18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapracowane...

siriah_pl • 2013-11-28, 23:28
Zapracowane Niemcy.

Filozoficzna rozprawa o szczęściu, życiu i śmierci...
Angielski na poziomie czegośtam potrzebny.






Dla tych, co ich nawet czegośtam przebił znajomością angielskiego - wolne tłumaczenie:
- E! Dojczland, k***a! Czemuś ciągle zapracowany, a ni ch*ja się nie zabawisz?
- Widzisz Polak, się kiedyś raz zabawiłem...
- ... 60 mln ludzi zginęło...



Wkradło się oczywiście drobne przekłamanie, ponieważ Dojczland do ludzi zaliczył też żydów i cyganów.

Post nie ma na celu nikogo obrażać, bo nie i już.

Crossblade

2013-11-28, 23:33
...jebac nIEMCÓW. Po co takie denne wstawki.

stery_srh

2013-11-28, 23:37
siriah_pl napisał/a:

...Wkradło się oczywiście drobne przekłamanie, ponieważ Dojczland do ludzi zaliczył też żydów i cyganów...


Jest jeszcze jedno - czerwono-biała, to jest flaga Monako, a nie Polski. ;-)

Ba...........co

2013-11-28, 23:38
W tych zj***nych komiksach najbardziej irytujące jest to, że mówią do flagi Monako czy Indonezji Polska.

petru23

2013-11-28, 23:41
na ch*j tłumaczysz. Niech się głowią skoro zlali naukę.

maciejosw

2013-11-28, 23:59
z tym pomyleniem kolorów to jesteście popie**oleni. Nie rozumiecie o co w tym chodzi to won na harda fapać

Ko...........ę

2013-11-28, 23:59
Po ch*j zapychać internet takim syfem? :/

siriah_pl

2013-11-29, 00:12
76200 napisał/a:

Po ch*j zapychać internet takim syfem? :/



Zauważyłeś, że masz fotę ciapaka jako avatar? i Ty mówisz o zaśmiecaniu netu? :p

Aha, w odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytanie - "bo tak", "bo chcem", "bo mi się tak podoba". I ch*j! :D

MorbidGod

2013-11-29, 06:42
Cebularze znowu płaczą nad Polandballem. Wracać do rozrzucania gnoju, a nie do internetu

myth000

2013-11-29, 12:21
Cytat:

Jest jeszcze jedno - czerwono-biała, to jest flaga Monako, a nie Polski. ;-)



Jest dobrze nie rozumiesz przesłania tego ;) poczytaj troszkę o polandball a zrozumiesz... :)

Maślanek

2013-11-29, 17:09
Na 4chanie pajace już to wyjaśnili takim jak wy. Kiedy autor tworzył te kuleczki z państwami jebnął się w kolorach Polski, jak mu powiedzieli o błędzie, miał zamiar go poprawić, ale okazało się, że czerwono-biała flaga Polski przyjęła się bardzo dobrze, tak dobrze, że nie było sensu tego zmieniać. Pozdrawiam.

stery_srh

2013-11-29, 18:52

maciejosw napisał/a:

z tym pomyleniem kolorów to jesteście popie**oleni. Nie rozumiecie o co w tym chodzi to won na harda fapać




MorbidGod napisał/a:

Cebularze znowu płaczą nad Polandballem. Wracać do rozrzucania gnoju, a nie do internetu




myth000 napisał/a:

Jest dobrze nie rozumiesz przesłania tego ;) poczytaj troszkę o polandball a zrozumiesz... :)




Maślanek napisał/a:

Na 4chanie pajace już to wyjaśnili takim jak wy. Kiedy autor tworzył te kuleczki z państwami jebnął się w kolorach Polski, jak mu powiedzieli o błędzie, miał zamiar go poprawić, ale okazało się, że czerwono-biała flaga Polski przyjęła się bardzo dobrze, tak dobrze, że nie było sensu tego zmieniać. Pozdrawiam.



Nooo, widzę że posiadacie niesamowitą wiedzę, tak niezbędną do życia... Gówno mnie to, że jakiś niedouczony zjeb pomylił flagi, a reszta zjebów to kupiła i tak się przyjęło - flaga Polski jest biało-czerwona i tyle w temacie.
Aha, wy trzej bez avatara - mam dla was prezent, wstawcie to sobie, pasuje do was jak ulał: ;-)

makabrax

2013-11-29, 21:12
stery_srh, taki nowy :D

oc...........an

2013-11-29, 21:12
Taki ból dupy o pomylone kolorki :D

makabrax napisał/a:

stery_srh, taki nowy :D



...nie rozpakowany jeszcze :amused:



A czy wiecie, robaki, że "polska" flaga została zaj***na Bohemii?
Oczywiście, że nie wiecie, bo w szkole gówno wpie**alacie, a nie uczycie się
http://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_Bohemia


Jedyna słuszna flaga to flaga Rzeczypospolitej Obojga Narodów (jak zwykle cebulaki zapominają, że w czasach świetności nie było Polski tylko była Korona, ale w sumie czego można po was oczekiwać :P




Handlujcie barterowo z tym biedaki :niggasmile: