18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaorał

nowynick • 2019-03-11, 12:21


ja tam do łóżka nikomu nie zaglądam, jak się nie kręcą po mieście na jakiś paradach i są szczęśliwi w życiu to ok.

krasnal_hałabała

2019-03-11, 13:52
Pozwolili mu zachować stary kombinezon przy zmianie stanowiska/pracy? Ja nie miałem tyle szczęścia i kazali oddać...


Ow...........an

2019-03-11, 13:55
"Zaorał"?
Chyba siebie.

Chwalić się swoim homoseksualizmem....
Ohyda.
:rzyga:

Byku35

2019-03-11, 14:57
BialyNigger napisał/a:

to chyba najbardziej niedorozwinięty komentarz jaki widziałem na tej stronie



zdzira

~Velture napisał/a:

O ch*j. Daję piwo tylko żeby to weszło na główną i zobaczyć śliczną gównoburzę w komentarzach.
No to dodam od siebie coś, bo jak wiemy mamy na sadolu przynajmniej 1 homosia, który się ujawnił w jakimś innym temacie.
Patrzcie na to. Mam sąsiada. Znamy się k***a nie wiem 12 lat może 13 może 11 albo 10. W każdym razie sporo. On mieszka z babą tyle co ich znam. I czajcie fazę teraz. NIKT nie wie czy oni są k***a małżeństwem czy parą czy k***a współlokatorami. Znamy się tyle czasu wszyscy i był okres gdzie co dosłownie tydzień się na imprezach grillowych spotykaliśmy i wpadaliśmy do siebie wzajemnie itp.
No k***a ale nikt z nich nam nigdy nie powiedział czy są parą czy nie są. I wiecie co? Zasadniczo gówno nas to interesuje bo to ich prywatna sprawa.
I teraz k***a co mnie to interesuje? Nie interesuje. Jego życie. Jakby chcieli to by powiedzieli.
No a taki Dawid i Jakub każdemu na prawo i lewo w internecie opowiadają o swoich zmyślonych prawnie związkach małżeńskich z kolegą.
Normalni ludzie po prostu sobie są a ciepli muszą na prawo i lewo każdemu zaznaczać w jakiej są drużynie w łóżku.
Teraz zobaczcie jakie mamy czasu. Szczególnie garstka zjebów co pie**olą o homofobii na sadolu i tym jak geje są dyskryminowani...
Stary nie jestem ale młody tez już niezbyt. Te 20-30 lat temu taki zmiennopoglądowy co do tego komu się wkładać powinno penisa by nie miał życia jakby tak na prawo i lewo pie**olił i tym, że lubi jak krzysiek mu gałę opie**ala albo seba go zapina w dupsko.
W szkołach już normalne dzieci nie mogą się przezywać per. "pedał" "żyd" itp. bo to dyskryminacja... dzieci nie nazywają innych pedałami bo tamci wolą chłopców. Przezywa się k***a po prostu. Każde dziecko to robi i albo uczmy żeby dzieci w ogóle tego nie robiły (no jak się przezywają "ty debilu" albo "ty idioto" to już magicznie akceptowane jest bo to tylko dzieci) albo niech robią to jak chcą.
No ile razy jak kogoś w szkole czy tam na podwórku przezwaliście "ty pedale" mieliście w głowie myśl, że mówicie do homoseksualisty, który woli chłopców? No k***a ile? Ja ani razu a wyzywałem od pedałów innych tak samo jak każdy każdego. "ciota", "pedał", "cwe*". Każdy z was to albo usłyszał kiedyś albo powiedział do kogoś. Czy kiedykolwiek mówiąc to mieliście na myśli obrażenie kogoś bo był faktycznie pedałem? Mówiło się i tyle. Znaczyło to nic więcej co "twoja stara" albo "chyba ty".
No więc dawid i kuba każdemu mówią publicznie o sobie i jakoś nie widzę aby ktoś z tego powodu im zaj***ł na ulicy. Gdzie ta j***na homofobia w Polsce?



kto to 1??

~Velture

2019-03-11, 15:13
@up
Nawet nie pamiętam.
k***a kilka dni temu się produkował w jakimś temacie i z nim pisałem komentarze o pedalstwie.
Nie chce mi się szukać.

Taki ze mnie homofob, że nie zapamiętałem nicka aby później się z niego naśmiewać i wytykać. Ciemnogród normalnie.

Wiewór

2019-03-11, 15:19
poligon6 napisał/a:

W Polsce ślub gejów sa nielegalne, tak jest zapisane w konstytucji.



W którym miejscu tak jest napisane?
Pisze się Konstytucji RP "patryjoto".

