18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaoranie tępej dzidy - poziom: ekspert

Kaszysz • 2019-08-18, 23:37
Jak zbłaźnić tępą dzidę w 30 sekund, film poniżej.


bakus1233

2019-08-19, 10:07
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćHej, skoro kobiety zarabiają mniej a wykonują identyczną robotę, to co za debil zatrudnia mężczyzn? ;-)

rybsony

2019-08-19, 10:17
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćk***a Ukrainki zmieniają w Polsce prace jak relawiczki. Gdzie wiecej dadza tam zapie**alaja.. Pracy jest od ch*ja wiec rusz dupe i idź gdzie indziej a nie psiocz mi tu na sadistiku

MaszSziwe?

2019-08-19, 11:19
Japie**ole jak można być tak ograniczonym i wyplewionym z ambicji i chęci samorealizacji żeby 9 lat za ten sam hajs robić pewnie jeszcze 3k na Msc które na nic nie starcza.

sandal007

2019-08-19, 12:35
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćtzn , ze jestes nic nie warta. Gdyby kobiety systemowo mialy zarabiac mniej niz faceci, to normalny pracodawca ktory szuka wszedzie oszczednosci zatrudnial by same kobiety a nie facetow. Ale lepiej pierd. logike i zwalac wszystko na plec.


vvariat

2019-08-19, 14:09
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćZmień pracę a nie żalisz się na sadisticu,widocznie coś musisz źle zrobić skoro cała firma ma na Cb wyj***ne,myślę też ze jesteś tak słabą osobą która nioe potrafi załatwić swoich spraw,przykro mi ale takie są realia życia,umiesz walczyć o swoje albo zostajesz w tyle.

garota

2019-08-19, 15:49
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćTo świadczy tylko o tym że kobiety które pracują nawet dłużej niż mężczyźni są mniej efektywne.

LBZ

2019-08-19, 16:04
No i kobita ma rację. Powiedziała jak jest. Jak pracownik generuje dla pracodawcy duże zyski to dlaczego ma nie być dobrze opłacany? Co za różnica czy to mężczyzna czy kobieta. Jeśli sa dobrzy w tym co robią to dlaczego nie mieliby dobrze zarabiac. Tak powinien wyglądać świat a nie pie**olenie, że mam p*zde to mi się należy. Nie k***a nie należy się jeśli się niczym innym nie rożnia na tle reszty.

pusifer

2019-08-19, 17:33
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćAle jesteś zj***na. I tak wszyscy mają w ch*ju Twoje zażalenia.

Kurde26

2019-08-19, 17:55
Nie było jeszcze takiego przypadku żeby szef przyszedł i powiedział "za mało zarabiasz" jeżeli zapie**alasz lepiej niż oni to idź do szefa i mu to powiedz. Faceci zarabiają więcej i będą zarabiać więcej bo kobiety nie podejmują ryzyka. Idź, pie**olnij pięścią w stół a jak nie to właź pod. Tak czy tak podwyżka będzie

TB303

2019-08-19, 17:58
pusifer napisał/a:

Ale jesteś zj***na. I tak wszyscy mają w ch*ju Twoje zażalenia.


Tak mają w ch*ju, że odpowiadają - z Tobą włącznie. Logika tak bardzo :lol:

DanJ93

2019-08-19, 21:10
sensualna napisał/a:

zapie**alam 9 lat w jednej firmie


No widzisz, Ty chodzisz do jednej i tej samej pracy 9 lat,
a ja jak idę do pracy, to po to by ZAROBIĆ, a nie zapie**alać ;)
A jak mi płacą za mało, to idę gdzie indziej i się nikomu nie żalę

Anake

2019-08-19, 21:55
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćNie potrafisz sobie wynegocjowac stawki, to zapie**alaj za miske ryzu :)

Mors_Nigra

2019-08-19, 22:38
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiaćAlbo pie**olisz kocopoły, albo dajesz się r*chać nie wiedząc, że masz prawo pozwać takiego pracodawcę. A w ogóle to wszystko brzmi jak bajeczka, bo kobiety w zdecydowanej większości pracują dokładnie odwrotnie do tego co opisałaś. Jak zmądrzejesz to polecam pozew bo nielegalnym jest płacenie kobiecie mniej na tym samym stanowisku niż mężczyźnie/za te same obowiązki. No chyba, że znowu, coś się tu nie klei i tak na prawdę to jedna wielka ściema.

ellsworth

2019-08-19, 22:53
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać


Taaa. Jasne. Odpowiedz mi na jedno, zajebiście proste pytanie: po jakiego ch*ja pracodawcy zatrudnialiby w ogóle facetów, skoro mogliby za tą samą pracę płacić mniej kobietom. Przecież wy nie ogarniacie swymi ciasnymi umysłami nawet najbardziej elementarnych zjawisk w ekonomii a oczekujecie równych pensji? Za co, ja się pytam?

RELAX

2019-08-20, 03:32
Sowa_wln

Sowa_wln napisał/a:

Masz:mikolaj: Jak najbardziej się zgadzam z odpowiedzią.