topic

Zawody w rzucaniu koranem w Kopenhadze

Rejti • 2019-04-17, 22:01
Dwaj panowie podrzucając koran w gęsto zagęszczonej imigrantami dzielnicy duńskiej stolicy spowodowali kilkudniową burdę, a dla nich samych skończyło się to prawie bliskim spotkaniem z miłującym pokój muzułmaninem i jego nożem.spoiler

ag...........th

2019-04-18, 08:17
Niezwyciężony napisał/a:

Działa, Polska taka była w czasach świetności. To co masz na myśli jest sp***oloną przez idiotów karykaturąNo i jak ta multikulturowa Polska skończyła? 150 lat pod butem, a po wojnach PRL.

Samo nagranie jest mierną prowokacją.

polakwrocek

2019-04-18, 08:24
Liberał sra na biblię : "To jest wolność ekspresji. Sztuka nie zna granic."
Centrysta rzuca Koranem: "Rasistowski , Islamofobiczny atak !!! Do więzienia z nim !"

poligon6

2019-04-18, 08:40
Uważam że skoro jest to ich własność to moga sobie z nia zrobic co chcą, czy to koran, biblia, flaga państwowa , czy nieszczesny harry potter. Tylko niech to robia we własnym zakresie i biora za to odpowiedzialność ze jakis swir im potem morde obije, albo zaczna ludzie na nich pluć.

Wolność to nie róbta co chceta, jak mawia tęczowy kaleson, ale wolność to odpowiedzialność i liczenie się z konsekwencjami. a wiec na zdrowie niech wsadzaja sobie krzyże w dupska a koran smaruja kałem, z odpowiedzialnością karna nie za profanacje jakis symboli, ale prowokowaniem zamieszek itp jezeli zachciało im sie tego robić w miejscu publicznym.

polakwrocek napisał/a:

Liberał sra na biblię : "To jest wolność ekspresji. Sztuka nie zna granic."
Centrysta rzuca Koranem: "Rasistowski , Islamofobiczny atak !!! Do więzienia z nim !"
Nergal drze biblie- wyraz artystycznego protesu, nowoczesny człowiek.

Jakiś klecha w wygwizdowie dolnym- pali Harry Potera, Hurr durrr sredniowiecze ciemnogród, hańba!!!

Niezwyciężony napisał/a:

Działa, Polska taka była w czasach świetności. To co masz na myśli jest sp***oloną przez idiotów karykaturąKażde państwo , skupiające wiele narodów jest skazane na multikultularyzm, inaczej sie rozpadnie jak austro-Wegry gdzie w zasadzie tylko dwa narody były uprzywilejowane a reszte rozgrywano. Do tego w RP, decydowała szlachta, szlachcicem mógł być każdy, moze poza żydami i ormianami bo ci byli ludnością napływową.

Twierdzenie ze jak teraz nawpuszczamyy do Polski różnego brudu i damy im prawa równe Polakom to znowu staniemy się świetni, jest przezabawne.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-18, 09:15
Ja uważam że dobrze prawicie,tylko murzyny i inne,nie chcą tu być.Polska może być dla nich przystankiem,to jest wciąż bardzo ubogi kraj.To się oczywiście może zmienić za 50 lat,ale pie**olenie dzisiaj,że tu nadciąga horda murzynów,zabrać nam ziemniaki z wykopek,jest dmuchaniem nie istniejącego problemu.Większym problemem są Ukraińcy,ale nie ci prawdziwi,tylko tam gdzie jest teraz wojna,to są Rosjanie z obywatelstwem ukraińskim.Przeciętny Polak nie odróżnia zakamuflowanego ruska z paszportem ukraińskim.Ktoś powie że to są Słowianie i zgadza się to,ale pracują za psi ch*j,a pracodawcy pucują się na nich.Jak Polak ma poprosić o podwyżkę,która mu się należy,jak w firmie pracuje ukr za pół ceny.Pracodawca powie ci,że jak ci się nie podoba,to za twoją pensje,może robić dwóch ukrów.Jak pracodawca będzie za te same pieniądze ,mieć dwóch pracowników,niż jednego Polaka,to co wybierze?Ich liczba notorycznie rośnie,ale jak wy widzicie prawdziwy problem w czarnych,których nawet jak się siłą sprowadzi do Polski i na drugi dzień będą,siedzieć w Sindbadzie do Berlina,to chyba marnujecie czas na razie.

poligon6

2019-04-18, 09:23
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

To się oczywiście może zmienić za 50 lat,ale pie**olenie dzisiaj,że tu nadciąga horda murzynów,zabrać nam ziemniaki z wykopekTo się może zmienić jak beęda mieli zagwarantowane europejskie zasiłki. Dostanie taki 800 ojro na dzień dobry i bedzie git. Uchodźcy z Czeczenii dostawali swego czasu 2,5 tysia, wyniesli sie dopiero jak dostali azyl, cześć została jak np Czeczeni których utrzymywał "nadziany" Pawełek z Gdanska.

stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

ak Polak ma poprosić o podwyżkę,która mu się należy,jak w firmie pracuje ukr za pół ceny.Pracodawca powie ci,że jak ci się nie podoba,to za twoją pensje,może robić dwóch ukrów.Jak pracodawca będzie za te same pieniądze ,mieć dwóch pracowników,niż jednego Polaka,to co wybierze?
Wybierze nie dlatego ze jest taniej, bo pensje reguluje kodeks pracy i ukrainiec MUSI dostać minimalna stawke godzinowa a nie połowe tego co Polak. Chyba ze na czarno gdzies robi u jakiegos roluna zbierając truskawki, ale jakos chętnych polaków nie ma do zbierania truskawek.

Wybierze bo Ukrainiec zatrudniany jest przez agencje pracy i to agencji się płaci i ona odpie**ala papierkowa robote, ukrainec nie zwolni sie z dnia na dzien, chętnie bierze nadgodziny i nie wypie**ala na L4 jak sie obrazi. Do tego rzad rozpasał elektorskie bydło 500+ wiec nie ma komu robic.

A jeżeli ktos uwaza że wyciagniety z bloku gdzies koło Krivogradu łepek nie znający jezyka, nie mający znajomosci, rodziny stanowi dla niego konkurencje w pracy to ja takiemu komus dziękuje, musi byc niezłym nieudacznikiem.

Ni...........ny

2019-04-18, 10:13
poligon6 napisał/a:

...Wybierze bo Ukrainiec zatrudniany jest przez agencje pracy i to agencji się płaci i ona odpie**ala papierkowa robote, ukrainec nie zwolni sie z dnia na dzien, chętnie bierze nadgodziny i nie wypie**ala na L4 jak sie obrazi. Do tego rzad rozpasał elektorskie bydło 500+ wiec nie ma komu robic..

poligon6 napisał/a:

...Twierdzenie ze jak teraz nawpuszczamyy do Polski różnego brudu i damy im prawa równe Polakom to znowu staniemy się świetni, jest przezabawne...


Dokładnie, Polska zawsze będzie zadupiem zamieszkałym przez idiotów ;-)
Tu k***a wszystko jest robione od dupy strony, powinniśmy upraszczać prawo i obniżać podatki a wybieramy k***y które robią dokładnie na odwrót ale plebs zadowolony bo dostał 500.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Up
Te 800 na Ukra to fejk.Możliwe, nie upieram się że jest inaczej, ale bym się w sumie nie zdziwił gdyby tak było

Wiewór

2019-04-18, 10:21
Oczywiście pamiętajmy o tym, że Ukraińcy jak dawniej Polaki w USA, wpie**alają kocią karmę i popijają wodą z kranu. W Polsce nic nie wydają. Wszystkie pieniądze oszczędzają i wywożą do domu bo tam mają inną wartość.
Ich imigracja to jest potrójna tragedia dla Polski. Po pierwsze zalew Ukraińców zatrzymał w miejscu płace dla pracowników fizycznych.
Po drugie primo z racji, że pensje dla fizioli stoją w miejscu, znaczną część najgorzej opłacanych pie**olnie pracą i zacznie kombinować z socjalem bo wyjdą na tym lepiej.
Po trzecie eksport pieniądza zarobionego w Polsce jest druzgocący dla naszej gospodarki.

PiS was straszył brudasami a sam zaprosił 2,5 mln taniej siły roboczej z Ukrainy, żeby ratować polskich pracodawców przed rosnącymi pensjami.
Na imigracji z Ukrainy korzystają tylko firmy, które konkurują tylko najniższą ceną. To jest zamach na Polskę.

poligon6

2019-04-18, 10:25
Niezwyciężony napisał/a:

800 pln to zwykły fejk. Sprawa mozę jedynie dotyczyć 500+ i polskich emerytur, ale to i tak pod warunkiem ze ma stały pobyt, co jest w miare uczciwe.

Abraxus napisał/a:

Oczywiście pamiętajmy o tym, że Ukraińcy jak dawniej Polaki w USA, wpie**alają kocią karmę i popijają wodą z kranu. W Polsce nic nie wydają. Wszystkie pieniądze oszczędzają i wywożą do domu bo tam mają inną wartość.No nie wiem, u mnie w sobote wieczorem w knajpach jest pełno ukraiców, a jeszcze wiecej na dyskotekach. Podobnie po 17 wylegaja do biedry na zakupy, wiadomo ze robol nie obkupi sie jak cała rodzina.