Byku35 napisał/a:

jak to jest możliwe żeby chłop z chłopem?
tego nie da się pojąć
Teraz pomyśl sobie o swoim koledze
że mu w dupę wkładasz albo że się liżecie
psychika siada



Jako normalny człowiek heteroseksualny nie filozofuję na temat wkładania kolegom w dupę ale jak widać moja teoria dotycząca homofobii, że homofobami są krypopedały niepotrafiące zaakceptować prawdziwego ja, się sprawdza. :amused:
Często myślisz o j***niu się z kolegą czy tylko jak się brandzlujesz?

nowynick napisał/a:

jak dla mnie to i żenić się powinni móc, jedynie w kwestii adopcji NI ch*jA!



Dokładnie też tak uważam.

nowynick napisał/a:

jak dla mnie to i żenić się powinni móc, jedynie w kwestii adopcji NI ch*jA!



Dokładnie też tak uważam.

omgłomatkobosko napisał/a:

W fabryce VW składają Peugeoty? W Polsce można mieć męża? Fake niusy z dupy.



A jeśli zrobił sobie zdjęcie z Peugeotem w zwykłym garażu? Czy ta myśl nie rozpie**ala ci czaszki?

:shock:

poligon6

2019-03-11, 15:23
Abraxus napisał/a:

W którym miejscu tak jest napisane?
Pisze się Konstytucji RP "patryjoto".



Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

I dlaczego tylko homosie mają być uprzywilejowani? Co ze związkami poligamicznymi, kazirodczymi. W końcu sa to dorośli ludzie i miłość nie wybiera?

Chcą się walić po rurze wydechowej ich sprawa ale z tego powwodu nie powinny wynikac dla nich żadne przywileje ani jakies uznawanie zboczenia za normalne zachowanie sexualne.

qw34rt napisał/a:

Ogólnie problem jest taki, że ludziom odpie**ala i poznajemy ich po tym jak obnoszą się ze swoimi prywatnymi sprawami publicznie. Dla mnie obmacywanie się czy rozbieranie publicznie jest tak samo nieakceptowalne przez hetero jak i homosiów. Jedyna dyskryminacja jaką otwarcie uznaję to trzymanie się za ręce (hetero luz homo tępić), bo daje to zły przykład dzieciom. Poza tym orientacja nie ma znaczenia, zachować się w miejscu publicznym powinien umieć każdy NORMALNY człowiek.




No właśnie problemem jest to ze ludziom odpie**ala i szukaja zastepczych problemów. Ludzie z racji swojego schorzenia domagaja sie przywilejów normalnych ludzi np adopcja. Mamy wiec im umozliwić adopcje bo chca udawać normalnych. Wiec slepym powinnismy umozliwic pilotowanie samolotu.

qw34rt

2019-03-11, 15:29
@UP
Jeżeli dobrze pamiętam to jest zapis w stylu "związek tworzy kobieta i mężczyzna" stąd też wspominka o zmianie płci pewnie.
Ogólnie problem jest taki, że ludziom odpie**ala i poznajemy ich po tym jak obnoszą się ze swoimi prywatnymi sprawami publicznie. Dla mnie obmacywanie się czy rozbieranie publicznie jest tak samo nieakceptowalne przez hetero jak i homosiów. Jedyna dyskryminacja jaką otwarcie uznaję to trzymanie się za ręce (hetero luz homo tępić), bo daje to zły przykład dzieciom. Poza tym orientacja nie ma znaczenia, zachować się w miejscu publicznym powinien umieć każdy NORMALNY człowiek.

omgomgomgomg

2019-03-11, 15:31
Byku35 napisał/a:

jak to jest możliwe żeby chłop z chłopem?
tego nie da się pojąć
Teraz pomyśl sobie o swoim koledze
że mu w dupę wkładasz albo że się liżecie
psychika siada



standardowa wypowiedź krypto-pedała :amused:

Justynka99

2019-03-11, 15:35
Szczerze gratuluję autorowi listu. Zdecydowanie nie potrafiłabym tak kulturalnie napisać czegokolwiek do tej idiotki.

Abraxus napisał/a:

Jako normalny człowiek heteroseksualny nie filozofuję na temat wkładania kolegom w dupę ale jak widać moja teoria dotycząca homofobii, że homofobami są krypopedały niepotrafiące zaakceptować prawdziwego ja, się sprawdza.



Przecież to już dawno fakt, a nie teoria. Oczywiście nie dotyczy to każdego - część to po prostu idioci, ale w środowiskach homofobicznych jest znacznie większy odsetek osób odczuwających podniecenie w trakcie oglądania homoseksualnej erotyki, niż w reszcie społeczeństwa.

poligon6 napisał/a:

Nie można też "przepisac" małżeństwa zawartego na zachodzie. W sumie to oznaka normalnosci w Polsce, wszak slepym nie pozwalamy pilotowac samolotów. Kto sie wróblem urodził orłem nie umrze.



