18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawody w rzucaniu koranem w Kopenhadze

Rejti • 2019-04-17, 22:01
Dwaj panowie podrzucając koran w gęsto zagęszczonej imigrantami dzielnicy duńskiej stolicy spowodowali kilkudniową burdę, a dla nich samych skończyło się to prawie bliskim spotkaniem z miłującym pokój muzułmaninem i jego nożem.



spoiler

Ni...........ny

2019-04-17, 22:29
Katie napisał/a:

Tak jest szanowni państwo, multikulturalizm nie działa.



Działa, Polska taka była w czasach świetności. To co masz na myśli jest sp***oloną przez idiotów karykaturą :kawa:

bleblebator1

2019-04-17, 22:36
Niezwyciężony napisał/a:

Działa, Polska taka była w czasach świetności. To co masz na myśli jest sp***oloną przez idiotów karykaturą


Polska była multi kulti, nawet żydzi przez całe wieki mieli swoją bezpieczną przystań. Ale było jedno prawo - prawo polskie, żadne inne prawo multi kulti nie obowiązywało


Wiewór

2019-04-17, 22:43
Mogli nasrac na tą ksiaczeke.
Brudasy maja krótka pamięć. Dopiero co niedawno kebab remover pokazał im że muszą sobie zwazac a oni dalej uważają się za bezkarnych

Rejti

2019-04-17, 22:46
@up jest różnica pomiędzy poszanowaniem mniejszości wyznaniowych kulturowych i religijnych przez większość w ramach państwa, wynikającym z dobrej woli tej większości, a bezmyślnym bełtaniem przez polityków skrajnie odmiennych narodowości, etniczności, i religii w ramach szaleńczego eksperymentu socjologicznego prowadzonego na "żywo".
Czy Polska była i jest państwem gdzie panuje zasada tolerancji kulturowej/religijnej? Jak najbardziej.
Czy w Polsce kiedykolwiek miało miejsce multikulti? Nigdy. I mam nadzieję, że tak pozostanie.

Edit: A tak swoją drogą, multikulti jest stosunkowo świeżym pomysłem- lata 70.- Kanada.

Ni...........ny

2019-04-17, 22:55
Katie napisał/a:

....Edit: A tak swoją drogą, multikulti jest stosunkowo świeżym pomysłem- lata 70.- Kanada.



No jest jeszcze Hameryka, ulep chyba ze wszystkich kultur ;-)

MaciejLubicz

2019-04-17, 23:09
Co za j***ne zwierzęta nie potrafią uszanować czyjejś religii , kultury w muzułmańskim kraju . Powinni połamać tych turystów .

jbone

2019-04-17, 23:10
i jeszcze nikt tego nie napisał? ten młody tylko mi przypomina breivika?

lm65

2019-04-17, 23:34
Breivik to ciota! zamiast wejść w tłum ciapaków i zrobić porządek to wolał strzelać do swoich.

r061071

2019-04-17, 23:35
poradnik jak wyploszyc kozy

PieronJasnySzlag

2019-04-17, 23:40
Z dupy takie prowokacje. Moim zdaniem kebaby zachowały się tak jak należy.
Mają więcej jaj niż Polskie czerwone kmioty cieszące się jak nergal targa biblie czy w sytuacjach woodstokowych gdy śmiecie z antify palą biblie.

Rejti

2019-04-18, 00:06
Spiderowski napisał/a:

Z dupy takie prowokacje. Moim zdaniem kebaby zachowały się tak jak należy.
Mają więcej jaj niż Polskie czerwone kmioty cieszące się jak nergal targa biblie czy w sytuacjach woodstokowych gdy śmiecie z antify palą biblie.



Porównujesz małpy do ludzi. Chrześcijanin albo ciebie oleje albo powie ci że nie podoba mu się to co robisz z Biblią, ale na pewno nie skoczy ci do gardła z nożem. I to odróżnia ludzi od człekokształtnych.
No, ale twój wybór, skoro tak imponuje ci islam to leć, zakładaj hidżab czy jak oni tam nazywają te szmaty, i zasuwaj posuwać kozy lub pójdź krok dalej i zostań jedną z nich :->

piterkras

2019-04-18, 00:56
UP. dobrze gada, polac mu.

tl

2019-04-18, 02:05
uwzam ze bardzo dobre, za tymi gosciami co podrzucaja, powininno byc stanowisko z CKM'em.

bard1988

2019-04-18, 07:46
Wyznawcy diabła - allaha to naprawdę dzicz. Że też fałszywy prorok, pedofil, gwałciciel i morderca nie zdechł wcześniej....