topic

Zawody w rzucaniu koranem w Kopenhadze

Rejti • 2019-04-17, 22:01
Dwaj panowie podrzucając koran w gęsto zagęszczonej imigrantami dzielnicy duńskiej stolicy spowodowali kilkudniową burdę, a dla nich samych skończyło się to prawie bliskim spotkaniem z miłującym pokój muzułmaninem i jego nożem.



spoiler

bleblebator1

2019-04-18, 18:14
lm65 napisał/a:

Breivik to ciota! zamiast wejść w tłum ciapaków i zrobić porządek to wolał strzelać do swoich.



no wlaśnie że nie, islamiści to tylko wykonawcy, kukiełki w rękach lewakow i zydów

poligon6

2019-04-18, 19:28
bleblebator1 napisał/a:

no wlaśnie że nie, islamiści to tylko wykonawcy, kukiełki w rękach lewakow i zydów



Dyć w żydowskim Tel Avivie pedałów tyle co w Amsterdamie. Paraduja na ulicach tak jak w Polsce, maja pełno klubów, pism, prawie full wypas. I pewnie dostana śluby i adopcje predzej niz w Polsce(o ile juz nie mają). Nie wiem czemu ta zaraze akurat wiąże się z żydami, maja taki sam problem jak inne państwa.

Ja rozumiem że mozna im wiele zarzucić w tym przemysł holokaust, lichwe, współczesny nazizm i rasizm (wystarczy przejechać się do Jerozolimy). Do tego współczesna lewica promujaca dewiacje, jest w opozycji do nacjonalistycznego Izraela. Wiec takie tezy zganiam raczej na kanwe niedoj***nia umysłowego i nieznajomość realiów politycznych.

bleblebator1

2019-04-18, 19:59
poligon6 napisał/a:


Ja rozumiem że mozna im wiele zarzucić w tym przemysł holokaust, lichwe, współczesny nazizm i rasizm (wystarczy przejechać się do Jerozolimy). Do tego współczesna lewica promujaca dewiacje, jest w opozycji do nacjonalistycznego Izraela. Wiec takie tezy zganiam raczej na kanwe niedoj***nia umysłowego i nieznajomość realiów politycznych.



Co do żydów i socjalizmu, to tylko przypomnę, że żydom europejskim do socjalizmu było bardzo blisko, z pierwszych siedmiu członków radzieckiego politbiura czterech było z bliskiego pochodzenia zydami. Naziści to też byli socjaliści, izrael nie jest politycznie nacjonalistamy, ale socjalistyczny.

poligon6

2019-04-18, 20:09
bleblebator1 napisał/a:

Co do żydów i socjalizmu, to tylko przypomnę, że żydom europejskim do socjalizmu było bardzo blisko, z pierwszych siedmiu członków radzieckiego politbiura czterech było z bliskiego pochodzenia zydami. Naziści to też byli socjaliści, izrael nie jest politycznie nacjonalistamy, ale socjalistyczny.



Nie przecze, Żydzi zawsze wspierali wywrotowe ideologie dajace im wiecej władzy.

Wspólczesny Izrael jast nacjonalistyczno-socjalistyczny, ale nijak to się ma do popierania lewackiej zarazy. Oczywiście Żydzi chetnie udzielaja sie w lewackich incjatywach, tak jak wsród Polaków jest sporo odmózdzonych lewaków. Ale jako państwo nie maja żadnego interesu wspierania europejskiej lewicy, która widzi swój elektorat wsród islamskich imigrantów niz wsród nielicznych zydów którzy pozostali w Europie. Żydzi maja inne formy nacisku, medialne jak "przemysł holocaust" i finansowe.

Przypomne że EU popiera Palestyne nie Izrael, np awantura o przeniesienie ambasady czy wszelkie rezolucje ONZ. Tak wiec znajmy umiar, bo niedługo wyjdzie ze jak się krowa nie ocieli to wina zydów, a to zaqkrawa juz na absurd.

