18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawieszony w robocie za uczczenie weteranów wojennych

Pan_Generał • 2013-05-31, 18:06
W Anglii, w dupach się poprzewracało! Czyli jak muslimy wywierają presję na angolach.

'"Sieć brytyjskich supermarketów Morrison zmieniła regulamin dotyczący stylu ubierania się swoich pracowników po tym jak jeden z nich - Adam Austin - przyszedł do pracy z plakietką 'Help For Heroes' (organizacja pomagająca byłym żołnierzom) oraz czerwonym makiem symbolizującym na Wyspach Brytyjskich pamięć po weteranach wojennych. Pan Austin wpiął symbole w celu upamiętnienia zamordowanego w Londynie Lee Rigby'iego - żołnierza armii brytyjskiej posiekanego nożem rzeźniczym i tasakiem przez muzułmanina. Pan Austin został zawieszony w wykonywaniu swojej pracy a jego sprawa skierowana na drogę dyscyplinarną."
'
Tak wygląda owy mak, który nigdy nikomy nie sprawia problemu. Dodam że 70% angoli go nosi (w tym ja) w okolicach 11 listopada, kiedy jest remembrance day, czyli dzień pamięci.


A tak, odznaka tej organizacji.


http://metro.co.uk/2013/05/28/morrisons-backs-down-after-worker-suspended-for-wearing-poppy-and-help-for-heroes-badge-3811264/?ITO=facebook

lu...........5z

2013-05-31, 18:07
mam andzieje, ze dojdzie do bojkotu tej gownianej sieci

Nathaniel_Demerest

2013-05-31, 18:08
Daje piwo za informacje.

Niech każdy k***a wie co go może czekać za granicami Polski.

Pu...........na

2013-05-31, 18:35
Na zmywak pojechal i juz za wielkiego angola sie uwaza? Powinni teraz ciebie dopasc z tasakami.

Pan_Generał

2013-05-31, 18:38
PustaKiermana napisał/a:

Na zmywak pojechal i juz za wielkiego angola sie uwaza? Powinni teraz ciebie dopasc z tasakami.



Gdzie napisałem że się uważam za angola? :roll:

Chleb razowy

2013-05-31, 18:41
@up
Cytat:

Dodam że 70% angoli go nosi (w tym ja)


Wyszło szydło z worka zdrajco!

BongMan

2013-05-31, 18:43
Stryjek napisał/a:

Dodam że 70% angoli go nosi (w tym ja)



Z tego zdania jasno wynika, że uważasz się za Angola.

Tak, wiem że pewnie nie to miałeś na myśli, ale tu jest Sadistic i tu trzeba uważać na słowa :D

Pan_Generał

2013-05-31, 18:52
Noszę go dlatego że byłem w wojsku i szanuje obecnych weteranów wojennych. Jeżeli ktoś myśli, że to oznacza że jestem angolem, to niech spada.

mo...........et

2013-05-31, 18:58
@up, tutaj dla dużej rzeszy użytkowników świat jest czarno-biały, dla niektórych już jesteś zdradziecką k***ą z Anglii, cóż poradzisz.

picasso1974

2013-05-31, 19:56
czytając powyższe komentarze mam dziwne wrażenie że w Polsce to jakieś takie same p*zdy zostały bo co bardziej inteligentni spakowali się i wyjechali!!

gówniaczek

2013-05-31, 20:15
A jaki macie z tym problem? Mieszkasz za granicą, przyjmujesz ich kulturę, a więc i obchodzisz ich święta. jednocześnie patrzysz na świat przez pryzmat tego państwa. Więc chcąc czy nie chcąc, po części czujesz przynależność do tego państwa. To jednak nie zmienia faktu, że wciąż jesteś polakiem i nic tego nie zmieni.

T0B1

2013-05-31, 20:17
picasso1974 napisał/a:

czytając powyższe komentarze mam dziwne wrażenie że w Polsce to jakieś takie same p*zdy zostały bo co bardziej inteligentni spakowali się i wyjechali!!


Na pewno jest sens wyjechania stąd. Płacenie Donaldowi to nie akt patriotyzmu, a służebności.
Wyjechać, zarobić, zmienić obywatelstwo i wrócić do Polski. Jak zmieni się rząd i ustrój (z tego syfu) to wtedy z powrotem zmienić obywatelstwo na Polskie.

!Timon

2013-05-31, 20:21
Na tym polega idea państwa wielokulturowego. Czy jesteś Polakiem, Niemcem, Anglikiem, Pakistańczykiem czy Hindusem jak mieszkasz w Wielkie Brytanii to przestrzegasz jej prawa, zwyczajów i obchodzisz jej święta a także wspierasz politykę międzynarodową jeśli daje ona korzyści państwu.
Bycie dobrym obywatelem jakiegokolwiek kraju nie ma absolutnie nic wspólnego z narodowością czy wiarą [patrz polscy Tatarzy]. Najlepszy przykład rodziny królewskiej - są z pochodzenia Niemcami a jakoś podczas II WŚ dbali o swój kraj znakomicie.
Lewica lansuje popie**oloną wizję państwa wielokulturowego w którym dyskryminuje się większość a liże po rowie wszelkie mniejszości, im bardziej skrajnie poj***ne tym głębiej trzeba wsadzać język.

Pan_Generał

2013-05-31, 20:23
Tutaj nawet nie musi chodzić o święto. Kupując ten mak, wspieram rannych weteranów wojennych. Noszę go, by to pokazać. Takie trudne do zrozumienia?