18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kenzol

2016-08-30, 12:06
up

Gdyby nie była głodowa, to może bym się zastanowił ;-)

serenity

2016-08-30, 15:34
Ciekawe ile razy nie trafił głową do suki ;-)

natking

2016-08-30, 17:54
Uwielbiam oglądać takie filmiki. Życzę mu z całego serca jak najgorzej. Nawet jeśli jest niewinny. Po prostu debil :)

Devorious

2016-08-30, 20:52
sorry panowie ale 2800 netto w ich stopniach to marzenie. Posterunkowy może liczyć tak na 2000 na rękę starszy posterunkowy to podwyżka rzędu 30/40zł.
A co do filmiku to coś mi się wydaje, że później kolega w trzeciej klasie po dostaniu wpie**olu w majty popuścił :)

dawdan93

2016-08-30, 22:48
oni nie są głupi, zadzwonili po lodówe żeby spokojnie mu wpie**ol spuścić po drodze na posterunek :) szkoda tylko że takimi metodami niczego go nie nauczą tylko jeszcze bardziej brajanek zezłości się na policję przez co wytatuuje sobie JP na 100% albo inne badziewie

Kiper_lp

2016-08-31, 08:45
ktoś z bardziej ogarniętych (jakiś szkieł czy inny znawca) może mi odpowiedzieć na pytanie czy mogli mu zrobić coś w stylu łapy w górę, łeb na dół; ściśnięcię kciuka, czy cokolwiek innego? są chyba jakieś "środki przymusu bezpośredniego" czy jak to się nazywa do postępowania w takich przypadkach? jak mogli czy powinni a nie potrafią to każdego policjanta z tej interwencji won!! po co stróż prawa, który nie potrafi zastosować czegoś takiego wobec 16 latka, 60kg żywej wagi? jak oni chcą być szanowani jak nie potrafią chudego małolata zwinąć do kijanki a i do lodówy mieli mały problem? :/ co by było gdyby tak się rzucał świniak 1.90m, 110kg i jeszcze nie daj Boże z jakimikolwiek podstawami chociaż sztuk walki? białe kaski by wołali czy od razu antyterrorke z gromem?? inna sprawa, że stawianie oporu przy zatrzymaniu to jeden z większych debilizmów szczególnie jak masz już kajdanki za plecami...

C.Z.E.S.I.E.K

2016-09-01, 13:59
Kiper_lp, Ano mogli. Tylko jeśli coś by nie wyszło (a zdarza się) zaraz by ktoś ich oskarżył o nadużycie. U nas jest tak, że policjanci cieszą się jak mają wyjazd do menelaosa srającego na Twoim trawniku, ale jak trzeba kogoś zneutralizować to sami srają w pory, bo a nóż ktoś to nagra i mogą mieć przej***ne. Przykład: "Warunkiem użycia środka przymusu bezpośredniego wobec określonej osoby jest uprzednie wezwanie jej do zachowania zgodnego z prawem oraz uprzedzenie o możliwości użycia odpowiedniego do rodzaju zagrożenia środka przymusu bezpośredniego." Zaraz laryngolog wystawi mu lewy papier na głuchotę, gnój zezna, że nie słyszał i już się znajdzie mądry co uzna, że policjanci nie mogli użyć żadnych środków w takim wypadku.
Nawet paralizator może nie pomóc, bo obezwładniany może mieć problemy z sercem i znów problemy. I tak najlepsze są gumowe kule 8-)

szuberth

2016-09-01, 20:44
Moje miasto takie piękne :D

shogun

2016-09-06, 20:17
Wcale go bić nie trzeba, wystarczy parę razy ostro ruszyć i po heblach, sam tak kiedyś miałem, łeb obity z każdej strony.