18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaoranie tępej dzidy - poziom: ekspert

Kaszysz • 2019-08-18, 23:37
Jak zbłaźnić tępą dzidę w 30 sekund, film poniżej.


zurawix94

2019-08-20, 03:34
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



a czy w firmie kochasz sie z nimi sensualnie czy drastycznie ?

Nikczemny_Płód

2019-08-22, 00:11
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



O k***a...


zapie**alam 9 lat w jednej firmie

I dlatego zarabiasz słabo.

nigdy nie brałam l4
W ogóle nie chorujesz czy chodzisz chora do pracy? W normalnej firmie za to upieprzają z premii.

w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci


Zdradzę ci sekret. Nowo przyjęci panowie więcej zarabiają tez od tych z długim stażem na stanowiskach biurowych, nie inżynierskich. Nic nowego.

wykonujemy tą samą robotę i

A to już twoja opinia. Kierownictwo może mięc inny ogląd sytuacji.


wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać


Pracowałem już w 6 firmach. W każdej ale to w każdej kobiety pracowały dużo mniej i miały stawiane dużo mniejsze wymagania.


:roll:

Także tego, swoich niepowodzeń finansowych szukaj w... 9 letnim stazu pracy w 1 firmie.

syulung

2019-08-23, 01:55
sensualna napisał/a:

co się ni jak ma do zarobków normalne pracujących kobiet... zapie**alam 9 lat w jednej firmie, nie mam dzieci i nigdy nie brałam l4 w przeciwieństwie do innych panów na tym samym stanowisku a zarabiam mniej niż nowo przyjęci a wykonujemy tą samą robotę i gdzie tu sprawiedliwość? ni ma! wychodzi na to że jako kobieta mam po prostu więcej zapie**alać i mniej zarabiać



ojej okazuje się że jestem kobietą, w trzeciej firmie mi się to zdarza, a Karolina jest facetem, wiedziałem że jest coś podejrzanego w jej wygadaniu.