18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapomniałem zamknąć drzwi z obory

~Angel • 2019-04-02, 08:44
i wszystkie świnki uciekły :-/


poligon6

2019-04-03, 08:07
SQRW3L_ponury napisał/a:

W kazdej populacji niezależnie od miejsca i czasu są pedały i lesby - to cecha ewolucyjna a nie mentalne zboczenie (jak np. sranie na klate) czy degeneracja (jak upodobanie do dreczenia zwierząt czy dzieci).



Ewolucja stworzyła niezdolne do rozpłodu osobniki? Raczej jest to błąd ewolucyjny jak rak.

P4GER

2019-04-03, 09:33
przeme13 napisał/a:

c**a bez włosów wygląda jak u 13 latki. Pozdrawiam powyższą pedofilię. Dzieciom w wieku 16-20 lat może się to podobać, ale dojrzali mężczyźni z reguły wolą boberka



Chyba ty, ja nie chciałbym włosów łonowych w buzi, fuj

warka

2019-04-03, 09:43
P4GER napisał/a:

Chyba ty, ja nie chciałbym włosów łonowych w buzi, fuj


Masz buzię jak p*zda ?



:shock:

Serek4

2019-04-03, 11:10
Do kogo one tak biegną :D

krasnal_hałabała

2019-04-03, 11:26
@up, Nie do ciebie. Lecz także nie do mnie, chociaż jak widzę niektóre to nawet odczuwam ulgę z tego powodu. :mrgreen:

jasiek.kulaga

2019-04-03, 12:13
poligon6 napisał/a:

Jak dzieci na pierwsza komunie, kolejny miłosnik kwaśnych jabłek, co to LBGT robi z ludźmi!



może jestem za tępy i nie rozumiem, Ty mieszasz jakieś leki?

poligon6 napisał/a:

Jak dzieci na pierwsza komunie, kolejny miłosnik kwaśnych jabłek, co to LBGT robi z ludźmi!



może jestem za tępy i nie rozumiem, Ty mieszasz jakieś leki?



przeme13 napisał/a:

c**a bez włosów wygląda jak u 13 latki. Pozdrawiam powyższą pedofilię. Dzieciom w wieku 16-20 lat może się to podobać, ale dojrzali mężczyźni z reguły wolą boberka



powiedział ten co ma 25 lat, dojrzały mężczyzna, który może jeszcze w życiu c*pki nie lizał :)

krasnal_hałabała napisał/a:

Po rozpatrzeniu wniosku jednego z użytkowników forum który zgłosił cię do konkursu Boromira który to konkurs nosi miano "They have a Cave Troll", oraz po zweryfikowaniu cudownej gównoburzy którą rozpętałeś pod tym tematem, jako Jako Wódz Piątej Kliki Radzieckiej Republiki Republikańskich Trolli Spod Znaku Świty Jego Królewskiej Mości Złocisza z Małostkowa, z Bożej Łaski Cara nad Wszelkimi Internetami i Lorda Protektora WWW. Za twoje zasługi dla internetowego Trollingu (Pokój z Nim) nadaję ci niniejszym tytuł Naczelnego Trolla tej części Internetu i wręczam ci ten puchar jednakże jako że jesteśmy biedacką organizacją nie mamy własnego pucharu więc wręczamy ci ten puchar który Prezes naszej organizacji kupił od zwycięzcy innego konkursu za paczkę fajek.
Nadaję ci Także Tytuł Trolla Holocenu, za rozpętanie Gównoburzy o tego typu temat.



git, dziękówa :)

Rangraf

2019-04-03, 23:11
Ani jednej z ku*asem - przeglądnąłem dokładnie. To fejk....

x2345x

2019-04-04, 01:23
Z cyklu "Feministki wałczą o prawa kobiet biegając nago po ulicy" :krejzi:

LordVIP

2019-04-04, 18:15
Co za zjeby tutaj piszą? c**a ma być gładka, włosy to możesz mieć u siebie w lesie i na ty swoim zadupiu, cywilizowani ludzie się golą

Quareatures

2019-04-06, 16:58
Zakładam, że wasze panny pach i nóg też nie golą i odpowiada wam śmiganie z żeńską wersją Yeti? Szanujcie się ludzie, golić się to nie wstyd.

Knedelasek

2019-04-06, 21:01
A jak ja tak wyszedłem to zaraz wszystkim odpie**ala :-x