PieronJasnySzlag

2019-04-19, 00:33
Katie napisał/a:

Porównujesz małpy do ludzi. Chrześcijanin albo ciebie oleje albo powie ci że nie podoba mu się to co robisz z Biblią, ale na pewno nie skoczy ci do gardła z nożem. I to odróżnia ludzi od człekokształtnych.
No, ale twój wybór, skoro tak imponuje ci islam to leć, zakładaj hidżab czy jak oni tam nazywają te szmaty, i zasuwaj posuwać kozy lub pójdź krok dalej i zostań jedną z nich


:D :D
Wczoraj byłem nawiedzonym katolem, dziś sadolowe sp***oliny okrzyknęły mnie muzułmaninem :D
Uwielbiam te forum :)

Wiewór

2019-04-19, 07:36
Katie napisał/a:

Chrześcijanin albo ciebie oleje albo powie ci że nie podoba mu się to co robisz z Biblią, ale na pewno nie skoczy ci do gardła z nożem.



Mało jeszcze w życiu widziałeś. Obejrzyj sobie filmiki o chrześcijanach np. z USA

Rejti

2019-04-19, 21:50
Abraxus napisał/a:

Mało jeszcze w życiu widziałeś. Obejrzyj sobie filmiki o chrześcijanach np. z USA



Chrześcijanach. z USA. Ja pie**olę Abraks, wchodzisz na nowy poziom kretynizmu, porównując "chrześcijan" z USA z Europejskimi. :lol:

ag...........th

2019-04-19, 22:58
Padło porównanie do Nergla. To że potargał Biblię na koncercie, na który raczej chodzą wyłącznie fani a nie przypadkowe osoby ciężko nazwać obraza uczuć religijnych, chyba ze imć Janusza z ochrony. Z tego co pamietam to fakt porwania blibli zgłosił jakiś fanatyk alkoholik ze stowarzyszenia napie**alaczy żon, nie Janusz ochroniarz, wiec ciężko zrobić z tego poważna sprawę. Inaczej wygladałoby darcie Biblii czy rzucanie nią o 12:30 w niedziele pod kościołem. Taki performance byłby obraza uczuć w rozumieniu prawa, wiec kiepsko sprawdzać reakcje ludzi, ale jestem pewien ze znalazłoby się kilku agresywnych oburzonych, choćby starowinka w berecie wymach*jąca torebką. Trzeba być idiota żeby się spodziewasz czegoś innego niż agresji w ramach odpowiedzi na bezczelną obrazę świętości, nieważne czy chrześcijańskich czy muzułmańskich.

Seavitia

2019-04-20, 01:24

[quote=Abraxus] PiS was straszył brudasami a sam zaprosił 2,5 mln taniej siły roboczej z Ukrainy, żeby ratować polskich pracodawców przed rosnącymi pensjami.
Na imigracji z Ukrainy korzystają tylko firmy, które konkurują tylko najniższą ceną. To jest zamach na Polskę.
______________
bard1988 napisał/a:

jest taka, że Ukraińcy chcą pracować i przyczyną dlaczego przyjeżdżają jest albo chęć polepszenia sobie życia (pracując, a nie na socjalu), albo faktycznie ucieczka przed wojną. To kto korzysta z pracy ukraińców to nie tylko czysty kapitalizm, ale też to, że właśnie przyjeżdżają do pracy - i prace które biorą są często takie, do jakich nasza wspaniała młodzież z "wyższej szkoły robienia hałasu" nie poszłaby "dla zasady", bo to przecie obciach robić na kasie, na magazynie, czy jako sprzątaczka, za minimalną krajową na uzetce. Uchodźcy z ciapatych do roboty ci nie pójdą - a argumenty do tego mogą pasc jakiekolwiek - chociażby to, że w robocie z innymi ludźmi, trzeba do tych innych (niewiernych!, albo co gorsza - z przełożonym płci żeńskiej!) mieć szacunek, a próba złapania za cycka skończy się ochrzanem, dostaniem w mordę, dostaniem wpie**olu od współpracowników (ukraińców też) czy nawet wywaleniem z roboty. Dyskryminacja! Brak szacunku do zwyczajów ciapatych! Ups. To nie niemcy, gdzie ciapatym sie dupy lize...

