18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapracowane...

siriah_pl • 2013-11-28, 23:28
Zapracowane Niemcy.

Filozoficzna rozprawa o szczęściu, życiu i śmierci...
Angielski na poziomie czegośtam potrzebny.






Dla tych, co ich nawet czegośtam przebił znajomością angielskiego - wolne tłumaczenie:
- E! Dojczland, k***a! Czemuś ciągle zapracowany, a ni ch*ja się nie zabawisz?
- Widzisz Polak, się kiedyś raz zabawiłem...
- ... 60 mln ludzi zginęło...



Wkradło się oczywiście drobne przekłamanie, ponieważ Dojczland do ludzi zaliczył też żydów i cyganów.

Post nie ma na celu nikogo obrażać, bo nie i już.

gracii

2013-11-30, 02:34
@DUST DEVIL, Dlaczego wstawiłeś flagę Polski z herbem Wazów?

oc...........an

2013-11-30, 03:13
gracii napisał/a:

@DUST DEVIL, Dlaczego wstawiłeś flagę Polski z herbem Wazów?



Nie Polski, a Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Owszem, wstawiłem flagę Zygmunta III, bo była w formacie svg i nie ważyła 5mb (a jako, że jest uderzająca podobna do flagi państwowej to dałem ją również dla podniesienia morale i refleksji jakie piękne i bogate flagi kiedyś miała RP, a jakie nudne i bez polotu mamy dziś :( )

Jak Ciebie tak to w oczy kole to masz oficjalną, ale niestety na białym tle ;)




@stery_srh o k***a ale sfermentowałem z umysłowej Etiopii. Zakładam, że sam masz nie więcej niż 14 lat, bo:

a) nie masz pojęcia co to polandball
b) nie rozumiesz ironii zastosowanej w odwróceniu kolorków
c) nazywasz wszystkich gimbusami, co jest pierwszym i ostatnim argumentem w twojej jakże nędznej argumentacji, że nie mamy racji


Weź k***a, zapostuj zdjęcie z czasoznaczkiem daty urodzenia w dowodzie osobistym, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że są tak opóźnieni w rozwoju "dojrzali" użyszkodnicy sadoch*ja.

DuckDodgers

2013-11-30, 07:48
DUST DEVIL napisał/a:


Zakładam, że sam masz nie więcej niż 14 lat, bo:

a) nie masz pojęcia co to polandball



I jak tu nie wyzywać od gimbazy jak się widzi takie argumenty.

tr3mm0r

2013-11-30, 11:40
DUST DEVIL napisał/a:

Taki ból dupy o pomylone kolorki :D



...nie rozpakowany jeszcze :amused:



A czy wiecie, robaki, że "polska" flaga została zaj***na Bohemii?
Oczywiście, że nie wiecie, bo w szkole gówno wpie**alacie, a nie uczycie się
http://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_Bohemia


Jedyna słuszna flaga to flaga Rzeczypospolitej Obojga Narodów (jak zwykle cebulaki zapominają, że w czasach świetności nie było Polski tylko była Korona, ale w sumie czego można po was oczekiwać :P

Obrazek


Handlujcie barterowo z tym biedaki :niggasmile:



"http://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_Bohemia"

Zdajesz sobie sprawe, ze gdy powstawala Flaga Bohemii to Polska juz dawno miala bialo-czerwona?

"Another problem was the Bohemian flag's similarity to the flag of neighbouring Poland, which the average Czech was far more familiar with." - cytat z wiki. Naucz sie czytac?

dozek

2013-11-30, 13:02
Wasz ból dupy wspaniale leczy mojego kaca :D

Nikkoo

2013-11-30, 13:35
Prawda jest taka, że Polska tutaj ma tą flagę do góry nogami bo jest tak głupia że nie wie jak poprawnie ją namalować... i oczywiście Poland can't in to space... Cała filozofia tych komiksów

R4d0

2013-11-30, 14:37
Te komiksy są nawet śmieszne i zwała z bólu dupki, że ma kolory popie**olone, to pewnie Wy bólodupce przy każdym newsie o Kubicy pisaliście komentarze, że flaga jest odwrócona :D Majory Narodowe Wyzwoleńce Wszech Komentatory k***a Wasza Mać :D

presscot

2013-11-30, 18:20
DUST DEVIL napisał/a:



Nie Polski, a Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Owszem, wstawiłem flagę Zygmunta III, bo była w formacie svg i nie ważyła 5mb (a jako, że jest uderzająca podobna do flagi państwowej to dałem ją również dla podniesienia morale i refleksji jakie piękne i bogate flagi kiedyś miała RP, a jakie nudne i bez polotu mamy dziś :( )

Jak Ciebie tak to w oczy kole to masz oficjalną, ale niestety na białym tle ;)

Obrazek


@stery_srh o k***a ale sfermentowałem z umysłowej Etiopii. Zakładam, że sam masz nie więcej niż 14 lat, bo:

a) nie masz pojęcia co to polandball
b) nie rozumiesz ironii zastosowanej w odwróceniu kolorków
c) nazywasz wszystkich gimbusami, co jest pierwszym i ostatnim argumentem w twojej jakże nędznej argumentacji, że nie mamy racji


Weź k***a, zapostuj zdjęcie z czasoznaczkiem daty urodzenia w dowodzie osobistym, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że są tak opóźnieni w rozwoju "dojrzali" użyszkodnicy sadoch*ja.




Weźcie nie odpisujcie temu przygłupowi, może w końcu się stąd wyniesie. Baran, nawet ani razu nie doczytał artykułu z wikipedii, na który się powoływał.

aopia

2013-11-30, 18:39
stery_srh jaki pie**olony ciul.

rafalon

2013-12-01, 01:07
presscot napisał/a:


Weźcie nie odpisujcie temu przygłupowi, może w końcu się stąd wyniesie. Baran, nawet ani razu nie doczytał artykułu z wikipedii, na który się powoływał.

Ty się tak nie sugeruj wikipedią, bo 20% z tego to gówno z podpalonymi zapałkami + w każdej chwili mogę edytować artykuł, tak samo jak i każdy z nas.

4h...........ch

2013-12-04, 11:32
Tak szczerze to w jakim języku jest ten obrazek? Tylko Polska mówi Niemcy, tekst wymawiany po Angielsku a Polen to nawet po Polsku i Angielsku nie jest. Kurna co za dzieci to robią. Mam 23 lata a wstyd mi że takie debile kiedyś będą mieli najwięcej do powiedzenia i największą siłę przebicia.