18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapomniałem zamknąć drzwi z obory

~Angel • 2019-04-02, 08:44
i wszystkie świnki uciekły :-/


TB303

2019-04-02, 16:00
poligon6 napisał/a:

Jak dzieci na pierwsza komunie, kolejny miłosnik kwaśnych jabłek, co to LBGT robi z ludźmi!


Ze wszystkich twoich kretyńskich komentarzy, ten jest jednym z bardziej kretyńskich. W sumie pisanie kretynizmów to twój styl.

marinis

2019-04-02, 16:57
jasiek.kulaga napisał/a:

powtarzam, po raz setny, bobry muszą być ogolone!


Ale ty za to mądry być nie musisz i jak widać nie jesteś.
SQRW3L_ponury napisał/a:


A odnośnie bobrów to fakt że włosy na cipsku są 'biologiczną oznaką dojrzałosci płciowej samicy


Faktycznie po włosach łonowych rozpoznasz czy już jest gotowa ;)

TB303

2019-04-02, 17:02
marinis napisał/a:

Ale ty za to mądry być nie musisz i jak widać nie jesteś.


W przypadku zwłok to wszystko jedno, co nie? :kawa:

marinis

2019-04-02, 17:09
przeme13 napisał/a:

c**a bez włosów wygląda jak u 13 latki.


No nie wierzę co za osioł :D
13 latka i c**a bez włosów :D
Chyba pomyliłeś z 10 latką. Podstawy biologi się kłaniają. Zapytaj się panią od biologii w szkole, to ci wyjaśni etapy dojrzewania.

zadol napisał/a:

Kuźwa c*pki na wierzchu, a te cycki zasłaniają. Logika kobiet.


Bo cycki są widocznie na pierwszy rzut oka i niektóre się ich wstydzą, a c*pki są ukryte i przy normalnym poruszaniu się ich nie widać.
Wiele kobiet bardziej się wstydzi pokazać piersi, niż zdjąć majtki. Szczególnie te, które nie są z nich zadowolone.

warka

2019-04-02, 17:52
I to mi się podoba, same białe, ostro i zwisłouche , a nie jakies tam złotnickie pstre , czy puławskie czarne .

JADARO

2019-04-02, 18:58
Mógł się przygotować i nakręcić w 4k. Taka strata dla męskiej części ludzkości. Ech szkoda.

kisapl

2019-04-02, 19:46
kolega pyta gdzie takie rzeczy

ytrewqqwerty

2019-04-02, 20:36
NIe ze zaslaniaja piersi, ale bardziej trzymaja, bo to boli jak sie obijaja w biegu. Gdyby sie wstydzily to by raczej nie lataly nago po miescie:P

Wiewór

2019-04-02, 21:35
Wracają z bunga bunga u kuchcinskiego :lol:

lm65

2019-04-02, 22:06
Byłeś kiedyś w oborze? heheheh Tam się trzyma bydło a nie świnki.
Byłem kilka razy na wsi to wiem :)

SQRW3L_ponury

2019-04-02, 22:16
poligon6 napisał/a:

Prawie każda kobieta ma owłosienie łonowe to cecha ewolucyjna a nie zboczenie czy inna degeneracja.


W kazdej populacji niezależnie od miejsca i czasu są pedały i lesby - to cecha ewolucyjna a nie mentalne zboczenie (jak np. sranie na klate) czy degeneracja (jak upodobanie do dreczenia zwierząt czy dzieci).


marinis

2019-04-03, 01:16
ytrewqqwerty napisał/a:

NIe ze zaslaniaja piersi, ale bardziej trzymaja, bo to boli jak sie obijaja w biegu.


Może boli te co mają wymiona jak krowa. Normalne kobiety o małych piersiach nie odczuwają bólu podczas biegania.
SQRW3L_ponury napisał/a:

W kazdej populacji niezależnie od miejsca i czasu są pedały i lesby - to cecha ewolucyjna


Przecież homoseksualizm, to kwestia psychiki danej osoby.
A włosy łonowe to cecha biologiczna. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

stroona

2019-04-03, 04:05
Niezwyciężony napisał/a:

Co ma golenie c*pki do LGBT do ch*ja ? To jest kwestia higieny a nie światopoglądu.
Mydło to pewnie dla ciebie dzieło szatana, prysznic to lewacka fanaberia a częste mycie skraca życie. Bo chłop jak wróci z pola to ma j***ć jak chłop.
k***a jaka wiejska dzicz
Następny tradycjonalista, nie chodzi o wygląd, spróbuj wylizać furto to zrozumiesz



Tu się kolego mylisz.
Natura wymyśliła włosy łonowe, by chronić pieroga przed kurzem i innymi zabrudzeniami.
ch*j jednak z naturą, c*pka powinna i tak być wygolona !

marinis

2019-04-03, 06:53
stroona napisał/a:

Tu się kolego mylisz.
Natura wymyśliła włosy łonowe, by chronić pieroga przed kurzem i innymi zabrudzeniami.


Nie tylko. Włosy łonowe to również wabik seksualny, bo informuje o stopniu dojrzałości seksualnej. Chociażby dziewczynki nie mają włosów łonowych, czyli nie nadają się do współżycia i rodzenia dzieci.
Co prawda w obecnych czasach, to się nie sprawdza, ale naturę to nie interesuje.