No i przede wszystkim - nawet jeśli mamy te 2,5mln ukraińców - to w przeciwieństwie do ciapatych nie mają tendencji do wybuchania, czy jeżdżenia ciężarówkami po deptakach.

[quote="bard1988"]Wyznawcy diabła - allaha to naprawdę dzicz. Że też fałszywy prorok, pedofil, gwałciciel i morderca nie zdechł wcześniej....



Diabeł to akurat element przede wszystkim chrześcijański. Dodatkowo allah występuje jako "pełny element" - nie ma u nniego czegoś taiego jak tróca święta, tak jak w chrześcijaństwie.W koranie pojawiaja sie za to tekstz dotyczące współpracy z szatanem - oczywiscie w celu karania i nawracania niewiernych.

Co do osoby proroka - wcześniejszy zgon odniósłby jedynie skutek zanim zaczął cokolwiek głosić. Biorąc pod uwagę co przedstawiał jako "wole bożą", to miał 100% gwarancji, że znajdzie wiernych wyznawców. Tak samo i teraz - tacy, którzy się "nawracają" byli, są i będą - i nie muszą mieć kałacha, czy maczętę nad łbem.

Zasady islamu są bardzo proste. Nie ma chyba prostszej religii - absolutnie wszystko sprowadza się do kilku rzeczy:
1. Kobieta jest nikim. Jest rzeczą - własnością mężczyzn, z którą może zrobić co mu się podoba, łącznie z katowaniem (zalecane w koranie!) okaleczeniem, czy zabiciem . A kobieta niewiernych znaczy jeszcze mniej - bo pieprzenie takiej nie jest ani gwałtem, ani cudzołóstwem.
2. Niewiernych należy nawrócić, albo zabić. Takich co się nie bronią, można ewentualnie wykorzystać jako niewolników - i później ich zabić. Zabijanie, okłamywanie, okradanie itp. niewiernych jest pochwalane.
3. cel islamu - nawrócić absolutnie wszystkich ludzi. Opornych zabić. Nawracać można siłą, ale też sposobem - "zalewając" inne kraje swoimi i rozmnażając się. Era poprawności politycznej wspaniale się do tego nadaje. I piękny przykład równych i równiejszych, oraz "chęci asymilacji" - gdy niewierny jdzie do kraju islamskiego: "jesteś u nas gościem, więc masz przestrzegać naszych praw", gdy ciapaty jedzie do kraju niewiernych: " jestem u was gościem, więc nie muszę przestrzegać własnych praw i wprowadzę własne. Nie chcecie? Dyskryminacja!"
4. Cel Islamu 2 - po nawróceniu świata- - wybić się nawzajem. Koran głosi, że dla wiernych trzeba być dobrym, dawać jałmużnę, przenocować, nie okradać, blablabla - problem w tym, że odłamów islamu jest kilka. Każdy odłam z kolei, postrzega inne odłamy nawet nie jako niewiernych - ale zdrajców (gorzej niż niewierni)

Jeśi zas chodzi o radykalizm albo jego brak - to tu sytuacja jest równie prosta co cały koran - radykalny muzułmanin chce urżnać ci łeb. Nieradykalny chce, by radykalny to zrobił. Najlepsze jest t pytanie "profesorów" wyznających islam "jak to naprawde jest". - i to, że przygłupy faktycznie wierzą w baeczki jakie są wciskane. Czemu bajeczki? Nazywa się to takija - kłamstwo w obronie silamu, albo pomagające nawrócić., stawiając islam w pozytywnym świetle, kłamiąc na tematy drażliwe dla niewiernych - jak chociażby pochwalanie pedofilii (Mahomet poślubił Aishe - swoja ulubiona zone w wieku 6 lat. Al wspaniałmyślnie zaczekał zanim ją przeleciał - aż skończy lat 9. (inna wersja podaje nieco starszy wiek - ślub w wieku 9 lat, seks w wieku 12) Tu jest istotna kwestia, że absolutnie wszystko co robil prorok jest chwalebne i powinno byc przez dobrego muzułmanina naśladowane - ergo - pedofilia też.