I myślisz, że na granicy jest kontrola i nakaz wzięcia rozwodu przed wjazdem do kraju? :D Jak ktoś się ożeni/ wyjdzie za mąż za granicą to w Polsce wciąż jest małżeństwem niezależnie od tego, czy jakiś polski urzędnik to podbije i czy w polskim prawie jest to honorowane.

poligon6

2019-03-11, 15:53
Justynka99 napisał/a:

I myślisz, że na granicy jest kontrola i nakaz wzięcia rozwodu przed wjazdem do kraju? Jak ktoś się ożeni/ wyjdzie za mąż za granicą to w Polsce wciąż jest małżeństwem niezależnie od tego, czy jakiś polski urzędnik to podbije i czy w polskim prawie jest to honorowane.



Nie ma żadnej mocy prawnej o to chodzi, a to ze im sie wydaje że sa małżenstwem to juz ich problem. I tak w mysl polskiego prawa po przekroczeniu granicy nie są małżeństwem.

Justynka99 napisał/a:

Przecież to już dawno fakt, a nie teoria. Oczywiście nie dotyczy to każdego - część to po prostu idioci, ale w środowiskach homofobicznych jest znacznie większy odsetek osób odczuwających podniecenie w trakcie oglądania homoseksualnej erotyki, niż w reszcie społeczeństwa.



Uwielbiam zj***na lewacka logike i fantasmagorie. Pewnie wikszość tutaj jak oglada na hardzie sranie na klate to też chca by im nasrać, bo czuja do tego obrzydzenie, a powini to zaakceptowa, wstretne koprofoby!!!!

Nie wspomne że samo stwierdzenie nie ma zadnych podstaw naukowych, jest tylko chciejstwem homosiów i lewactwa. Argumentem który nawet nie ma cech erystyki tylko jest dosłownie z dupy wyjety.

PieronJasnySzlag

2019-03-11, 15:56
Justynka99 napisał/a:


Przecież to już dawno fakt, a nie teoria. Oczywiście nie dotyczy to każdego - część to po prostu idioci, ale w środowiskach homofobicznych jest znacznie większy odsetek osób odczuwających podniecenie w trakcie oglądania homoseksualnej erotyki, niż w reszcie społeczeństwa.

Poprosze o jakieś źródła do tego "faktu". Skoro jest to takie oczywiste to niebędziesz miała problemu ze znaleźieniem badań.

Problem z gejami, genderami, transami jest taki że w wielu przypadkach ta ich odmienność im ciąży i siada na psychice.
I przez to takie słabe, zwichrowane emocjonalnie jednostki zostały wchłonięte przez neomarksizm. Żadem w miare logicznie myślący człowiek nie będzie się identyfikował z ideologią marksistowską. Jedynie ta przećpana degrengolada umysłowa potrafiła uwierzyć że są dyskryminowani.
Kiedyś dosadnie to określił Korwin. Podał jaka jest różnica między homoseksualistą a pederastą. Jak znajde to wkleje filmik.

Cryo

2019-03-11, 16:06
omgłomatkobosko napisał/a:

W fabryce VW składają Peugeoty? W Polsce można mieć męża? Fake niusy z dupy.


k***a jaki detektyw :homer:
Widać, że zdjęcie zrobione na parkingu, a ślub mogli wziąć za granicą. Ja tam lubię gejów, bo im większa ich liczba, tym więcej dziewczyn dla nas.

Justynka99

2019-03-11, 16:15
Spiderowski napisał/a:

Poprosze o jakieś źródła do tego "faktu". Skoro jest to takie oczywiste to niebędziesz miała problemu ze znaleźieniem badań.



Bardzo proszę:
https://www.jsm.jsexmed.org/article/S1743-6095(16)00319-2/pdf
To jeden z wielu przykładów, bo po raz pierwszy zbadali to naukowcy uniwersytetu Georgia w 1996r i od tego czasu masowo pojawiają się inne eksperymenty potwierdzające tę teorię. M. in. "Journal of Personality and Social Psychology" w 2016 r. opublikował łączną analizę czterech z nich . Są też badania prof. Richarda Ryana z uniwersytetu Rochester, który od kilku lat udowadnia (choć na razie wciąż są wątpliwości i trwają na ten temat dyskusje), że homofobia jest chorobą.

Byku35

2019-03-11, 16:18
Velture napisał/a:

@up
Nawet nie pamiętam.
k***a kilka dni temu się produkował w jakimś temacie i z nim pisałem komentarze o pedalstwie.
Nie chce mi się szukać.
Taki ze mnie homofob, że nie zapamiętałem nicka aby później się z niego naśmiewać i wytykać. Ciemnogród normalnie.



no co ty ciepły by tu nie wszedł, jak już to jakiś trol dla żartów dla beki z komentów

Wiewór

2019-03-11, 16:24
poligon6 napisał/a:

Art. 18.
Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.



I gdzie tu jest napisane że pedalstwo jest nielegalne albo że ich małżeństwa?