18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaoranie tępej dzidy - poziom: ekspert

Kaszysz • 2019-08-18, 23:37
Jak zbłaźnić tępą dzidę w 30 sekund, film poniżej.


~sensualna

2019-08-19, 00:51
co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci :D a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać

Sowa_wln

2019-08-19, 01:06
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



Masz

wsza104

2019-08-19, 02:02
czym zapytam tak skromnie?

Ja...........ro

2019-08-19, 03:26
czemu mam wrazenie, ze nauczyli ja odpowiedzi na tego rodzaju pytanie?

hudzisz

2019-08-19, 04:13
sensualna napisał/a:

Profil



I ty sie dziwisz, ze nowo przyjeci zarabiaja wiecej od ciebie? Kto przy zdrowych zmyslach pracuje w jednej firmie (bez szansy na awans jak rozumiem skoro nowo przyjeci zarabiaja wiecej od ciebie, wiec pewnie jestes tylko szeregowym pracownikiem) przez 9 lat?

Byku35

2019-08-19, 04:40
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



oj nie,
na L4 to powinnaś chodzić raz na 3 MSC po 5 dni albo jak policja co raz a dobrze co roku na rok odrazu na raz jako urlop

A ta Joanna to taka żona ma:)

otomin

2019-08-19, 07:24
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



U mnie tak samo jest ale ja nie siedzę cicho, tylko mówię, podwyżka ale sp***alam do konkurencji. Pracuje 10 lat i zaczynałem od 11 brutto, a teraz mam 25 brutto. No no tylko ja pracuje na stoczni i wiedzą i umiejętności kosztują. Dziewczyno nikt ci płacić nie będzie za sprzątanie czy składanie długopisów 5 tysięcy. Ogarnij sprawę. Idź do firmy Apple, masz na start gruby hajs.

nowynick

2019-08-19, 08:13
wysłałbym wszystkie feministki do Niej na ring

Rejti

2019-08-19, 08:41
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



"dejcie mnie się należy" :roll:

Babo, nikt ci nie da podwyżki za sam staż.

Naturalnym jest to, że pracownik musi się wykazać inicjatywą i umiejętnościami jeśli chce lepiej zarabiać. Za odpie**alanie swojej roboty toćka w toćkę to nie spodziewaj się za wiele. A jak ci nie pasuje to załóż własną firmę, najmij pracowników, spróbuj zarządzać nimi według własnej idei... Zobaczymy ile ujedziesz. :lol:

kickyourheadoff

2019-08-19, 08:43

Czasami nawet nadęta Rousey mówi ludzkim głosem

Bezel3012

2019-08-19, 08:48
otomin napisał/a:

U mnie tak samo jest ale ja nie siedzę cicho, tylko mówię, podwyżka ale sp***alam do konkurencji. Pracuje 10 lat i zaczynałem od 11 brutto, a teraz mam 25 brutto. No no tylko ja pracuje na stoczni i wiedzą i umiejętności kosztują. Dziewczyno nikt ci płacić nie będzie za sprzątanie czy składanie długopisów 5 tysięcy. Ogarnij sprawę. Idź do firmy Apple, masz na start gruby hajs.


No nie wiem, ja jestem od 3 lat prowadzącym na linii przy robieniu rur do układów wydechów samochodowych a mam 21,5 brutto i 15% premii a w sumie to tylko kalibruje rure i daje na sprawdzian czy pasuje

Elektro-Mech

2019-08-19, 09:19
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



Gratuluję kiszenia się 9 lat w jednej firmie i narzekania. :lol: Teraz świat działa trochę inaczej, jak wszystkiego się nauczyłaś na danym stanowisku, ale nie zanosi się na awans, to rzucasz wypowiedzenie. Coś mi tu śmierdzi, że polubiłaś taki schemat życia, jest Ci wygodnie.

hanney

2019-08-19, 09:51
Biorę dyżury za min. 90 zł za godzinę netto. Moja znajoma bierze już od 50 netto. Ktoś jej każe? Nie. Dlaczego zarabia prawie dwa razy mniej? Bo na to pozwala. :)

Czaczek83

2019-08-19, 09:58
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



może tylko tobie się wydaję ze lepiej zapie**alasz .....