18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaorał

nowynick • 2019-03-11, 12:21


ja tam do łóżka nikomu nie zaglądam, jak się nie kręcą po mieście na jakiś paradach i są szczęśliwi w życiu to ok.

Justynka99

2019-03-11, 16:30
poligon6 napisał/a:


Nie ma żadnej mocy prawnej o to chodzi, a to ze im sie wydaje że sa małżenstwem to juz ich problem. I tak w mysl polskiego prawa po przekroczeniu granicy nie są małżeństwem.


Mało wiesz o polskim prawie. Ciekawostka: jeżeli wyjdziesz za mieszkańca kraju, który nie ma prawa pobytu w Polsce, to Polska nie ma prawa odmówić mu pobytu jako Twojemu współmałżonkowi niezależnie od jego płci i opinii kraju na temat tego małżeństwa. Oczywiście te prawa są zdecydowanie mniejsze, niż w przypadku małżeństw różnopłciowych ale idzie ku lepszemu.

PieronJasnySzlag

2019-03-11, 16:41
Justynka99 napisał/a:

Bardzo proszę:
To jeden z wielu przykładów, bo po raz pierwszy zbadali to naukowcy uniwersytetu Georgia w 1996r i od tego czasu masowo pojawiają się inne eksperymenty potwierdzające tę teorię. M. in. "Journal of Personality and Social Psychology" w 2016 r. opublikował łączną analizę czterech z nich . Są też badania prof. Richarda Ryana z uniwersytetu Rochester, który od kilku lat udowadnia (choć na razie wciąż są wątpliwości i trwają na ten temat dyskusje), że homofobia jest chorobą.



No tak właśnie przypuszczałem że homofobia okaże się chorobą :)

floczo

2019-03-11, 16:46
k***a homosie byli od początku tego świata i to się nie zmieni. Koło ch*ja mi latają tak samo jak weganie, sataniści, narodowcy i ministranci. A wiecie dlaczego? Bo każdy ma prawo wyboru takiego sposobu na życie jak mu się k***a podoba byle zgodnie prawem. Wk***ia mnie że jełopy u władzy wiecznie muszą szukać wroga i szczuć nas na siebie. Teraz kolej na gejów i lesbijki i obrzydzanie nauczycieli tylko pytanie kto zostanie wrogiem przy następnych wyborach?

htp

2019-03-11, 17:03
nowynick napisał/a:

A kto Ci karze być pedałem?



A to kara być pedałem?

Sebosz

2019-03-11, 17:09
Cryo napisał/a:

Ja tam lubię gejów, bo im większa ich liczba, tym więcej dziewczyn dla nas.



No właściwie to nie do końca, bo z kolei lesbijki zabierają tę samą ilość dziewczyn, co geje facetów :D

poligon6

2019-03-11, 17:09
Abraxus napisał/a:

I gdzie tu jest napisane że pedalstwo jest nielegalne albo że ich małżeństwa?



Nigdy nie pisałem ze pedalstwo jest nielegalne, pisałem że nielegalne sa ich małżenstwa bo małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Nielegalność nie musi nieść za soba sankcji karnych. można wziążć ślub z drzewem a i tak nikt tego nie uzna.

Justynka99 napisał/a:


Bardzo proszę:
https://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(16)00319-2/pdf



"Na podstawie obserwacji zauważyli że oko bardziej sledzi homosexualny stosunek."


Kiedyś robili badanie że jak kobietom puszcza się sceny gwałtu i przemocy to robią się mokre i reagują w sposób odpowiadający podnieceniu sexualnemu np roższerzone źlrenice. Wniosek kobiety lubią gwałt. Ot i tyle sa warte te gównobadania

"Nielegalność i nie uznawanie to dwa zupełnie różne terminy."

Nielegalne jest zawieranie ślubów w Polsce a śluby zawarte za granicą sa nieważnie.

floczo napisał/a:

Bo każdy ma prawo wyboru takiego sposobu na życie jak mu się k***a podoba byle zgodnie prawem. Wk***ia mnie że jełopy u władzy wiecznie muszą szukać wroga i szczuć nas na siebie. Teraz kolej na gejów i lesbijki i obrzydzanie nauczycieli tylko pytanie kto zostanie wrogiem przy następnych wyborach?



