18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawieszony w robocie za uczczenie weteranów wojennych

Pan_Generał • 2013-05-31, 18:06
W Anglii, w dupach się poprzewracało! Czyli jak muslimy wywierają presję na angolach.

'"Sieć brytyjskich supermarketów Morrison zmieniła regulamin dotyczący stylu ubierania się swoich pracowników po tym jak jeden z nich - Adam Austin - przyszedł do pracy z plakietką 'Help For Heroes' (organizacja pomagająca byłym żołnierzom) oraz czerwonym makiem symbolizującym na Wyspach Brytyjskich pamięć po weteranach wojennych. Pan Austin wpiął symbole w celu upamiętnienia zamordowanego w Londynie Lee Rigby'iego - żołnierza armii brytyjskiej posiekanego nożem rzeźniczym i tasakiem przez muzułmanina. Pan Austin został zawieszony w wykonywaniu swojej pracy a jego sprawa skierowana na drogę dyscyplinarną."
'
Tak wygląda owy mak, który nigdy nikomy nie sprawia problemu. Dodam że 70% angoli go nosi (w tym ja) w okolicach 11 listopada, kiedy jest remembrance day, czyli dzień pamięci.


A tak, odznaka tej organizacji.


http://metro.co.uk/2013/05/28/morrisons-backs-down-after-worker-suspended-for-wearing-poppy-and-help-for-heroes-badge-3811264/?ITO=facebook

szymon_g

2013-06-01, 01:36
nie, nie za uczczenie.
za nieprzestrzeganie nakazowego ubioru pracowniczego.
i jak najbardziej takie cos powinno byc. chcesz nosic kwiatek, krzyzyk, jarmulke, szmatke? nos sobie to w domu, na ulicy. nie w pracy

zaba859

2013-06-01, 01:54
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Daje piwo za informacje.

Niech każdy k***a wie co go może czekać za granicami Polski.



Alez ty glupi jestes... nie mowiac o tych przydupasach co ci browary stawiaja.... jestes cienias wiesz ???

Pies weteran...

badgoodman

2013-06-01, 16:01
@elwiz
"chce im się jeździć na wojenki to niech teraz sobie noszą kolczugę na karku weteran to dla mnie osoba która broni swojego kraju rodziny sąsiadów a nie ktoś kto jedzie napadać na inne kraje żeby kraść ropę islam mi wisi religia mi wisi lewactwo mnie mierzi tam po prostu z rąk tych bohaterów zginęły tysiące niewinnych dzieci kobiet starców nie ważne do kogo się modlą to ludzie jak ich się morduje to bohaterstwo jak oni odpowiadają to barbarzyństwo mi chodzi tylko o przyzwoitość"

Żołnierz wykonuje rozkazy, a nie bawi się w politykę. Zostając żołnierzem zgadza się bezwzględnie wykonywać rozkazy wydawane przez władze swojego państwa, bo wierzy, że dzięki temu pomoże swojej ojczyźnie, choćby miał stracić życie. Właśnie dlatego żołnierze są bohaterami. No i pokaż mi te niewinne tysiące kobiet i dzieci, które zginęły z rąk brytyjskich żołnierzy - ci niewinni ludzie giną z rąk mudżahedinów, a wojska NATO są tam po to, żeby tych mudżahedinów zabijać. A że za wojną stoi wielka polityka, to już nie jest wina żołnierzy.

Wasili666

2013-06-01, 17:22
Jak by każdy przypinał sobie plakietki z okazji jakiegoś święta to wchodząc do marketu widzał byś ozdoby a nie pracowników. Noś sobie co chcesz, ale po za robotą. Pracownik Marketu nosi ich uniform i jest " twarzą " firmy. W każdym regulaminie znajdziesz informacje zabraniające noszenia dodatków do uniformu, a za nakręcanie sytuacji na pojedyńczym przykładzie, historyjce, i zdjęciu premiera do porównania, murzyńska pała ci w dupsko

4x4offroad

2013-06-02, 14:18
Manipulator napisał/a:


napisał, że jest jednym co to noszą, więc przestań powtarzać innych pieprzony prostaku



frędzlu,kto kogo powtarza pajacu?
jak widać sam jesteś prostakiem pało,ssij

śmiech na sali.... :cumshot: