18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zarząd PZPN chce amnestii dla kibiców

MareKSG • 2013-01-16, 18:24


Zarząd PZPN podjął dziś uchwałę, w której zwraca się do Komisji Ligi Ekstraklasy SA, Wydziału Dyscypliny PZPN oraz Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN o darowanie klubom kar dotyczących zachowania kibiców na stadionach.

Zarząd PZPN zwraca się do tych gremiów o amnestię polegającą na anulowaniu wszystkich kar wydanych do 1 stycznia 2013 r. w tym zamknięcia stadionów lub części stadionów oraz zakazów wyjazdowych.

Do tego bonus. Stanowisko PZPN ws. rac oraz miejsc stojących:

Zapewnienie bezpieczeństwa na stadionach to jedno z kluczowych, we współpracy z instytucjami państwowymi, zadań PZPN – powiedział wiceprezes Roman Kosecki. - W ostatnich latach osiągnięty został duży postęp, ale jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, nigdy nie można spocząć na laurach. Jednocześnie, musimy też przejrzeć dokładnie ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych. Chociażby kluby i kibice zgłaszają pewne zastrzeżenia, a po licznych inwestycjach na Euro 2012, musimy teraz zadbać, aby stadiony wypełniały się kibicami.

Generalnie, w związku panuje pogląd, że obecne przepisy są zbyt rygorystyczne, jeśli wziąć pod uwagę polską specyfikę stadionową. Owszem, one były w porządku na EURO 2012, po to je właśnie w 2011 roku zaostrzano, jednak teraz wiele zapisów jest po prostu nieżyciowych. Na przykład PZPN chciałby, aby na jednej z trybun kibice mogli stać, tak jak to jest teraz w Niemczech. Pojawił się też temat rac, które pod kilkoma warunkami mogą być dopuszczalne na obiektach.

- Stoimy na stanowisku, że używanie, oczywiście pod specjalnym nadzorem rac, nie wpłynie na wzrost niebezpieczeństwa podczas meczów - przyznał Mirosław Starczewski, wiceprzewodniczący komisji ds. bezpieczeństwa PZPN.

Źródło: 90minut, własne

Teraz możecie hejtować, to wy jesteście ekspertami :lodowka:

P.S. Ryży nie zawsze znaczy wredny :pijaki:

modzgi

2013-01-16, 21:45
PZPN to prawie taka sama banda jak ta w sejmie, pamiętacie jak minister sportu Lipiec chciał Listkiewicza za korupcje posadzić?
Skończyło się na tym że Lipiec sam poszedł siedzieć...

Beblas

2013-01-16, 21:52

ds...........gr

2013-01-16, 21:56
@PiotrTag
Boniek chce darować kary tym bezmózgim idiotom a oni szukają drugiego dna i znowu się dopie**alają, co za kretyni :facepalm:

BrunerOvned

2013-01-16, 21:59
Wdr napisał/a:

@up czemu? żyje w Polsce jedynie postarałem się o inne obywatelstwo i teraz mam lepiej:)


Wdr napisał/a:

@up skończyłem dobrą szkołę wojskową przypadkiem możesz mi ssać bąka bo pewnie masz jakiegoś śmiesznego magistra a na znaki interpunkcyjne zwyczajnie mam wyj***ne w wojsku pisało się raporty bez tego gówna to jest internet i moge sobie k***a pisać jak mi sie podoba 1 kropka 2 przecinek



Po pierwsze: oddałem Ojczyźnie swoje lata należycie i wojsko kończyłem, Chłopie, w 1995 roku, w jednostce w Biskupcu. Zaczynałeś wtedy chodzić do szkoły.

Po drugie: Dostrzegam pewną niekonsekwencję w tym, co piszesz - więc albo pie**olisz głupoty, albo... pie**olisz głupoty. Powywodzę się, bo lubię mundurowe klimaty, pozwolisz?
Fakty: od 1 stycznia tego roku posiadanie drugiego obywatelstwa nie wyklucza bycia żołnierzem, ale skoro twierdzisz, że skończyłeś szkołę wojskową - to zwyczajnie albo pisałeś bajeczkę o drugim paszporcie (bo nie mogłeś zacząć szkolenia wojskowego w ub. roku ani wcześniej mając podwójne obywatelstwo), albo masz dwa obywatelstwa i zapie**alasz na podatki niekoniecznie w Polandowie - więc z mundurem nie masz nic wspólnego, a z żołnierzem masz co najwyżej wspólne zdjęcie albo fantazje erotyczne. Max Twoich osiągnięć: kwit o zakwalifikowaniu się do NSR z ub. roku i świeżutki paszport (bo za krótki czas minął od 1 stycznia, żeby ubrali Ciebie w mundur).
Jeśli jednak już ta Twoja "dobra szkoła wojskowa" to ukończone pozytywnie szkolenie w Toruniu, to nie pogrążaj chłopie siebie i artylerzystów, bo to porządne chłopy, a sam nie masz pojęcia o słowie "raport" w wojsku - no chyba że chodzi o raport żywionych :)
Lepiej swojego grzyba pilnuj i uważaj, co piszesz - bo nikt w sieci nie jest anonimowy. Jeszcze Ci poświadczenie bezpieczeństwa zabiorą - wiesz co się z tym wiąże? :)
Jakbyś coś jeszcze chciał wiedzieć, pytaj :mrgreen: Pozdrawiam!

varti

2013-01-16, 22:11
@up 18 Bielski Batalion pozdrawia ;) Rocznik 1999 :)

Wdr

2013-01-16, 22:31
w wieku 18 lat poszedłem do wojska w ten czas byłem jeszcze Polakiem ukończyłem SPWL o reszcie mi się nie chce pisać po raz enty bo jak zawsze każdy się do tego przypie**ala ja jak napie**alałem na maszynie nie miałem przecinków i kropek no sry były ale nie działały jak należy robiły pie**olne kleksy to że na tym portalu nie napie**alam ę ą , . nie znaczy że jestem analfabetą j***ni ignoranci! służyłem ponad 5 lat po różnych wyp*zdowach tego Świata po powrocie zostałem potraktowany jak śmieć więc zrzekłem się polskiego obywatelstwa i postarałem się o inne co nie było trudne....pie**ole nie będę pisał o swoim życiu na portalu o tematyce ku*asowych babek

ds...........gr

2013-01-16, 22:35
@Wdr
Spoko, także wiesz co masz zrobić ;)

MareKSG

2013-01-16, 22:35
Nie wiem co to za hejt na kogoś kto wyjeżdża z Polski. Co, trzeba zostać w Polsce i pokazywać, że kocha się ten kraj jednocześnie będąc przez niego r*chany? Dajcie sobie spokój już... Wolicie zarabiać 2 tysiące będąc patriotą w kraju w którym nie da się nim być czy 8 tysięcy w cywilizowanym kraju, w którym będziesz czuł się dobrze?

varti

2013-01-16, 22:40
Po pierwsze, zdanie zaczyna się z dużej litery. Po drugie jesi ktoś nie używa tak elementarnych znaków interpunkcyjnych jak kropki i przecinki, które tak de facto pomagają w odczytaniu intencji jego wypowiedzi, przykro mi to stwierdzić jest j***nym analfabetom.
Ps. W 2006 roku to już nie było wojsko tylko jakieś j***ne przedszkole.
Dziękuje dobranoc.

PANKERS

2013-01-16, 22:50
Nie wierzcie tym złodziejom i oszustom z PZPN!!!!!!!
Oszukali nas już tyle razy, że nigdy więcej im nie zaufam. To oni są odpowiedzialni za taki a nie inny stan Polskiej Piłki Nożnej. Zacytował bym jeszcze znaną i lubianą przyśpiewkę, ale jestem bardzo kulturalnym młodzieńcem i się powstrzymam :) .

Wdr

2013-01-16, 22:53
varti no to użyj swojej j***nej inteligentnej mądrości i sam sobie postaw przecinki w tym co piszę jeśli jestes takiiii zajebisty bez problemu możesz odczytać moje intencje zawarte w wypowiedzi aaa pie**ole k***a potraficie się przypie**alać do , . a jak Was Państwo jebie w dupę to robicie siad na p*zdę i ciiiiii j***ni elokwentni internetowi ynteligenci

Gonczor

2013-01-16, 23:12
Twoja stara piła leży w piwnicy.
Twoja stara piła, leży w piwnicy.

Dostrzegasz sens stosowania znaków interpunkcyjnych?

Wdr

2013-01-16, 23:24
@up nie chce mi się z Tobą gadać

BrunerOvned

2013-01-16, 23:28
Wdr napisał/a:

varti no to użyj swojej j***nej inteligentnej mądrości i sam sobie postaw przecinki w tym co piszę jeśli jestes takiiii zajebisty bez problemu możesz odczytać moje intencje zawarte w wypowiedzi aaa pie**ole k***a potraficie się przypie**alać do , . a jak Was Państwo jebie w dupę to robicie siad na p*zdę i ciiiiii j***ni elokwentni internetowi ynteligenci



Gonczor napisał/a:

Twoja stara piła leży w piwnicy.
Twoja stara piła, leży w piwnicy.

Dostrzegasz sens stosowania znaków interpunkcyjnych?



Tu masz militarny przykład: (obyś nie dostał takiego tekstu bez przecinków od "swojego dowódcy"):
Uwolnić nie wolno, zabić.
Uwolnić, nie wolno zabić.

Wdr, nie pogrążaj się już, "żołnierzu" :)

artis1990

2013-01-16, 23:29
Brawo dla Bońka. Jestem za tym, żeby race wróciły na stadiony, jestem przeciwko używania ich przez debilów. Masakryczne kary finansowe powinny być stosowane i dożywotnie zakazy stadionowe dla nie stosujących się do przepisów bezpieczeństwa na stadionach. Tak Angoli wychowali i mają spokój. Oglądają sobie mecze z 5 metrów, bez siatek, klatek i innych wynalazków.