18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawracanie

ralf87 • 2013-01-25, 17:16
Tak się powinno zawracać :mrgreen:


arti4-92

2013-01-26, 09:38
Wyj***ne w wasze żonki i dzieci, gdybym miał zginąć w aucie to bym jechałbym tak, by jak najwięcej ludzi zdechło.

kaskowski

2013-01-26, 10:10
Rusek w Moskwie po uniwersytietiem

Booyan

2013-01-26, 11:14
Bo to małysz był =D

icac

2013-01-26, 12:44
@Max Ibuprom

A żebyś k***a wiedział, że mi opona pie**olnęła. Co prawda była już do wytarcia, ale pękła znacznie szybciej, niż przypuszczałem. Chciałem ją dokończyć w miejscu, a poszła na zakręcie. Z dobrą oponą raczej faktycznie się to nie zdarzy. Ale wszystko inne może się zdarzyć.

W mieście też nie zawsze stosuję się do ograniczeń. Stosuję się głównie do własnych ograniczeń, zostawiając jednak dosyć szeroki margines błędu. Też mam RWD i spokojnie zrobiłbym takie fajne rondo jak on. A może i lepsze? Ale tylko, gdyby było puste. Jego w każdym razie ograniczali inni uczestnicy ruchu.

Wypadki się zdarzają. Z winy mojej, nie mojej, złego przypadku i ch*j wie czego jeszcze. Ale czy jest sens je prowokować? Pewnie, że czasami jest, bo to jest wyk***ista zabawa. Co ma być, to będzie. Ale nie chcę przy tym zabrać kogoś innego.

Max Ibuprom - dobrych kątów, dużo dymu, a drzew gumowych ;-)

daf098

2013-01-30, 18:07
arti4-92 napisał/a:

Wyj***ne w wasze żonki i dzieci, gdybym miał zginąć w aucie to bym jechałbym tak, by jak najwięcej ludzi zdechło.



To lepiej żebyś zaraz zdechł bo gdybyś jednak przeżył to gołymi rękami bym Cię oskórował.