Abraxus napisał/a:

Po pierwsze zalew Ukraińców zatrzymał w miejscu płace dla pracowników fizycznych.Nie wstyd wam klepać takie bzdury? Po pierwsze socjalny rzad co chwila podnosi najnizsza krajawa i stawke godzinowa. Po drugie znajdź mi pracownika fizycznego w Polsce za ponizej 2 tyś czyli tyle ile wynosi najnizsza krajowa. Ludzie musieli orac całe plantacje truskawek bo nie miał im kto zbierać, firmy nie wywiazywały sie z kontraktów bo po prostu nie było ludzi do pracy.

Abraxus napisał/a:

Po trzecie eksport pieniądza zarobionego w Polsce jest druzgocący dla naszej gospodarki.Bardziej druzgocace byłoby zastopowanie rozwoju gospodarczego z powodu braku pracowników, bezrobocie jest na poziomie 6%, czyli prawie minimum rotacyjne, ludzi po prostu nie ma!

Abraxus napisał/a:

PiS was straszył brudasami a sam zaprosił 2,5 mln taniej siły roboczej z Ukrainy, żeby ratować polskich pracodawców przed rosnącymi pensjami.
Na imigracji z Ukrainy korzystają tylko firmy, które konkurują tylko najniższą ceną. To jest zamach na Polskę.
______________Powiedz to chinolom że konkuruja najnizsza ceną. Ale najpierw znajdz w Polsce normalnego pracownika.

I wole takiego Ukra co porobi 6 miesiecy, jedzie do siebie, niz jakiegoś nieroba co wypadł z pontonu i ma morlane wsparcie celebrytów.

DoubleBorger

2019-04-18, 10:39
Gdyby byli zamknięci w grubej pleksjii to mogliby kręcic kolejną część nocy żywych trupów

Ni...........ny

2019-04-18, 10:41
poligon6 napisał/a:

...I wole takiego Ukra co porobi 6 miesiecy, jedzie do siebie, niz jakiegoś nieroba co wypadł z pontonu i ma morlane wsparcie celebrytów.


A ja bym wolał żeby rosły płace dla polaków ;-)

poligon6

2019-04-18, 10:44
Niezwyciężony napisał/a:

A ja bym wolał żeby rosły płace dla polakówPłace cały czas rosną, ludzi do pracy po prostu nie ma i Ukr też ci nie bedzie robił za najniższa krajową, jak nie zarobi 2,5 na łape, to mu sie nie opłaca. Musi dostać tyle co Polak, tak stanowi prawo. A jezeli ktoś zatrudnia na czarno to PiS moze sie popisac i dojebac takiemu januszowi kontrole, jestem w tym przypadku za.

nano50

2019-04-18, 11:15
Abraxus napisał/a:

Oczywiście pamiętajmy o tym, że Ukraińcy jak dawniej Polaki w USA, wpie**alają kocią karmę i popijają wodą z kranu. W Polsce nic nie wydają. Wszystkie pieniądze oszczędzają i wywożą do domu bo tam mają inną wartość.
Ich imigracja to jest potrójna tragedia dla Polski. Po pierwsze zalew Ukraińców zatrzymał w miejscu płace dla pracowników fizycznych.
Po drugie primo z racji, że pensje dla fizioli stoją w miejscu, znaczną część najgorzej opłacanych pie**olnie pracą i zacznie kombinować z socjalem bo wyjdą na tym lepiej.
Po trzecie eksport pieniądza zarobionego w Polsce jest druzgocący dla naszej gospodarki.
PiS was straszył brudasami a sam zaprosił 2,5 mln taniej siły roboczej z Ukrainy, żeby ratować polskich pracodawców przed rosnącymi pensjami.
Na imigracji z Ukrainy korzystają tylko firmy, które konkurują tylko najniższą ceną. To jest zamach na Polskę.
Głupoty piszesz. To wysoko nierozważne swoje zdanie traktować jako prawdę objawioną, bo kiedyś możesz się sparzyć.


janlew

2019-04-18, 12:45
Niezwyciężony napisał/a:

Działa, Polska taka była w czasach świetności. To co masz na myśli jest sp***oloną przez idiotów karykaturą


Mylisz się, Polska była krajem katolickim, źródłem etyki był zawsze Rzym, a prawa zgodnego z tą etyką Król, lub sejm. Żydzi, Tatarzy, Litwini mogli sobie tu mieszkać, ale byli zawsze gośćmi. Jak Wiśniowiecki chciał zrobić z syna króla musiał przejść na katolicyzm i inne opcji nie było. Parch był parchem, a nie tak jak w syfie to jest XX-wieku pierwszym sekretarzem czy prezydentem.

Catchcart

2019-04-18, 13:24
Tak trzeba żyć