18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymane w kadrze

le...........ce • 2013-08-03, 16:51
#1. Ronald Reagan przebywający z wizytą w Moskwie, wita się z turystami na Placu Czerwonym, maj 1988 r.



#2. Szef rządu wojskowego, generał Wojciech Jaruzelski, tuż przed ogłoszeniem wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, 13 grudnia 1981 roku.



Więcej w komentarzu.
Źródło: JoeMonster.org // użytkownik: Reszka

tranzystor

2013-08-04, 13:57
ostatni napisał/a:

Jak już ustaliliśmy, kretynie, wojska radzieckie nie były gotowe do wkroczenia do Polski



Kto "ustaliliśmy"? Ty i Macierewicz z Jarem? No wiadomo, tacy jak ty wierzą takiemu Wałęsie, co "wybił zęby niedźwiedziowi", a tak naprawdę to wy nie macie zębów i niedźwiedziowi możecie lachę zrobić. Nie były gotowe do wkroczenia, bo nie musiały być. Oni już tu byli i co gorsza mieli sporo broni, w tym jądrową. Trudno było przewidzieć zachowanie polityków z Moskwy, którzy w amoku wywołanym możliwością utraty władzy mogli irracjonalnie myśleć. Ale z tobą nie ma co gadać o myśleniu, tylko dzięki reformie szkolnictwa skończyłeś podstawówkę, wcześniej byś się bujał w specjalnej.

Dodam jeszcze, że nie tobie oceniać ile mam wspólnego z moją Ojczyzną, ty niedouczony frajerze. Jesteś kolejnym przykładem, czemu politycy dążą do zdebilenia społeczeństwa, żeby się łatwiej motłochem manipulowało.

ostatni

2013-08-04, 16:17
tranzystor napisał/a:

Kto "ustaliliśmy"? Ty i Macierewicz z Jarem? No wiadomo, tacy jak ty wierzą takiemu Wałęsie, co "wybił zęby niedźwiedziowi", a tak naprawdę to wy nie macie zębów i niedźwiedziowi możecie lachę zrobić. Nie były gotowe do wkroczenia, bo nie musiały być. Oni już tu byli i co gorsza mieli sporo broni, w tym jądrową. Trudno było przewidzieć zachowanie polityków z Moskwy, którzy w amoku wywołanym możliwością utraty władzy mogli irracjonalnie myśleć. Ale z tobą nie ma co gadać o myśleniu, tylko dzięki reformie szkolnictwa skończyłeś podstawówkę, wcześniej byś się bujał w specjalnej.

Dodam jeszcze, że nie tobie oceniać ile mam wspólnego z moją Ojczyzną, ty niedouczony frajerze. Jesteś kolejnym przykładem, czemu politycy dążą do zdebilenia społeczeństwa, żeby się łatwiej motłochem manipulowało.



Ruscy nic nie mogli zrobić bo już wtedy chylili się ku upadkowi. Byle wojenka i republiki radzieckie już wtedy zaczęłyby się odłączać, a Chiny zaczynałyby się dzisiaj za Uralem. Kilka garnizonów miało opanować cały kraj.. człowieku weź wypie**alaj, albo lepiej odłącz internet od nory w której mieszkasz. Jedyne co Ruskim wychodziło to propaganda i manipulacja, dlatego Moskwa kazała wciągnąć w okrągłostołowe rozgrywki zdradziecką część solidarności i Adama Szechtera, którego gazetą pewnie do dziś chętnie się zaczytujesz. Co do reformy edukacji, to zawdzięczam jej tylko to, że wprowadzono ogólnopolskie matury i nie było egzaminów na studia więc nie musiałem się martwić, że jakiś synalek ubeka zajmie mi miejsce zdając lepiej egzamin wstępny u jakiegoś profesora kapusia. Przypuszczam, że twoje wyksztalcenie, to tylko to co udało się załatwić rodzicom. Powtarzając brednie z naszych "niezależnych" mediów pokazujesz tylko, jakim debilem jesteś. A pomyśleć, że gdyby w Polsce miała miejsce prawdziwa transformacja nie musiałbym teraz dyskutować z takim gównem...

tranzystor

2013-08-04, 18:22
ostatni napisał/a:

nie było egzaminów na studia więc nie musiałem się martwić, że jakiś synalek ubeka zajmie mi miejsce zdając lepiej egzamin wstępny u jakiegoś profesora kapusia.



