18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

BongMan • 2012-09-08, 22:20
Cytat:

Funkcjonariusz z miejscowości Brentwood w USA brutalnie potraktował czarnoskórego 19-latka uderzając go pistoletem w twarz. Wtedy broń wypaliła. Policjant podejrzewał nastolatka o próbę napadu na stację benzynową. Funkcjonariusz zeznał w raporcie, że pistolet wypalił, kiedy został zaatakowany przez Dorma, który starał się odebrać mu broń służbową. Jednak to nagranie wideo zaprezentowane przez obrońcę nastolatka ujawniło zeznanie nieprawdy przez stróża prawa.



Black Snake

2012-09-09, 23:25
Nie ma to jak mieć całe niebo do strzału, a i tak trafić w latarnię... Przypadkiem o.O

typo

2012-09-09, 23:27
@upup,

a może ją wk***ia już ta moda na zjebywanie murzynów. To staje się powoli nudne, mało śmieszne i po prostu wk***iające.

Mam kolegów czarnoskórych w pracy i nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek biały lepiej od nich wykonywał robotę. Nigdy nie mieliśmy lepszych sprzątających podnóżków.

lolex666

2012-09-09, 23:37
@Bongman wrzucił cos normalnego? Apokalipsa

cveljan

2012-09-09, 23:52
szkoda ze nie trafil

Stranuh

2012-09-09, 23:53
Anders Breivik napisał/a:

ja pie**ole rzetelność dziennikarska po ch*ju..
Nie powiedzą czy został postrzelony w łeb, czy przeżył ani nic..



Ja pie**ole... przecież powiedzieli, że spędził 4 miesiące za kratami... :samoboj:

DiesIrae

2012-09-09, 23:59
@mrlewy96
Pocieszę Cię - psiarni nienawidzę bardziej niż murzynów ;)

Phelot

2012-09-10, 00:01
@ mrlewy96

No nigdy nie gadałem z czarnym, bo nigdy nie dało się podejść bliżej niż na 2 metry przez ten smród.

Pener

2012-09-10, 00:02
Phelot, używaj antyperspirantu to nie będą uciekać ;)

peku

2012-09-10, 00:06
spotkałem kilku czarnych każdy z nich próbował oszukać, z opowieści kumpli wynika to samo (na czarnego bierz poprawkę)

Moshe

2012-09-10, 00:07
Tak, tak, dalej mówcie, że z sadisticiem nic się nie dzieję, że prawdziwy sadistic jest w hardzie, że na głównej może być wszystko itp. itd. a tu komentarz broniący murzynów ma najwięcej piw... Ktoś tu się chyba z dupą na rozum zamienił...

sdLechu

2012-09-10, 00:23
:mrlewy mam nawet czarnego w rodzinie i szczerze gorszej k***y nie widzialem

siedlik

2012-09-10, 00:27
@mrlewy96

Jak narazie w Londynie, to czarni zawsze sa za czyms.
Ostatnio kilka miesiecy, czarny typek z paki wyszedl i po kilku dniach, zona go nozem z kilka razy wziela, typek nie przezyl (moze i dobrze, jednego mniej)

slonzok

2012-09-10, 00:30
Mialem ta mozliwosc studiowania w UK.

Mialem tez ta nieprzyjemnosc porozmawiac a nawet wspolpracowac z murzynami z roznych krajow. Niewazne czy murzyn z getta czy wyksztalcony. Lenistwo, brak organizacji, bezsensowne piepszenie godzinami glupot, mniejszy potencjal intelektualny w porownaniu z Europejczykami i niewyobrazalny brak punktualnosci, to sa cechy wiekszosci murzynow (jak ich tak milo nazywacie). Do tego calkowicie obiektywnie moge dodac, ze murzynki sa najbrzydsze i najmniej proporcjonalnie w porownaniu z innymi rasami. Wydawaloby sie, ze wygladaja jak obraz nedzy i niedozywienia. Wiekszosc z zaobserwowanych, przywalona fetem, przezarta i przegruba.

AHA, jeszcze mi sie przypomnialo, w porownaniu z innymi rasami i nacjami, murzyni byli pierwsi do naginania przepisow, kradziezy czy wszelkich oszustw.

Takze nie pie**olcie, j***ne lewaki, ze wam szkoda bambusa. Bo przepraszam was bardzo ale wiekszosc z nich poprostu nie zasluguje na rowne traktowanie jak czlowieka. Czlowieka z definicji Europejczyka.

Wiec, wracajcie do swoich asfaltowych ku*asow i strzezcie sie przed pisaniem tutaj komentarzy.

Darksaider

2012-09-10, 00:56
mrlewy96 napisał/a:

Zdaję sobie również sprawę, że teraz w kilkunastu komentarzach razem z murzynami, zjeby będę dostawał również ja.



Polska język ciężka być...

joystik1337

2012-09-10, 01:31
Nie rozumiem podziału ze względu na kolor skóry. Świat się dzieli na ludzi i śmieci, kryteria podziału dowolne.