18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymane w kadrze

le...........ce • 2013-08-03, 16:51
#1. Ronald Reagan przebywający z wizytą w Moskwie, wita się z turystami na Placu Czerwonym, maj 1988 r.



#2. Szef rządu wojskowego, generał Wojciech Jaruzelski, tuż przed ogłoszeniem wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, 13 grudnia 1981 roku.



Więcej w komentarzu.
Źródło: JoeMonster.org // użytkownik: Reszka

rucek

2013-08-04, 00:48
na pierwszym zdjeciu jest putin, ten blonyn z aparatem po lewej

phamzap

2013-08-04, 02:12
Wspaniały temat. Dziękuję

Hrodgar

2013-08-04, 02:27
ostatni napisał/a:

Obrazek



Sk***iel niech sobie zdechnie, ale prędzej czy później jego szczątki zawisną na drzewie obok innego gówna z pod znaku czerwonej pie**olonej gwiazdy.

gruchens

2013-08-04, 02:53
Też nienawidzę czerwonych, ale Jaruzelski wprowadził stan wojenny bo musiał. Jakby nie wprowadził stanu wojennego, to do Polski wjechałyby rosyjskie czołgi, które wtedy stały już na granicy w gotowości bojowej. Wtedy naprawdę byłoby znacznie gorzej i trupy by liczono w nieco innej skali.

le...........ce

2013-08-04, 02:58
zajacisko napisał/a:

Ale że zaj***ne z JoeMonster to już zapomniałeś napisać.


Co?! Podałem źródło i autora z JM, szacunek za czyjąś pracę się należy :) A moim zdaniem bardzo dobrze została wykonana, więc czemu nie rozpowszechnić jej dalej?

ellsworth

2013-08-04, 09:19
Zdjęcie 17. No i co? Piesi zmieniali stronę chodnika? Coś mi się to podejrzane wydaje.

silesius

2013-08-04, 09:46
gruchens napisał/a:

Też nienawidzę czerwonych, ale Jaruzelski wprowadził stan wojenny bo musiał. Jakby nie wprowadził stanu wojennego, to do Polski wjechałyby rosyjskie czołgi, które wtedy stały już na granicy w gotowości bojowej. Wtedy naprawdę byłoby znacznie gorzej i trupy by liczono w nieco innej skali.



Powszechnie powtarzana bzdura, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ruscy nie chcieli wkraczać do Polski, za to Jaruzelski wręcz ich błagał by to zrobili. Poczytaj na ten temat zamiast pieprzyć głupoty.

tranzystor

2013-08-04, 10:09
ostatni napisał/a:



tata dzielnie służył polsce ludowej?



Nie będę oceniał twojego taty. Zripostowałeś na swoim poziomie, gimb forever!

silesius napisał/a:

Powszechnie powtarzana bzdura, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ruscy nie chcieli wkraczać do
Polski, za to Jaruzelski wręcz ich błagał by to zrobili. Poczytaj na ten temat zamiast pieprzyć głupoty.



No tak, Ruscy ci to powiedzieli. Ich było tyle w Polsce, że nie musieli wkraczać. Ale ch*j tam, lepiej słuchać sygnału z Torunia i Jareczka Prawiczka.

gruchens

2013-08-04, 10:31
silesius napisał/a:



Powszechnie powtarzana bzdura, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ruscy nie chcieli wkraczać do Polski, za to Jaruzelski wręcz ich błagał by to zrobili. Poczytaj na ten temat zamiast pieprzyć głupoty.


Rząd komunistycznej Rosji nie chciał karabinami ratować swojej strefy wpływów, która im się wymykała z rąk? To trochę nie w ich stylu, nie sądzisz? ;)

No ale nie chcę polemiki internetowej.
Skoro według Ciebie pieprzę głupoty, to podaj swoje źródło. Książkę, film dokumentalny czy pracę naukową przeczytam, ocenię pod kątem merytorycznym i zweryfikuję pod kątem autorytetu autora.

swieca

2013-08-04, 10:50
Na pierwszym zdjęciu widzimy młodego Putina

ostatni

2013-08-04, 11:35
tranzystor napisał/a:

Nie będę oceniał twojego taty. Zripostowałeś na swoim poziomie, gimb forever!



zawsze to lepiej niż czerwony


Cytat:

No tak, Ruscy ci to powiedzieli. Ich było tyle w Polsce, że nie musieli wkraczać. Ale ch*j tam, lepiej słuchać sygnału z Torunia i Jareczka Prawiczka.



to za to poziom 6-klasisty, który bez zrozumienia powtarza za tusk vision network

dadek69

2013-08-04, 12:05
zdjęcie obamy to fejk, sprawdzcie ramię dziadka, ktore opada w dol, a jednak obejmuje go

tranzystor

2013-08-04, 13:20
ostatni napisał/a:

zawsze to lepiej niż czerwony



Udowadniasz swój debilizm wmawiając mi poglądy polityczne, do których mi daleko.

ostatni napisał/a:

to za to poziom 6-klasisty, który bez zrozumienia powtarza za tusk vision network



Nie oglądam TVNu, durniu. Szkoda, że zatrzymałeś się na poziomie sześcioklasisty, pewnie znałbyć choćby ten ogólnikowy opis. Precz z takimi debilami jak Ty z mojej Ojczyzny!

ostatni

2013-08-04, 13:43
tranzystor napisał/a:

Udowadniasz swój debilizm wmawiając mi poglądy polityczne, do których mi daleko.



debilizmu szukaj u siebie w lustrze i rodzinie


Cytat:

Nie oglądam TVNu, durniu. Szkoda, że zatrzymałeś się na poziomie sześcioklasisty, pewnie znałbyć choćby ten ogólnikowy opis. Precz z takimi debilami jak Ty z mojej Ojczyzny!



Jak już ustaliliśmy, kretynie, wojska radzieckie nie były gotowe do wkroczenia do Polski, a te pojedyncze ruskie garnizony były niczym przy naszej polskiej armii. Ale generał wolał użyć naszego wojska do zabijania opozycjonistów zamiast do ich obrony. Z Polską masz gówno wspólnego, sczeźnij j***na okrągłostołowa kreaturo.