Kuraw, to zdanie wiele wyjaśnia. Chyba ci nieźle odj***ło i pewnie twoi starzy tak tłumaczą marne wykształcenie. A prawda jest taka, że przed reformą był wyższy poziom, ale potrzebny był tabun "magistrów", więc tacy jak ty są teraz na "studiach".

Wracając do meritum, to twoje pie**olenie, jaki to ZSRR był słaby i chylił się ku upadkowi jest niczym innym jak współczesną propagandą. Niedawno amrykanie odtajnili dokumenty, które wysyłali do swoich ambasad. Była tam symulacja wyraźnie rozpatrująca radziecką interwencję w przypadku zawieruchy politycznej. Ale ch*j tam, ty - giertychowski intelektualista czytasz tylko to, co ci każą na uczelni, później się uczysz formuły na pamięć i zaliczasz. Taki to mamy "myślący" naród. Tacy debile jak ty są potrzebni politykom do manipulacji, jak w usa.

ostatni

2013-08-04, 20:59
tranzystor napisał/a:

Kuraw, to zdanie wiele wyjaśnia. Chyba ci nieźle odj***ło i pewnie twoi starzy tak tłumaczą marne wykształcenie. A prawda jest taka, że przed reformą był wyższy poziom, ale potrzebny był tabun "magistrów", więc tacy jak ty są teraz na "studiach".




Co jesteś zły bo bez zdanej matury nawet rodzicie nie mogli ci nic zalatiwić? Akurat moi starzy mają wyksztalcenie wyższe, i nie przetrwali dawnych lat tylko dzięki służbie PRLowi jak co poniektórzy...zresztą można się domyślić kto mógł wychować takiego głąba, który powtarza brednie po czerwonych niedojebach z telwizji


Cytat:

Wracając do meritum, to twoje pie**olenie, jaki to ZSRR był słaby i chylił się ku upadkowi jest niczym innym jak współczesną propagandą. Niedawno amrykanie odtajnili dokumenty, które wysyłali do swoich ambasad. Była tam symulacja wyraźnie rozpatrująca radziecką interwencję w przypadku zawieruchy politycznej. Ale ch*j tam, ty - giertychowski intelektualista czytasz tylko to, co ci każą na uczelni, później się uczysz formuły na pamięć i zaliczasz. Taki to mamy "myślący" naród. Tacy debile jak ty są potrzebni politykom do manipulacji, jak w usa.



Dziwne, że kilka lat po stanie wojennym ZSRR się rozpadł, a pod koniec lat 80. komuchy tylko mogly straszyć sowietami i wciągać zdrajców z Solidarności w okrąglostołowe układziki. Bardzo miło jest mi być nazywanym debilem, przez kretyna, który powtarza za telewizją założoną przez byłych komunistów.

Fa...........um

2013-08-04, 22:48
tranzystor napisał/a:



Kuraw, to zdanie wiele wyjaśnia. Chyba ci nieźle odj***ło i pewnie twoi starzy tak tłumaczą marne wykształcenie. A prawda jest taka, że przed reformą był wyższy poziom, ale potrzebny był tabun "magistrów", więc tacy jak ty są teraz na "studiach".

Wracając do meritum, to twoje pie**olenie, jaki to ZSRR był słaby i chylił się ku upadkowi jest niczym innym jak współczesną propagandą. Niedawno amrykanie odtajnili dokumenty, które wysyłali do swoich ambasad. Była tam symulacja wyraźnie rozpatrująca radziecką interwencję w przypadku zawieruchy politycznej. Ale ch*j tam, ty - giertychowski intelektualista czytasz tylko to, co ci każą na uczelni, później się uczysz formuły na pamięć i zaliczasz. Taki to mamy "myślący" naród. Tacy debile jak ty są potrzebni politykom do manipulacji, jak w usa.



Buahah ... ZSRR ... silny ... . Gdzie takie debilizmy wyczytałeś? W trybunie ludu? Czy może tatuś - komunistyczny śmieciuch ci takich banialuk do łba nałożył?

