18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

C.Z.E.S.I.E.K

2016-08-29, 09:35
@Up
Najlepiej byłoby wsadzić gościa do bagażnika i do la... tpfu na komisariat, ale w kijance tak nie zrobisz, więc nie dziwota, że woleli na T4 czekać. Przy następnym przetargu powinni im stare astry kupić, albo e36.

joeblack33

2016-08-29, 09:35
up
bo jakby mogli to by wu wpie**ol spuścili, moment by przestał się szarpać,
odpie**alają sebixy a potem wielcy oburzeni, że jak ktoś może się do nich dopie**alać,
znawcy prawa k***a

~Velture

2016-08-29, 09:42
Temat leci do b... kropka pl

Jednak póki moderatorów nie ma na sali to napiszę podobnie jak w temacie z tym filmikiem wcześniejszym:

Odj***łeś coś to bierz to na klatę jak facet a nie zachowuj się jak p*zda bo kamerki są i szpan przed kolegami jaki to chojrak byłeś.
Tylko obecność kamery go uratowała bo tak to by pałą w plecy dostał raz, drugi, trzeci i skończyłoby się rumakowanie.

gooru

2016-08-29, 09:42
Wyczuwam ostry wpie**ol w suce

~Velture

2016-08-29, 09:46
PS. Nie wiem czy zauważyliście ale opór przy zatrzymaniu stawiają zawsze największe leszcze.

Ci z wyższej półki zawsze pokornie dają się skuć a nawet ci średni co jedną ręką by dwóch mogło złamać też.

Oponka

2016-08-29, 09:48
babka mu dobrze radziła, ale jak ma sie łeb zryty od podstaw to tylko jp, koledzy i "fejm" w glowie :ja_pie**ole:

R41NM4N

2016-08-29, 09:49
A w drodze na komisariat pewnie będzie stawiał czynny opór połączony z napascią fizyczną na funkcjonariusza
Na pewno wróci potulny jak baranek

nowynick

2016-08-29, 09:54
Velture napisał/a:

PS. Nie wiem czy zauważyliście ale opór przy zatrzymaniu stawiają zawsze największe leszcze.

Ci z wyższej półki zawsze pokornie dają się skuć a nawet ci średni co jedną ręką by dwóch mogło złamać też.



bo żeby żyć z gangsterki to też trzeba mieć k***a mózg. Wpadłem, zatrzymują? Może papuga coś zaradzi....

A wywijając kikutami jak na filmie debil mógł trafić funkcjonariusza i zamiast pół roku w nawiasach dojebią mu jeszcze z pięć lat bezwzględnej paki za napaść na policjanta. Takich właśnie idiotów używa się do pobić, dealowania, posyłek z podejrzanym pakunkiem... słowem wszystkiego gdzie mała kasa i w ch*j duża szansa na przypał...

voidinfinity

2016-08-29, 10:05
Ktoś spadnie ze schodów na komendzie :amused: Kilka razy :krejzi:

~CanesPL

2016-08-29, 10:05
Wszystko rozumiem, ale że trzem jednocześnie się gaz skończył?

nowynick

2016-08-29, 10:11
Up

jak przetarg na gaz przypadkowo wygrała firma żony komisarza to tak bywa...

Lu...........kP

2016-08-29, 10:19
Wyjątkowo trafny opis filmu :) )

"Zatrzymanie Brajanka"

vAndee

2016-08-29, 10:40
ch*jowo ze policja ma ograniczony zakres ruchów :< ani pały ani gazu