18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Velture

2016-08-29, 11:04
vAndee napisał/a:

ch*jowo ze policja ma ograniczony zakres ruchów :< ani pały ani gazu



"-Wiesz co mówi ulica? Jak chcesz dać komuś po mordzie to najlepiej policjantowi. Nie odda... bo się boi.
-Nie się boi tylko nie może bo paragrafy nie pozwalają"

rapidu

2016-08-29, 11:37
ha ha jp na 100% :D nasłuchał się naszego polskiego Scarface-a popka sropka :D a życie go zweryfikowało....plus wychowanie w przekonaniu Brawo Ty i oczywiście bez pasa ;)

woytasw

2016-08-29, 12:24
Walczył dumnie skończył w 3 klasie T4 :) A wystarczyło smyrnąć po piętach blondyną i sam by wskoczył.

nwonigers

2016-08-29, 13:33
Smiesza mnie ludzie ktorzy mysla ze to tak latwo skuc nawet takiego chudego sebixa, jesli sie szarpie. No chyba ze uzyliyby uzyc palki, gazu.

Wiewór

2016-08-29, 14:05
Powinni mu powiedzieć masz dwa wybory: ale jedziesz w środku albo na zewnątrz na lince holowniczej przywiązanej do nóg.

Czaban

2016-08-29, 14:16
Za darmo nikt nikogo nie zawija

Lololoney

2016-08-29, 14:23
kothletino napisał/a:

We 3 nie dali mu rady... :facepalm:


Bo byli świadkowie i ktoś nagrywał...
Gdyby nie to, zapewne by go nawet przez okno do tego radiowozu wcisnęli...

r1mel

2016-08-29, 14:31
Oj, ktos tu dostanie ladne lanie w suce i na dolku :D

Sz...........an

2016-08-29, 14:35
"Nagraj to k***a, że się znęcają nade mną" ja tu widzę idealny materiał dowodowy na to, że zatrzymana osoba stawia opór :)

nerusss

2016-08-29, 14:43
Mieszkałem w brodnicy, policja tam to niezłe ch*je, chociaż ten mały frajer niepotrzebnie się stawiał. Pamiętam jak szedłem sobie z kolegami, wracamy do internatu i nagle staje przed nami suka, każą nam wsiadać to wsiadamy, potem mówią do nas że było na nas zgłoszenie, że narkotyki sprzedajemy, jeden z policjantów mówi że dadzą nam stringi i wsadzą do więzienia na r*chanie (drugi się w tym czasie śmiał) trzymali nas tam jeszcze około godziny w tym radiowozie, przez cały czas robili sobie z nas jaja, spisywali nasze dane (zauważyłem że tylko trzyma długopis ale nic nie piszę, więc robili to dla zabawy).
Pamiętam że potem wróciliśmy do internatu, wszyscy byliśmy kształcącymi się rolnikami w wieku 16-17 i czuliśmy się jak śmiecie.
Chociaż po jakiś 2godzinach wszyscy się z tego śmialiśmy, pamiętam że jak dla matki to opowiedziałem to mówiła że do tej policji to tylko debili przyjmują, rodzice kolegów to samo mówili.

teken

2016-08-29, 14:46
1 sprawa to że są nieudacznikami, a inna to mam beke o ból dupy, że się siłą zatrzymuje. Skoro tak robią to mają ku temu powody, dlaczego nigdy takie nagrania nie pokazują co było wczesniej, może się na nich rzucał i gryzł ?

Irenvelle

2016-08-29, 14:50
Szkieły przy stawianiu oporu powinni moc strzelac, co to za ujma jak sie jest niewinnym czegos pojechac na komisariat?

jbone

2016-08-29, 15:09
chłopak ma warszawski akcent.takie śmiecie tylko w stolicy.

białywęgorz

2016-08-29, 15:23
Babka dobrze gada, ale jak się jest poj***nym to k***a nic nie zrobisz. Jak nic nie zrobiłeś, to na ch*j się stawiasz, wypuszczą cę. k***a ameby umysłowe, i te "nagrywaj to" ja pie**ole... k***a kablem po ryju.

maly-boy

2016-08-29, 16:01
Brakowało tylko tekstu Seba nagrywaj.
Ps. mam nadzieje że w radiowolce spuścili mi równy wpie**ol ;)