksperckie oko to problemu nie ma skoro weganie nie jedzą produktów zwierzęcych ani wytworzonych przez zwierzęta to przecież nie powinni przyjmować ani krwi ani organów aby być wierni swojemu niedoj***niu.

janlew

2018-11-08, 05:51
Byku35 napisał/a:

mam pytanie
czy weganie liżą c*pki?


Raczej nie, bo to w 90% poj***ne lewaki. Liżą więc za pewne owłosione dupy.

panta_rhei

2018-11-08, 06:32
Proponuje przetoczyć im krew bydlęcą. Myślałem o świńskiej, ale świnie to k***y i kota, kurę, królika, a nawet inne świnie też potrafią opie**olić. Zatem bezpieczniej będzie tak, bo krowa mięsa nie ruszy. Choć znam historię, że w oborze u pewnego pijaczka co papsko zapił padł koń, który stał obok byka. No i z racji zapitej papy pijak ich nie karmił, stąd zgon koński. Ten byk był tak wygłodniały, że zaczął konia opie**alać! Nie wiem ile w tym prawdy, ale skoro ludzie tak mówią to na pewno musi być to prawda.

jackalski

2018-11-08, 06:57
Ten post daje raka.
LVL Antyszczepionkowcy, Jechowi, Jerzy Zięba i/lub witamina C lewoskrętna lecząca rzeczonego raka…

Gondone

2018-11-08, 08:54
Kretyńska prowokacja :)

A swoją drogą nie jem mięsa od lat, nie stać mnie na takie bez syfu i za 2 donacje odbieram złotą odznaką honorowego krwiodawcy.

Ciekawe ile Wy litrów spompowaliście :D

Noside

2018-11-08, 09:17
Jak dla mnie osoby odmawiające np. transfuzji powinny zostać wypisane z NFZ, żeby nie zajmować kolejek, ani nie marnować czasu w przypadku wypadków, po których zabiegi i składniki przez nich zakazywane są niezbędne. Niech zdychają w średniowieczu.

spinaczel

2018-11-08, 09:21
I bardzo dobrze, jestem za. W zw. z tym,że ciężko taka segregacje przeprowadzić proponuję nie podawać veganom krwi. W koncu przecież krew też jest w mięsie :amused:

Szalony_Parch

2018-11-08, 09:25
Ja bym nie chciał żeby moja krew trawiła do weganina...

~Velture

2018-11-08, 09:28
Gondone napisał/a:

Kretyńska prowokacja :)

A swoją drogą nie jem mięsa od lat, nie stać mnie na takie bez syfu i za 2 donacje odbieram złotą odznaką honorowego krwiodawcy.

Ciekawe ile Wy litrów spompowaliście :D


dieta wegańska jest droższa :wyj***ne:
No chyba że jesz ten syf z hipermarketów w którym jest tyle syfu... Wait... :-)

htp

2018-11-08, 10:04
Gondone napisał/a:

Kretyńska prowokacja :)

A swoją drogą nie jem mięsa od lat, nie stać mnie na takie bez syfu i za 2 donacje odbieram złotą odznaką honorowego krwiodawcy.

Ciekawe ile Wy litrów spompowaliście :D


Gdzie za 2 donacje dają złotą odznakę? W Sosnowcu?

~Velture

2018-11-08, 11:02
htp napisał/a:


Gdzie za 2 donacje dają złotą odznakę? W Sosnowcu?


Chyba chodziło jej/jemu, że brakuje jeszcze 2 do złotej.

Gondone

2018-11-08, 11:21
Tak, jeszcze 2 donacje i będzie złota = 15 litrów u kobiety.
@Velture rozumiem, że piszesz z doświadczenia?
Ja nie jestem weganką akurat, ale duzo jem na weganie. Na jedzenie wydają mniej/tyle samo, gotowanie zajmuje tyle samo czasu.
Pracuję dużo fizycznie i umysłowo, chuda nie jestem, żelaza mi zabrakło do donacji raz, jeszcze w mięsnych czasach.


Jak się myśli co się je, to nie ma różnicy czy to mięso jest..


A ten post jest kretyński jak dumanie czy weganie mogą obgryzac paznokcie, czy robić loda z połykiem ;)

Tatun

2018-11-08, 12:30
Tylko kapnąć i będę miał srebrną

bradley_orion

2018-11-08, 13:55
Co wy chcecie !! To jest ŚWIETNY POMYSŁ !! Ludzie jedzący mięso też chcieli by decydować czy mają dostać krew normalną czy wyjałowioną pozbawioną cennych witamin i minerałów pochodzących od mięsa. Taką krew można by oznaczyć jako "od popie**oleńców".

pankruk

2018-11-08, 16:26
Cóż, Orwell przewidział nam przyszłość.

maddog77

2018-11-08, 17:12
Kuźwa jak ja bym dostał wegańską krew to bym chyba zemdlał dla mnie normą jest wpie**alanie około 1kg mięsa dziennie.