ZSRR był tak w ch*j potężny, że jak Reagan trochę śrubę docisnął, zagrał na obniżenie cen ropy, i się rozleciał ten cały bajzel jak domek z kart. Państwo od A do Z niewydolne gospodarczo, którego funkcjonowanie było uzależnione od dewiz otrzymywanych z krajów zachodnich. Kto się mógł tego poważnie obawiać? Jedyne co ci idioci mogli zrobić, to zalać zachód atomówkami ... i co dalej? Kto od nich ropę by wtedy kupił? Od kogo by kradli technologię? Gdzie by sobie normalne działające samochody i telewizory kupili?

Wysłali symulację ... k***a! Ale dowód! Szkoda, że symulacji inwazji obcej cywilizacji nie zrobili. Sowietów przerosła banda kozojebów w Afganistanie, a co dopiero opanowywanie normalnego kraju? O tym, że rewolucja w Polsce mogła wywołać lawinę buntów w całym bloku wschodnim, bo takowe miały wcześniej miejsce i w NRD. i w Czechosłowacji i na Węgrzech.

Takie są fakty, a ty możesz sobie żałośnie gardłować i wykrzykiwać nie mające żadnego poparcia w dowodach hasełka tych, którzy kradli w Polsce do 89 roku i teraz chcą kraść dalej.

A teraz spłyń.

ostatni

2013-08-05, 01:22
Tabernak napisał/a:

Buahah ... ZSRR ... silny ... . Gdzie takie debilizmy wyczytałeś? W trybunie ludu? Czy może tatuś - komunistyczny śmieciuch ci takich banialuk do łba nałożył?

ZSRR był tak w ch*j potężny, że jak Reagan trochę śrubę docisnął, zagrał na obniżenie cen ropy, i się rozleciał ten cały bajzel jak domek z kart. Państwo od A do Z niewydolne gospodarczo, którego funkcjonowanie było uzależnione od dewiz otrzymywanych z krajów zachodnich. Kto się mógł tego poważnie obawiać? Jedyne co ci idioci mogli zrobić, to zalać zachód atomówkami ... i co dalej? Kto od nich ropę by wtedy kupił? Od kogo by kradli technologię? Gdzie by sobie normalne działające samochody i telewizory kupili?

Wysłali symulację ... k***a! Ale dowód! Szkoda, że symulacji inwazji obcej cywilizacji nie zrobili. Sowietów przerosła banda kozojebów w Afganistanie, a co dopiero opanowywanie normalnego kraju? O tym, że rewolucja w Polsce mogła wywołać lawinę buntów w całym bloku wschodnim, bo takowe miały wcześniej miejsce i w NRD. i w Czechosłowacji i na Węgrzech.

Takie są fakty, a ty możesz sobie żałośnie gardłować i wykrzykiwać nie mające żadnego poparcia w dowodach hasełka tych, którzy kradli w Polsce do 89 roku i teraz chcą kraść dalej.

A teraz spłyń.



Beczka browca!

tranzystor

2013-08-05, 09:17
Nigdy nie spodziewałem się, że komentarze na Sadisticu spadną poniżej poziomu tych na Onecie. Dzięki panie Giertych!

Fa...........um

2013-08-05, 12:40
tranzystor napisał/a:

Nigdy nie spodziewałem się, że komentarze na Sadisticu spadną poniżej poziomu tych na Onecie. Dzięki panie Giertych!



Ohoho ... przyznaj się, że się po prostu zesrałeś, bo twój infantylny, głupi, komuszy łeb nie jest w stanie wymyślić już żadnej bzdury, a fakty cię zmiażdżyły tak jak prawa ekonomii gospodarkę ZSRR.

A teraz won stąd, to poziom podniesie się 10x ponad ten onetowy.

tranzystor

2013-08-05, 14:41
Tabernak napisał/a:

Ohoho ... przyznaj się, że się po prostu zesrałeś, bo twój infantylny, głupi, komuszy łeb nie jest w stanie wymyślić już żadnej bzdury, a fakty cię zmiażdżyły tak jak prawa ekonomii gospodarkę ZSRR.