A czy ktoś ich ściga? Sami się pchają na świecznik ze swoim gównem. Czy ludzie srający sobie na klate robia jakieś paray i czy w szkołach ktoś chce nauczać że jak to mówią lewusy "tacy ludzie też są"? Może od razu polecieć ze wszystki koprofile, zoofile, dendrofile i jakie tam są jeszcze wynalazki. Czemu tylko homosie i reszta tranzystorów mają być uprzywilejowana.?

Justynka99

2019-03-11, 17:13
poligon6 napisał/a:

Nigdy nie pisałem ze pedalstwo jest nielegalne, pisałem że nielegalne sa ich małżenstwa bo małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Nielegalność nie musi nieść za soba sankcji karnych. można wziążć ślub z drzewem a i tak nikt tego nie uzna.



Nielegalność i nie uznawanie to dwa zupełnie różne terminy.

niemamskarpet.

2019-03-11, 17:35
jebie mnie ogólnie kto co robi w łóżku jeden lubi cipe inny h*ja nie moja sprawa natomiast moją sprawą jest fakt, że ktoś o tak zacofanym i zamkniętym umyśle może zostać profesorem i jeszcze posłem.

Justynka99

2019-03-11, 17:50
poligon6 napisał/a:

Kiedyś robili badanie że jak kobietom puszcza się sceny gwałtu i przemocy to robią się mokre i reagują w sposób odpowiadający podnieceniu sexualnemu np roższerzone źlrenice. Wniosek kobiety lubią gwałt. Ot i tyle sa warte te gównobadania


Typowa ignorancja. Niech naukowcy pozamykają te swoje uczelnie i spalą tytuły naukowe, bo poligon6 z komentarzy na sadisticu zna się lepiej! :D

artuooo1

2019-03-11, 17:56
@"poligon6" gdzie mieszka taka p*zda jak ty? Proszę opowiedz mi o swoim dzieciństwie, kto cie tak skrzywdził. To nie możliwe, żeby taka patologia jak ty wyrosła z normalnych psychicznie i społecznie rodziców. Starzy chlali codziennie, ćpali czy wąchali klej? Żyją nadal? To lepiej dla nich żeby szybciej zdechli i nie musieli się wstydzić za ciebie, a pozostali będą ich podziwiać na hardzie i się z nich wyśmiewać. Czy może tylko ty się stoczyłeś, jesteś czarną owcą w swojej rodzinie, a może jesteś jednym z żuli w bloku i sąsiedzi maja problemy z tobą? Udajesz w internecie takiego kozaka czy w rzeczywistym świecie też taki jesteś? Masz rodzinę, żonę, dziecko..? Nie mam na myśli Dżesiki z tapetą na ryju i Brajanka. W podobny sposób ich traktujesz jak piszesz w komentarzach, nie tylko pod tym postem?


stiuardPL

2019-03-11, 17:56
poligon6 napisał/a:

Art. 18.
Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
I dlaczego tylko homosie mają być uprzywilejowani? Co ze związkami poligamicznymi, kazirodczymi. W końcu sa to dorośli ludzie i miłość nie wybiera?
Chcą się walić po rurze wydechowej ich sprawa ale z tego powwodu nie powinny wynikac dla nich żadne przywileje ani jakies uznawanie zboczenia za normalne zachowanie sexualne.
No właśnie problemem jest to ze ludziom odpie**ala i szukaja zastepczych problemów. Ludzie z racji swojego schorzenia domagaja sie przywilejów normalnych ludzi np adopcja. Mamy wiec im umozliwić adopcje bo chca udawać normalnych. Wiec slepym powinnismy umozliwic pilotowanie samolotu.



Tu jest napisane Co jest chronione. a nie dozwolone. PiSiory są średnio najgorzej wykształceni, to też czytanie im nie idzie.... No cóż.

poligon6

2019-03-11, 17:57
Justynka99 napisał/a:

Typowa ignorancja. Niech naukowcy pozamykają te swoje uczelnie i spalą tytuły naukowe, bo poligon6 z komentarzy na sadisticu zna się lepiej!



Najlepiej niech zrobia głosowanie jak w sprawie uznania homosexualizmy za normalny i zamkniecia dalszej polemiki w tym temacie lub jej napietnowanie.

