Opuszczone miejscowości w Polsce.

1
Daj piwo
MTVSH @ 56 minut temu [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy istnieją w Polsce miejscowości, które można przyrównać do ukraińskiej Prypeci, to w poniższym filmiku stworzyłem zestawienie kilku takich opuszczonych miejsc.

Najbardziej znane jest powszechnie Borne Sulinowo, ale czy znacie pozostałe 3 miejsca? Zapraszam do oglądania!


(Temat wstawiam ponownie, gdyż wcześniej zapomniałem dodać opis filmu, za co przepraszam.)

Grupa Bilderberg

9
Daj piwo
trane1 @ 2017-06-21, 09:53 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Grupa Bilderberg, to coroczne spotkania 160 najważniejszych polityków,biznesmenów, oraz innych wpływowych ludzi. Spotkania są ściśle tajne, a trwają od 64lat. Nigdy nic nie wyciekło. Hotele w których mają miejsca spotkania, są barykadowane przez wojsko i policje, nikt nie ma prawa podejść bliżej. Media i telewizje nigdy o tym nie wspominają. O podejrzanym i globalistycznym charakterze grupy niech świadczy fakt, że są pomysłodawcami i twórcami Uni Europejskiej, w której najważniejsi rządzący są członkami corocznych spotkań. Ci ludzie dosłownie rządzą losami świata, a na pewno Europy. Jako ciekawostkę dodam, że twórcą grupy jest polak Józef Retinger 1954r.

Rozpad Rosji

3
Daj piwo
LICH0 @ 2017-06-20, 00:01 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
O działaniach rosyjskich służb i propagandzie.

Źródło: Polskie RadioS.A./07.06.2017r./07.06.2017 r. Goście: Piotr Grochmalski z Akademii Sztuki Wojennej, Adam Eberhard, Robert Czulemba. Prowadzący: Paweł Lekki, Grzegorz Ślubowski

Masoneria w Kościele

3
Daj piwo
Winstrol @ 2017-06-17, 21:38 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]


Wiedza przeciętnego Polaka na temat masonerii, czyli inaczej wolnomularstwa jest znikoma. Wielu ludzi nie jest w stanie tak naprawdę podać samej definicji tego słowa nie mówiąc już o szczegółowych założeniach. Wspominając o wolnomularstwie można narazić się wielu środowiskom, lub można zostać oskarżonym o to, że jest się zacofanym. Niestety ,masoneria jest częścią naszego świata. Jest „niewidoczna”, przez co także niezwykle niebezpieczna oraz aktywna.

Typologia obcych cywilizacji w kosmosie

3
Daj piwo
Gorti @ 2017-06-14, 22:50 [skopiuj link] [zgłoś duplikat]
Potencjalne obce cywilizacje w kosmosie można sklasyfikować pod względem kilku czynników. Na przestrzeni lat wielu ludzi ze świata nauki zajmowało się tym zagadnieniem. Podział kosmicznych cywilizacji może dotyczyć takich kwestii jak technologia transportu, możliwości pozyskiwania energii oraz motywy działania. Krótkie podsumowanie najważniejszych i najciekawszych typów kosmicznych cywilizacji:

   Popularne tagi
wjeżdżam  styl jazdy  hutniczy  romero  kobieta-diabeł  mozazaur  lesdebiles  maca  laskę  92 lata  a haunted house  zombie family  biden  ostatnie namaszczenie  wysikałbyś  choroba wściekłych diesli  złodziej idiota  upadek z konia  złoty wózek
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]
X