A teraz won stąd, to poziom podniesie się 10x ponad ten onetowy.



Poprostu do dyskusji na poziomie potrzebuję odpowiedniego interlokutora, a nie półmózgą (tutaj przemawia przeze mnie wielki optymizm) ofiarę reformy szkolnictwa, która potrafi tylko napie**alać to co do łba włożą, ale żeby samemy pomyśleć, to już BSOD we łbie. Dopóki takie oszołomy jak ty nie wyjadą z tego kraju na zmywak do UK, to niestety poprawy tutaj nie będzie. Ale tak się porobiło, gdy każdy debil nie mający kontrargumentów zaczyna obrzucać publicznie inwektywami i epitetami typu "lewak", co jest ostatnio bardzo modne u jednokomórkowców giertychowskiego pokolenia.

Fa...........um

2013-08-05, 18:08
tranzystor napisał/a:



Poprostu do dyskusji na poziomie potrzebuję odpowiedniego interlokutora, a nie półmózgą (tutaj przemawia przeze mnie wielki optymizm) ofiarę reformy szkolnictwa, która potrafi tylko napie**alać to co do łba włożą, ale żeby samemy pomyśleć, to już BSOD we łbie. Dopóki takie oszołomy jak ty nie wyjadą z tego kraju na zmywak do UK, to niestety poprawy tutaj nie będzie. Ale tak się porobiło, gdy każdy debil nie mający kontrargumentów zaczyna obrzucać publicznie inwektywami i epitetami typu "lewak", co jest ostatnio bardzo modne u jednokomórkowców giertychowskiego pokolenia.



Myślisz, że jak użyjesz kilku słówek ze słownika wyrazów obcych to jest zajebiście mądry głąbie?

Ja cię skutecznie wypunktowałem w poście wyżej. Ty już tylko pie**olisz od rzeczy o jakiśch zmywakach w UK i plujesz się da persona jak typowy "wykształciuch", co ma pusty łeb, ale wydaje mu się że coś wie.

Nie masz argumentów na obronę swojego kochanego ZSRR i ruskiej dz**ki Jaruzela? To won ... inni czytelnicy już wiedzą że jesteś zerem i zwykłym dupkiem, który nie potrafi przytaczać faktów i pojedynkować się na argumenty.

ostatni

2013-08-05, 22:54
tranzystor napisał/a:

Poprostu do dyskusji na poziomie potrzebuję odpowiedniego interlokutora, a nie półmózgą



napisał to człowiek, który na taki post:


Cytat:

ZSRR był tak w ch*j potężny, że jak Reagan trochę śrubę docisnął, zagrał na obniżenie cen ropy, i się rozleciał ten cały bajzel jak domek z kart. Państwo od A do Z niewydolne gospodarczo, którego funkcjonowanie było uzależnione od dewiz otrzymywanych z krajów zachodnich. Kto się mógł tego poważnie obawiać? Jedyne co ci idioci mogli zrobić, to zalać zachód atomówkami ... i co dalej? Kto od nich ropę by wtedy kupił? Od kogo by kradli technologię? Gdzie by sobie normalne działające samochody i telewizory kupili?

Wysłali symulację ... k***a! Ale dowód! Szkoda, że symulacji inwazji obcej cywilizacji nie zrobili. Sowietów przerosła banda kozojebów w Afganistanie, a co dopiero opanowywanie normalnego kraju? O tym, że rewolucja w Polsce mogła wywołać lawinę buntów w całym bloku wschodnim, bo takowe miały wcześniej miejsce i w NRD. i w Czechosłowacji i na Węgrzech.




odpowiedział tak:

tranzystor napisał/a:

Nigdy nie spodziewałem się, że komentarze na Sadisticu spadną poniżej poziomu tych na Onecie. Dzięki panie Giertych!




Człowieku, jesteś j***nym zerem, kilka argumentów i zaczynasz wyzywać. Masz jakiś kompleks reformy systemu oświaty? Bo komuszy rodzice nie dali rady napisać za ciebie nowej matury? Postawiłem ci browara z litości, teraz się najeb i drżyj w swojej norze, bo na drzewach zamiast liści...