18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdrada

CrazyEdek • 2021-08-15, 18:57
O jedną kulkę za mało, ale i tak dobrze.


Kostor

2021-08-15, 22:11
BigDaddyD napisał/a:

Wytłumacz mi proszę ten fenomen z wyżywaniem się nie na kimś, kto zdradza, lecz na osobie z która osoba zdradzająca była. Dla mnie nie jest to do końca oczywiste, dlaczego ta osoba ma ponieść karę, a nie ta druga, która miała być wierna.



Ale uznajesz, ze gosc o tym nie wiedzial. A moze wlasnie wiedzial, ze ona ma kogos, ale probowal i tak zar*chac

Pizdus

2021-08-15, 23:14
orpradek napisał/a:

gdyby w naszym kraju też było takie bezprawie to tak samo bym zrobił z gościem z którym moja była mnie zdradziła. dobranoc



A rogi nadal by ci rosły

T0B1

2021-08-15, 23:26
orpradek napisał/a:

gdyby w naszym kraju też było takie bezprawie to tak samo bym zrobił z gościem z którym moja była mnie zdradziła. dobranoc



Nie no zajebista logika - zdradziła cię laska, ale to bogu ducha winnemu facetowi się oberwie.

Gandalf-Szary

2021-08-15, 23:47
orpradek napisał/a:

gdyby w naszym kraju też było takie bezprawie to tak samo bym zrobił z gościem z którym moja była mnie zdradziła. dobranoc



Syndrom Brazylijski?? Żony biją, golą rozbierają kochanki swych mężów podczas gdy niewierny mąż przygląda sie zabawnej sytuacji.

papierz_slowianski

2021-08-16, 00:04
BigDaddyD napisał/a:

Wytłumacz mi proszę ten fenomen z wyżywaniem się nie na kimś, kto zdradza, lecz na osobie z która osoba zdradzająca była. Dla mnie nie jest to do końca oczywiste, dlaczego ta osoba ma ponieść karę, a nie ta druga, która miała być wierna.



Sięga to czasów Mezopotamii gdzie karą za gwałt na niezamężnej kobiecie było wypłacenie jej ojcu równowartości w srebrnikach według taryfikatora. Kobieta tu i tam traktowana jak przedmiot handlu między dwoma mężczyznami. Kary nie wymierza się na przedmiocie.

Zasysacz

2021-08-16, 00:06
I kolejna sprawa może klientka tez wychaczyła kulkę :P

Babosz

2021-08-16, 00:25
Trwają powolne przygotowania do legalizacji pedofilii za kilkadziesiąt lat, zgodnie z zasadą, że seks to normalna czynność fizjologiczna taka jak jedzenie czy spanie, więc jak jedzenie czy spanie jest dla każdego. Najpierw trzeba dzieci oswoić z seksem, pokazać im go, stąd etap seksualizacji od przedszkola. Dzieci trzeba tym zainteresować i przyzwyczaić, potem naturalna ciekawość dzieci je skłoni i zainteresuje tym, a potem to już się powie, że dziecka nie należy ograniczać, że to naturalny rozwój dziecka i realizowanie swojej seksualnosci. Tak jak dzisiaj to jest z płcią, gdzie już powoli w niektórych miejscach rodzicom nie wolno sprzeciwiać się, gdy dziecko nasiąkniete propagandą zacznie sobie wymyślać nową płeć.

johny2015

2021-08-16, 00:36
Babosz napisał/a:

Trwają powolne...



Poj***łeś wątki - wróć na główną i jeden post niżej są transy "uczące" dzieciaków :P

Multigatawny

2021-08-16, 01:29
Według mnie to powinien swoją żonę/dziewczynę odstrzelić za k***ienie się a nie jakiegoś typa który równie dobrze nawet nie musial wiedzieć że się r*cha z zajętą.

wuwu

2021-08-16, 02:17
bomba na banie i kończymy balet

KebabRemover

2021-08-16, 04:18
baronturbina napisał/a:

k***a ale syf w kiblu. j***ne brudasy!



szmata zamiast kibel porzadnie co jakis czas wyszorowac puszcza sie, nie dziwie sie ze chlopu nerwy puscily

rutko83

2021-08-16, 06:43
szpen napisał/a:

W ostatnim czasie gdy klikam pełny ekran na filmikach na SADOLU to przełącza mi na małe okienko z filmikiem po środku , ktoś coś wie na ten temat ?



Myslalem ze tylko ja to mam