18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrada

CrazyEdek • 2021-08-15, 18:57
O jedną kulkę za mało, ale i tak dobrze.


weedsoN71

2021-08-16, 07:25
orpradek napisał/a:

gdyby w naszym kraju też było takie bezprawie to tak samo bym zrobił z gościem z którym moja była mnie zdradziła. dobranoc



bo jesteś j***ną ciotą, kobieta by cie zdradziła bo jej dobrze nie r*chasz albo dlatego, że to kobieta (ma naj***ne w głowie szuka przygód i huśtawki emocjonalnej).

w takim wypadku kara należy się tylko kobiecie. pies nie weźmie jak suka nie da. Jeszcze 16 piw dały kolejne cioty, które i tak nic by nie zrobiły, podejrzewam, że Wasze "kobiety" walą was po rogach ile wlezie i bardzo k***a dobrze.

htp

2021-08-16, 10:02
Babosz napisał/a:

Trwają powolne przygotowania do legalizacji pedofilii za kilkadziesiąt lat, zgodnie z zasadą, że seks to normalna czynność fizjologiczna taka jak jedzenie czy spanie, więc jak jedzenie czy spanie jest dla każdego. Najpierw trzeba dzieci oswoić z seksem, pokazać im go, stąd etap seksualizacji od przedszkola. Dzieci trzeba tym zainteresować i przyzwyczaić, potem naturalna ciekawość dzieci je skłoni i zainteresuje tym, a potem to już się powie, że dziecka nie należy ograniczać, że to naturalny rozwój dziecka i realizowanie swojej seksualnosci. Tak jak dzisiaj to jest z płcią, gdzie już powoli w niektórych miejscach rodzicom nie wolno sprzeciwiać się, gdy dziecko nasiąkniete propagandą zacznie sobie wymyślać nową płeć.



Zmień dostawcę, albo mniej TV i Internetu.

Policeman

2021-08-16, 17:28
Tupajew15 napisał/a:

Dlatego, że jak mam r*chać jakąś dupę, to robię research, czy napewno kogoś nie ma. Nie dymam pierwszej lepszej napalonej świni, wolę nie włożyć, niż mają mi WYJMOWAĆ nóż/kulę z klaty. Widzę, że u Ciebie myślenie penisem bierzę górę, dlatego życzę Ci, że kolejnym razem jak zerżniesz jakąś napaloną Lady, to Ci się zwróci... ołowiem



Taa, pewnie laski .jpg nie kłamią i nie oszukują. Lewa ręka jak cudza, prawa jak Pudziana. Pieprzysz coś bez sensu, że robisz research, research to chyba robisz filmików i kategorii. k***a research buahahaha, nie wiem, może pytasz na wsi sąsiadów albo proboszcza, ale w dużym mieście jak pójdziesz się napić, to kapniesz się, że tysiące, dziesiątki tysięcy kobiet imprezuje, przyklei się do ciebie [oczywiście w fantazji] loszka ciut lepsza niż 4/10 to zapomnisz jak miał dziadek na imię.

Dobra, popłynąłem, mówisz, że ty nie lecisz na takie panny, i spoko, może brak okazji albo twarz niewyjściowa, nie moja sprawa. Nie każdy musi mieć tak jak ty, niektórzy akurat wyrywają laski i się z nimi r*chają, obecnie moralność przypomina ten kibel z filmiku. Kto jest ch*jem, gość co wyszedł na miasto, wypił kilka drinków, poznał laskę, zaliczył, czy może laska, która ma męża/chłopaka i robi go na boku z byle kim? Komu należy się kara? A jak gość wiedział? No to jest ch*jem, ale nie obiecywał obcemu kolesiowi wierność miłości i uczciwości. Weźcie czasem wyjdźcie na dwór i pooddychajcie świeżym powietrzem bo od tej stęchlizny z piwnicy siada wam na głowy

razak

2021-08-16, 20:28
"zdrada to boli, całe życie pie**oli " Rychu Peja wiedział :D

cirek018

2021-08-16, 20:38
Ale co por*chał to jego

ja526

2021-08-16, 21:34
Najskuteczniejsza jest seria strzałów ostrzegawczych wystrzelona w tył głowy