18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawieszony w robocie za uczczenie weteranów wojennych

Pan_Generał • 2013-05-31, 18:06
W Anglii, w dupach się poprzewracało! Czyli jak muslimy wywierają presję na angolach.

'"Sieć brytyjskich supermarketów Morrison zmieniła regulamin dotyczący stylu ubierania się swoich pracowników po tym jak jeden z nich - Adam Austin - przyszedł do pracy z plakietką 'Help For Heroes' (organizacja pomagająca byłym żołnierzom) oraz czerwonym makiem symbolizującym na Wyspach Brytyjskich pamięć po weteranach wojennych. Pan Austin wpiął symbole w celu upamiętnienia zamordowanego w Londynie Lee Rigby'iego - żołnierza armii brytyjskiej posiekanego nożem rzeźniczym i tasakiem przez muzułmanina. Pan Austin został zawieszony w wykonywaniu swojej pracy a jego sprawa skierowana na drogę dyscyplinarną."
'
Tak wygląda owy mak, który nigdy nikomy nie sprawia problemu. Dodam że 70% angoli go nosi (w tym ja) w okolicach 11 listopada, kiedy jest remembrance day, czyli dzień pamięci.


A tak, odznaka tej organizacji.


http://metro.co.uk/2013/05/28/morrisons-backs-down-after-worker-suspended-for-wearing-poppy-and-help-for-heroes-badge-3811264/?ITO=facebook

Frusciante93

2013-05-31, 20:32
Oczywiście jestem wk***iony na zaistaniała sytuację ale w tekście nie było mowy o tym że to jakiś muslim wywarł presję.

Pan_Generał

2013-05-31, 20:34
Frusciante93 napisał/a:

Oczywiście jestem wk***iony na zaistaniała sytuację ale w tekście nie było mowy o tym że to jakiś muslim wywarł presję.


Ale zapewne muslim by powiedział (po jakimś czasie) że mu to przeszkadza i by ich pozwał czy coś. Jak na dzień świętego Jerzego (nasz 11 listopad powiedzmy) boją się wywieszać flag bo muslimom to przeszkadza.

Morthaliar

2013-05-31, 20:35
Pfff... w sumie to dobrze u tych angoli się dzieje. Niech ten bezwstydny i niekulturalny naród zniknie z oblicza tego kontynentu.

WuJot

2013-05-31, 20:43
A czy te "maki" które można spotkać na wielu samochodach oznaczają to samo?? Pytam, bo będąc w UK kilkukrotnie, kilkukrotnie spotkałem owe "maki" przyczepione do grillów samochodowych.

Pan_Generał

2013-05-31, 20:46
WuJot napisał/a:

A czy te "maki" które można spotkać na wielu samochodach oznaczają to samo?? Pytam, bo będąc w UK kilkukrotnie, kilkukrotnie spotkałem owe "maki" przyczepione do grillów samochodowych.


Tak, oznaczają to samo.

mak667

2013-05-31, 20:46
co tu gadać? tu trzeba lać!!!

froqer

2013-05-31, 20:57
@up, poleciały arabskie hejty na maki, to się mak odezwał i już chce bić :D

Wniosek:nie wk***iać maków :D

el...........iz

2013-05-31, 21:25
chce im się jeździć na wojenki to niech teraz sobie noszą kolczugę na karku weteran to dla mnie osoba która broni swojego kraju rodziny sąsiadów a nie ktoś kto jedzie napadać na inne kraje żeby kraść ropę islam mi wisi religia mi wisi lewactwo mnie mierzi tam po prostu z rąk tych bohaterów zginęły tysiące niewinnych dzieci kobiet starców nie ważne do kogo się modlą to ludzie jak ich się morduje to bohaterstwo jak oni odpowiadają to barbarzyństwo mi chodzi tylko o przyzwoitość

SethNecromancer

2013-05-31, 21:27
Stryjek kojarzysz czy można wstąpić do EDL nie mając obywatelstwa angielskiego?

Pan_Generał

2013-05-31, 21:35
SethNecromancer, chcesz wstąpić? :lol: Oni raczej nie lubią Polaków

youtube. com/ watch?v=-dzipt6gJ_0 obejrzyj to sobie

mienki

2013-05-31, 21:37
elwiz napisał/a:

chce im się jeździć na wojenki to niech teraz sobie noszą kolczugę na karku weteran to dla mnie osoba która broni swojego kraju rodziny sąsiadów a nie ktoś kto jedzie napadać na inne kraje żeby kraść ropę islam mi wisi religia mi wisi lewactwo mnie mierzi tam po prostu z rąk tych bohaterów zginęły tysiące niewinnych dzieci kobiet starców nie ważne do kogo się modlą to ludzie jak ich się morduje to bohaterstwo jak oni odpowiadają to barbarzyństwo mi chodzi tylko o przyzwoitość

dla twojej świadomości ciapaci to nie ludzie ;P a plakietka równie dobrze może odnosić się do bohaterów 2 wojny światowej. Dla mnie bronienie tych brudasów jest lewackie :P ale jak tam wolisz

SethNecromancer

2013-05-31, 21:51
Stryjek,
Miałem takie obawy, dlatego też wolałem zapytać tutaj.
Wzbudzili moje zainteresowanie tymi ostatnimi marszami anty-islamskimi. Ostatnio to chyba jedyni którzy nie wydają się zastraszeni "islamofobią" w uk.


Dzięki za odpowiedź

Manipulator

2013-05-31, 22:42
4x4offroad napisał/a:

w tym ja :D oj ty ty angolu


napisał, że jest jednym co to noszą, więc przestań powtarzać innych pieprzony prostaku

Dzedaj87

2013-05-31, 23:30
unimator napisał/a:


Na pewno jest sens wyjechania stąd. Płacenie Donaldowi to nie akt patriotyzmu, a służebności.
Wyjechać, zarobić, zmienić obywatelstwo i wrócić do Polski. Jak zmieni się rząd i ustrój (z tego syfu) to wtedy z powrotem zmienić obywatelstwo na Polskie.



Chyba Cie k***a poj***lo... ja i reszta bedzie zapie**alac tu i walczyc o swoje, zebys ty k***a wrocil jak Ci bedzie wygodnie? :idzwch*j:

kymyk

2013-05-31, 23:39
Już wole dostać mandat za picie browara niż za patriotyzm. k***a w głowach im się poj***ło. Szmatogłowi są dla nich jakimś k***a głównym fundamentem gospodarki czy jaki ch*j że boją się im przeciwstawić albo najlepiej ich wszystkich wyj***ć ?