18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

BongMan • 2012-09-08, 22:20
Cytat:

Funkcjonariusz z miejscowości Brentwood w USA brutalnie potraktował czarnoskórego 19-latka uderzając go pistoletem w twarz. Wtedy broń wypaliła. Policjant podejrzewał nastolatka o próbę napadu na stację benzynową. Funkcjonariusz zeznał w raporcie, że pistolet wypalił, kiedy został zaatakowany przez Dorma, który starał się odebrać mu broń służbową. Jednak to nagranie wideo zaprezentowane przez obrońcę nastolatka ujawniło zeznanie nieprawdy przez stróża prawa.



pakicito

2012-09-08, 22:22
ktoś wogóle bronił murzyna?

mrlewy

2012-09-08, 22:34
W tekście pojawiło się, że zaatakowany został czarnoskóry, więc zapewne zaraz zacznie się wypisywanie postów "i dobrze tak murzynowi". Podejrzewam też, że każdy kto zamierza/zamierzał napisać coś podobnego, nigdy w życiu nie miał okazji porozmawiać z żadnym czarnoskórym, a już tym bardziej nie zaznał ze strony takiego krzywdy, no ale cóż, teraz taka moda. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że np. w amerykańskich "czarnych gettach" żyją głównie osobniki, którym daleko do poziomu małpy, a co dopiero człowieka, jednak generalnie większość czarnoskórych to normalni ludzie. Zdaję sobie również sprawę, że teraz w kilkunastu komentarzach razem z murzynami, zjeby będę dostawał również ja. Trudno, to jest tylko internet, płakać z tego powodu nie będę :-)

Czesiek181

2012-09-08, 22:39
I dobrze tak murzynowi!

Mógł nie pyskować.

minetek

2012-09-08, 23:09
ja tam nic do muszynów nie mam - ale każdy powinien mieć swojego!

Cinuseczek

2012-09-08, 23:36
Uszkodzonego murzyna można wymienić na nowego :D

Nikczemny_Płód

2012-09-08, 23:41
Właśnie jak to jest z gwarancją. Mam murzyna, przecieka i skrzypi, do kogo zgłosić się o wymianę? Sklepu zoologicznego w ktorym go zakupiłem czy tam do fabryki w afryce?

Mam też pytanie, dotyczące kompatybilności, czy 2 murzynów razem może pracować ze sobą? Czy są jakieś wmagania?

A i na co patrzeć szukając murzyna, przebieg/ Poprzedniego właściciela, czy był klepany?

Pomocy
Pszemek

K0stucha

2012-09-08, 23:42
Ciekawe czy był na gwarancji ?

Good lord

2012-09-09, 06:36
i to jest następny dowód na to , że TV kłamie !!!

nie będę ukrywał , że jestem rasistą ... ale tylko w 50-ciu % ... murzyni NIE ! - murzynki TAK .

Anders Breivik

2012-09-09, 12:08
ja pie**ole rzetelność dziennikarska po ch*ju..
Nie powiedzą czy został postrzelony w łeb, czy przeżył ani nic..

positif

2012-09-09, 23:13
@up

rzetelność oglądających też... w którymś z ostatnich ujęć idzie o własnych siłach skuty kajdankami, więc nie było tak źle

nie mam nic do policji, ale głupie ch*je są wszędzie :/

Ni...........MJ

2012-09-09, 23:20
Nagle wszyscy po stronie psa który nadużył swojej władzy tylko dlatego że zaatakował afroamerykanina :roll:


Lekcje na jutro odrobione?

Coliber

2012-09-09, 23:22
@up nowa na sadisticu?