18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapomniałem zamknąć drzwi z obory

~Angel • 2019-04-02, 08:44
i wszystkie świnki uciekły :-/


jasiek.kulaga

2019-04-02, 08:55
powtarzam, po raz setny, bobry muszą być ogolone!

McQurwa

2019-04-02, 08:59
Wiosna się zaczęła i juhasi spędzają dz**ki na hale

zaqaz

2019-04-02, 09:13
jasiek.kulaga napisał/a:

powtarzam, po raz setny, bobry muszą być ogolone!



A niegolenie powinno być powodem orzekania rozpadu małżeństwa z winy żony :)

poligon6

2019-04-02, 09:17
jasiek.kulaga napisał/a:

powtarzam, po raz setny, bobry muszą być ogolone!



Jak dzieci na pierwsza komunie, kolejny miłosnik kwaśnych jabłek, co to LBGT robi z ludźmi!

Ni...........ny

2019-04-02, 09:31
poligon6 napisał/a:

Jak dzieci na pierwsza komunie, kolejny miłosnik kwaśnych jabłek, co to LBGT robi z ludźmi!




Co ma golenie c*pki do LGBT do ch*ja ? To jest kwestia higieny a nie światopoglądu.
Mydło to pewnie dla ciebie dzieło szatana, prysznic to lewacka fanaberia a częste mycie skraca życie. Bo chłop jak wróci z pola to ma j***ć jak chłop.
k***a jaka wiejska dzicz :amused:

panar3 napisał/a:

Golenie bobra jest: nieludzkie, niezdrowe i głupie ze względów właśnie na absolutną rozbieżność ze zdrowym seksualizmem. Zachwycanie się łysą, goloną cipą trąci mi pedofilią bądź kryptopedofilią.



Następny tradycjonalista, nie chodzi o wygląd, spróbuj wylizać furto to zrozumiesz ;-)

panar3

2019-04-02, 09:31
jasiek.kulaga napisał/a:

powtarzam, po raz setny, bobry muszą być ogolone!



Golenie bobra jest: nieludzkie, niezdrowe i głupie ze względów właśnie na absolutną rozbieżność ze zdrowym seksualizmem. Zachwycanie się łysą, goloną cipą trąci mi pedofilią bądź kryptopedofilią.

flaszka

2019-04-02, 09:31
no i takie masy krytyczne to ja rozumiem

markodantez

2019-04-02, 09:31
zagroda uległa zniszczeniu i wydostały się..

poligon6

2019-04-02, 09:40
Niezwyciężony napisał/a:

Co ma golenie c*pki do LGBT do ch*ja ? To jest kwestia higieny a nie światopoglądu.
Mydło to pewnie dla ciebie dzieło szatana, prysznic to lewacka fanaberia a częste mycie skraca życie. Bo chłop jak wróci z pola to ma j***ć jak chłop.



Cóż łeb też może kobita ogolić by łatwiej go umyc(tak np robiono w obozach by wszy sie nie lęgły), rozumiem ze takie cos jak szampon czy płyn do higieny intymnej to dla ciebie terra incognita i istnieje dla ciebie tylko mydło Biały Jeleń skad inąd bardzo dobre. No i po co ta bezczelna natura dała tam włosy, pewnie by mendy tam sie legły i j***ło sledziem.

zadol

2019-04-02, 09:48
Kuźwa c*pki na wierzchu, a te cycki zasłaniają. Logika kobiet.

r061071

2019-04-02, 09:59
bober musi być ja rozumiem ze fryzura zależy od gustow golenie c**y na gładko to tak jak golenie brwi wlosy nadaja estetykę kobiecej cipie tak jak fryzura na glowie nadaje kobiecości ,golenie c**y ulatwia prostyytutka higienę kiedy te maja butelke z woda na leśnym parkingu ale dla normalnej kobiety bober powinien byc dopasowany do gustu jej faceta tak jak np.broda u gościa jednej to odpowiada a druga lubi gładko ogolone policzki

przeme13

2019-04-02, 10:03
c**a bez włosów wygląda jak u 13 latki. Pozdrawiam powyższą pedofilię. Dzieciom w wieku 16-20 lat może się to podobać, ale dojrzali mężczyźni z reguły wolą boberka :)

r061071

2019-04-02, 10:17
drzwi od obory a nie z obory