18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapracowane...

siriah_pl • 2013-11-28, 23:28
Zapracowane Niemcy.

Filozoficzna rozprawa o szczęściu, życiu i śmierci...
Angielski na poziomie czegośtam potrzebny.






Dla tych, co ich nawet czegośtam przebił znajomością angielskiego - wolne tłumaczenie:
- E! Dojczland, k***a! Czemuś ciągle zapracowany, a ni ch*ja się nie zabawisz?
- Widzisz Polak, się kiedyś raz zabawiłem...
- ... 60 mln ludzi zginęło...



Wkradło się oczywiście drobne przekłamanie, ponieważ Dojczland do ludzi zaliczył też żydów i cyganów.

Post nie ma na celu nikogo obrażać, bo nie i już.

kukfa

2013-11-29, 21:12
Ty autor ... Pewnie Cie jaki niemiec w kakao sypie bo widzę ze masz problem mniejszości narodowej.

maciejosw

2013-11-29, 21:38
@stery_srh widze ze robienie screenów opanowałeś do perfekcji . napinaj sie dalej o te kolorki mój ty patrioto !

Darkeduar

2013-11-29, 21:42
Tak. Przez sadola przepie**ala się masa takich obrazeczków, niektóry głupie, a pozostałe jeszcze głupsze, ale wszyscy się śmieją np z obozów koncentracyjnych, innych państw itp. Jest jakaś grafika o Polsce i od razu ból dupy :D Good Job Mr.Troll.


Tak, ostatnie zdanie pożywką dla hejterów bez podstawy z anglika :D

stery_srh

2013-11-29, 21:45
maciejosw napisał/a:

@stery_srh widze ze robienie screenów opanowałeś do perfekcji . napinaj sie dalej o te kolorki mój ty patrioto !


Dzięki. Ty opanuj do tego stopnia umiejętność pisania. No i bierz sobie avatar, nie wstydź się. :mrgreen:
A skoro tak mnie zachwalasz, to wstawię jeszcze jednego screena:

Jakiś zjazd absolwentów macie, czy jak? :amused:

Fukuoka

2013-11-29, 21:46
czerwono biała to flaga Indonezji

makabrax

2013-11-29, 21:49
Fukuoka, też taki nowy :D

Tarvil

2013-11-29, 22:03
stery_srh napisał/a:


Dzięki. Ty opanuj do tego stopnia umiejętność pisania. No i bierz sobie avatar, nie wstydź się. :mrgreen:
A skoro tak mnie zachwalasz, to wstawię jeszcze jednego screena:
Obrazek
Jakiś zjazd absolwentów macie, czy jak? :amused:



Trochę to smutne gdy ostatnim argumentem na poparcie swoich racji pozostaje gówno warte 10 lat życia więcej :D .

dagins

2013-11-29, 22:13
Kolory flagi były na początku zamienione przez pomyłkę, ale gdy społeczność 4chana zobaczyła jak łatwo można tym błędem trollować Polaków, postanowili je zachować. Jak widać działa i nawet w odległych rubieżach internetu znajdzie się ktoś, kto dostanie od tego zatwardzenia.

stery_srh

2013-11-29, 22:15
Tarvil napisał/a:



Trochę to smutne gdy ostatnim argumentem na poparcie swoich racji pozostaje gówno warte 10 lat życia więcej :D .


Rozumiem, że smutek cię ogarnia w kłótniach ze swoim 13-letnim siostrzeńcem. Nie pękaj. :amused:

maciejosw

2013-11-29, 22:16
Tarvil napisał/a:



Trochę to smutne gdy ostatnim argumentem na poparcie swoich racji pozostaje gówno warte 10 lat życia więcej :D .



bo to jest jedyny pewny ale gówno znaczący argument :D

stery_srh

2013-11-29, 22:18
Przedział wiekowy 21-23 ma ból dupy, że aż miło. :mrgreen:
Aż mi żal, że właśnie wychodzę z domu, bo pysznie się zapowiada. :emo:

PIEEETREK

2013-11-29, 22:55
hehehe na poczatku myslalem ze to pokeball

isotop

2013-11-29, 23:30
Co do dyskusji o pomylonych kolorach: owszem, autor pomylił kolory, ale nie zachowano tego błędu, dlatego że się "przyjął"... zachowano go, ponieważ masa przewrażliwionych cebulaków dostała przepysznego bólu dupy na widok odwróconych kolorów. Autorowi tak bardzo spodobało się poirytowanie nadpobudliwych Polaków z kompleksami, że utrwalił wizerunek Polandballa w obecnie znanej formie czyniąc przy tym mimochodem wersję biało-czerwoną tą złą i traktowaną jako błąd.

Zarentha

2013-11-30, 00:30
Odwrócenie kolorów jest śmieszne. Jak można denerwować się na kolorki w poj***nym komiksie? Trzeba być jakiś niedoj***ny :D

siedlik

2013-11-30, 01:36
Macie poprawna wersje.