W Fizyce jakby się zebrały najtęższe umysły i na podstawie kilku opracować uznały jeden obowiązujący model wszechświata to miałby to prawo wyśmiać nawet licealista. Ale fizycy tak nie zrobia bo wiedzą że ośmieszyliby się.

Badania socjologiczne zwłaszcza te nad sexualnością człowieka to głownie obserwacja i ankieta. Wiec jak mają być miarodajne czy weryfikowalne? Przykładów ośmieszenia badaczy gender i ich podobnych nie wspomne, łykali wszystko łącznie z przerobionym manifestem Hitlera.


Tak wiec mam prawo szczerze wątpić w wyniki tych badań, a prawdziwą ignorancją jest twierdzenie ze wszystko na ten temat zostało powiedziane lub to co zostało powiedziane jest prawdziwe. Wiec kto tu jest ignorantem?

stiuardPL napisał/a:

Tu jest napisane Co jest chronione. a nie dozwolone. PiSiory są średnio najgorzej wykształceni, to też czytanie im nie idzie.... No cóż.



W dupie mnam pis oczadziały lewusie. A oto wykładnia prawnicza.

Artykuł poświęcony jest normatywnej treści art. 18 Konstytucji RP z 1997 r., w myśl którego małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, znajdujący się, podobnie jak rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo, pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Wskazuje się, że sformułowanie związek kobiety i mężczyzny stanowi istotne novum w polskiej legislacji konstytucyjnej. Powodem ich umieszczenia w tekście ustawy zasadniczej, jak wyraźnie deklarowano w toku prac w Zgromadzeniu Narodowym i w kampanii przed referendum konstytucyjnym, była intencja wykluczenia prawnej instytucjonalizacji związków osób tej samej płci.

Tego znaczenia nie poważył żaden sąd w Polsce wiec ujadajcie dalej

Cryo

2019-03-11, 18:01
Sebosz napisał/a:

No właściwie to nie do końca, bo z kolei lesbijki zabierają tę samą ilość dziewczyn, co geje facetów


Teoretycznie lesbijkę zawsze można nawrócić :D

PieronJasnySzlag

2019-03-11, 18:02
floczo napisał/a:

k***a homosie byli od początku tego świata i to się nie zmieni. Koło ch*ja mi latają tak samo jak weganie, sataniści, narodowcy i ministranci. A wiecie dlaczego? Bo każdy ma prawo wyboru takiego sposobu na życie jak mu się k***a podoba byle zgodnie prawem. Wk***ia mnie że jełopy u władzy wiecznie muszą szukać wroga i szczuć nas na siebie. Teraz kolej na gejów i lesbijki i obrzydzanie nauczycieli tylko pytanie kto zostanie wrogiem przy następnych wyborach?


pie**olenie albo ignorancja.
Tu niechodzi wzajemny szacunek i żebyśmy wszyscy się lubieli i trzymali się za ręce. Za każdą grupą uciemiężoną dzisiejszymi czasami idzie ideologia która nie bierze jeńców. Szczególnie jeśli chodzi o skrajnie lewicową ideologie.
Przypomne że ów środowiska ostatnio się święcie oburzyły że tvn prócz nich zaprosił do studia przedstawicieli prawicy żeby dyskusja miała jakiś punkt odniesienia. Do debaty w końcu nie doszło bo jak w ogóle można dawać głos prawicy skoro to my mamy racje i basta...Faszyzm w czystej postaci.

ellsworth

2019-03-11, 18:04
poligon6 napisał/a:

Nie można też "przepisac" małżeństwa zawartego na zachodzie. W sumie to oznaka normalnosci w Polsce, wszak slepym nie pozwalamy pilotowac samolotów. Kto sie wróblem urodził orłem nie umrze.


Nie, nie jest to normalne, bo to nie państwo udziela małżeństwa, tylko małżonkowie PRZYSIĘGAJĄ SOBIE NAWZAJEM, a urzędnik państwowy (tudzież ksiądz) są obecni po to by PRZYJĄĆ TĄ PRZYSIĘGĘ DO WIADOMOŚCI, a nie żadne udzielić! Państwo polskie zachowuje się po prostu jak małe dziecko, któremu się wydaje, że jak zamknie oczy i czegoś nie widzi, to ta rzecz znika!