18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

BongMan • 2012-09-08, 22:20
Cytat:

Funkcjonariusz z miejscowości Brentwood w USA brutalnie potraktował czarnoskórego 19-latka uderzając go pistoletem w twarz. Wtedy broń wypaliła. Policjant podejrzewał nastolatka o próbę napadu na stację benzynową. Funkcjonariusz zeznał w raporcie, że pistolet wypalił, kiedy został zaatakowany przez Dorma, który starał się odebrać mu broń służbową. Jednak to nagranie wideo zaprezentowane przez obrońcę nastolatka ujawniło zeznanie nieprawdy przez stróża prawa.



modyf

2012-09-10, 02:26
Wszystkim miłośnikom czarnych polecam pomieszkanie chociażby w Hamburgu... wyjeżdżałem tam bez uprzedzeń po powrocie uważam że to zwierzęta, zdecydowanie bliżej im do małp niż do ludzi. Fakt, że moje doświadczania sprzed paru ładnych lat pochodzą, ale dobrze wiem że niewiele się tam zmieniło. Podobnie w całej Europie, wszystkich którzy studiują z czarnymi i na tej podstawie wyciągają wnioski serdecznie p... ozdrawiam.

or...........ek

2012-09-10, 04:35
mrlewy96 napisał/a:

W tekście pojawiło się, że zaatakowany został czarnoskóry, więc zapewne zaraz zacznie się wypisywanie postów "i dobrze tak murzynowi". Podejrzewam też, że każdy kto zamierza/zamierzał napisać coś podobnego, nigdy w życiu nie miał okazji porozmawiać z żadnym czarnoskórym, a już tym bardziej nie zaznał ze strony takiego krzywdy, no ale cóż, teraz taka moda. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że np. w amerykańskich "czarnych gettach" żyją głównie osobniki, którym daleko do poziomu małpy, a co dopiero człowieka, jednak generalnie większość czarnoskórych to normalni ludzie. Zdaję sobie również sprawę, że teraz w kilkunastu komentarzach razem z murzynami, zjeby będę dostawał również ja. Trudno, to jest tylko internet, płakać z tego powodu nie będę :-)


chomikhkm

2012-09-10, 06:42
@mrlewy96 - chyba nigdy nie miales stycznosci z ta cholota. W wiekszosci to brudne, glosne i leniwe scierwo.

Coliber

2012-09-10, 07:01
typo napisał/a:

@upup,

a może ją wk***ia już ta moda na zjebywanie murzynów. To staje się powoli nudne, mało śmieszne i po prostu wk***iające.

Mam kolegów czarnoskórych w pracy i nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek biały lepiej od nich wykonywał robotę. Nigdy nie mieliśmy lepszych sprzątających podnóżków.


Nie pie**ol, po prostu jesteś czarny :roll:

muH

2012-09-10, 09:21
mrlewy96 napisał/a:

W tekście pojawiło się, że zaatakowany został czarnoskóry, więc zapewne zaraz zacznie się wypisywanie postów "i dobrze tak murzynowi". Podejrzewam też, że każdy kto zamierza/zamierzał napisać coś podobnego, nigdy w życiu nie miał okazji porozmawiać z żadnym czarnoskórym, a już tym bardziej nie zaznał ze strony takiego krzywdy, no ale cóż, teraz taka moda. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że np. w amerykańskich "czarnych gettach" żyją głównie osobniki, którym daleko do poziomu małpy, a co dopiero człowieka, jednak generalnie większość czarnoskórych to normalni ludzie. Zdaję sobie również sprawę, że teraz w kilkunastu komentarzach razem z murzynami, zjeby będę dostawał również ja. Trudno, to jest tylko internet, płakać z tego powodu nie będę :-)



Dobrze tak murzynowi bo to małpy są nie ludzie. Chciałeś zabłysnąć komentarzem innym niż tu powszechne i Ci nie wyszło. Czarnych nie lubi się za to jacy są, a nie dlatego że taka moda. Ja na przykład poleciałem do Anglii bez uprzedzeń. Nawet się cieszyłem, ze poznam trochę świata, inne narodowości itd. Po kilku miesiącach mieszkania i obcowania z czarnymi i ciapatymi wiem, że to k***y są i nie lubię tych zwierząt. Nie dlatego, że inni tak mówią, tylko dlatego, że ich poznałem i wyrobiłem sobie zdanie na ich temat. Też powinieneś spędzić trochę czasu z brudasami. Ciekawe czy dalej pisałbyś takie pierdoły.

Se...........ki

2012-09-10, 09:27
mrlewy96 napisał/a:

W tekście pojawiło się, że zaatakowany został czarnoskóry, więc zapewne zaraz zacznie się wypisywanie postów "i dobrze tak murzynowi". Podejrzewam też, że każdy kto zamierza/zamierzał napisać coś podobnego, nigdy w życiu nie miał okazji porozmawiać z żadnym czarnoskórym, a już tym bardziej nie zaznał ze strony takiego krzywdy, no ale cóż, teraz taka moda. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że np. w amerykańskich "czarnych gettach" żyją głównie osobniki, którym daleko do poziomu małpy, a co dopiero człowieka, jednak generalnie większość czarnoskórych to normalni ludzie. Zdaję sobie również sprawę, że teraz w kilkunastu komentarzach razem z murzynami, zjeby będę dostawał również ja. Trudno, to jest tylko internet, płakać z tego powodu nie będę :-)




Zgadzam się z Tobą w kwestii, najeżdżania na czarnych dla zasady. Ale należę do osób, które poznały kilku murzynów. Najwięcej, gdy mieszkałem w akademiku. Ich obraz bardziej przypomina tych cwaniaków, których widujemy na tutejszych filmikach, oczywiście bez elementów gangsterki i zamieszek. Ale z drugiej strony, jeśli przeczytam czyjąś biografię, to nie mogę wypowiedzieć się na temat tej osoby, wyrazić moich przemyśleń, tylko dlatego, że nie poznałem bohatera książki osobiście?

integer2006

2012-09-10, 10:48

Qnejo

2012-09-10, 21:16
Gdzie się podział stary, dobry sadistic :( Ale czego się spodziewać, coraz więcej pedałów w rurkach na ulicach, czyli także coraz więcej ich w internecie. Mam jednak nadzieję, że te ciasne spodnie powodują bezpłodność i następna pokolenia będą normalne.
ch*j wam w dupę lewaki, żeby nie było za miło

Phelot

2012-09-30, 23:07
Penerę, dobrze, wedle zaleceń Panie Moderatorze :( ;)