18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrada

CrazyEdek • 2021-08-15, 18:57
O jedną kulkę za mało, ale i tak dobrze.


ququa

2021-08-15, 19:12
wychodzi na to, że dostał kule bo nie spuścił wody w kiblu :D



czyścioszki brazylijskie (chyba) :D :D

kedzior242

2021-08-15, 19:37
Pewnie się sk***iła, bo gangus nie tylko magazynek musiał sobie przedłużyć :amused:

orpradek

2021-08-15, 20:49
gdyby w naszym kraju też było takie bezprawie to tak samo bym zrobił z gościem z którym moja była mnie zdradziła. dobranoc

Lobo24

2021-08-15, 20:51
k***a jakie duże szczury tam w sraczach mają.

szpen

2021-08-15, 20:53
W ostatnim czasie gdy klikam pełny ekran na filmikach na SADOLU to przełącza mi na małe okienko z filmikiem po środku , ktoś coś wie na ten temat ?

Proszak

2021-08-15, 21:11
Mógł się od razu do tej beczki zapakować

baronturbina

2021-08-15, 21:24
orpradek napisał/a:

gdyby w naszym kraju też było takie bezprawie to tak samo bym zrobił z gościem z którym moja była mnie zdradziła. dobranoc


A tak to w Polsce może ci teraz bezkarnie rogi przyprawiać. Twój ból jest większy niż mój, co nie zmienia faktu że jak suka nie da to pies nie weźmie.

BigDaddyD

2021-08-15, 21:26
orpradek napisał/a:

gdyby w naszym kraju też było takie bezprawie to tak samo bym zrobił z gościem z którym moja była mnie zdradziła. dobranoc



Wytłumacz mi proszę ten fenomen z wyżywaniem się nie na kimś, kto zdradza, lecz na osobie z która osoba zdradzająca była. Dla mnie nie jest to do końca oczywiste, dlaczego ta osoba ma ponieść karę, a nie ta druga, która miała być wierna.

baronturbina

2021-08-15, 21:37
BigDaddyD napisał/a:

Wytłumacz mi proszę ten fenomen z wyżywaniem się nie na kimś, kto zdradza, lecz na osobie z która osoba zdradzająca była. Dla mnie nie jest to do końca oczywiste, dlaczego ta osoba ma ponieść karę, a nie ta druga, która miała być wierna.


Tym bardziej ze jak ktoś kogoś kantem puszcza to w 80% nie mówi ze ma kogoś. Ale jak się nie ma w głowie to się ma w rękach i slabosci przemocą zakrywa.

Tupajew15

2021-08-15, 21:38
BigDaddyD napisał/a:

Wytłumacz mi proszę ten fenomen z wyżywaniem się nie na kimś, kto zdradza, lecz na osobie z która osoba zdradzająca była. Dla mnie nie jest to do końca oczywiste, dlaczego ta osoba ma ponieść karę, a nie ta druga, która miała być wierna.



Dlatego, że jak mam r*chać jakąś dupę, to robię research, czy napewno kogoś nie ma. Nie dymam pierwszej lepszej napalonej świni, wolę nie włożyć, niż mają mi WYJMOWAĆ nóż/kulę z klaty. Widzę, że u Ciebie myślenie penisem bierzę górę, dlatego życzę Ci, że kolejnym razem jak zerżniesz jakąś napaloną Lady, to Ci się zwróci... ołowiem ;)

pylaochos

2021-08-15, 21:41
Tupajew15 napisał/a:

Dlatego, że jak mam r*chać jakąś dupę, to robię research, czy napewno kogoś nie ma. Nie dymam pierwszej lepszej napalonej świni, wolę nie włożyć, niż mają mi WYJMOWAĆ nóż/kulę z klaty. Widzę, że u Ciebie myślenie penisem bierzę górę, dlatego życzę Ci, że kolejnym razem jak zerżniesz jakąś napaloną Lady, to Ci się zwróci... ołowiem



Jesteś debilem. Nie raz widziałem opcje, że dupa po prostu kłamała i ukrywała ten fakt.

Zenonn

2021-08-15, 21:54
Rozumiem że ten gość zdradził ich z laską.
Ehhh strasznie mściwe te pedalki w Brazylii.