18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaorał

nowynick • 2019-03-11, 12:21


ja tam do łóżka nikomu nie zaglądam, jak się nie kręcą po mieście na jakiś paradach i są szczęśliwi w życiu to ok.

poligon6

2019-03-11, 12:27
Jedno pytanie? Jak moze mieć w Polsce męża? W Polsce ślub gejów sa nielegalne, tak jest zapisane w konstytucji. No chyba ze jeden dla picu zmieniłby płeć i wtedy zawarł slub.

Nie można też "przepisac" małżeństwa zawartego na zachodzie. W sumie to oznaka normalnosci w Polsce, wszak slepym nie pozwalamy pilotowac samolotów. Kto sie wróblem urodził orłem nie umrze.


Byku35

2019-03-11, 12:28
jak to jest możliwe żeby chłop z chłopem?
tego nie da się pojąć
Teraz pomyśl sobie o swoim koledze
że mu w dupę wkładasz albo że się liżecie
psychika siada

nowynick

2019-03-11, 12:29
:roll:

A kto Ci karze być pedałem? Mnie to też obrzydza a innych kręci. Jak para heteroseksualna bawi się w rimming (lizanie odbytów) to też się znajdą zniesmaczeni. Robią to domu, zachowują jako taką higienę i nikomu się nie chwalą to co mnie to obchodzi?

poligon6 napisał/a:

Jedno pytanie? Jak moze mieć w Polsce męża? W Polsce ślub gejów sa nielegalne, tak jest zapisane w konstytucji. No chyba ze jeden dla picu zmieniłby płeć i wtedy zawarł slub.
Nie można też "przepisac" małżeństwa zawartego na zachodzie. W sumie to oznaka normalnosci w Polsce, wszak slepym nie pozwalamy pilotowac samolotów. Kto sie wróblem urodził orłem nie umrze.



jak dla mnie to i żenić się powinni móc, jedynie w kwestii adopcji NI ch*jA!

leonfun napisał/a:

Niby taki wielki mechanik, a nie wie, że tłok powinien pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej



Zgłaszam Cię na mistrzów! :megalol:
https://mistrzowie.org/733212

Byku35

2019-03-11, 12:30
Boże co wy piszecie
O Matko co się dzieje

~Velture

2019-03-11, 12:32
O ch*j. Daję piwo tylko żeby to weszło na główną i zobaczyć śliczną gównoburzę w komentarzach.

No to dodam od siebie coś, bo jak wiemy mamy na sadolu przynajmniej 1 homosia, który się ujawnił w jakimś innym temacie.

Patrzcie na to. Mam sąsiada. Znamy się k***a nie wiem 12 lat może 13 może 11 albo 10. W każdym razie sporo. On mieszka z babą tyle co ich znam. I czajcie fazę teraz. NIKT nie wie czy oni są k***a małżeństwem czy parą czy k***a współlokatorami. Znamy się tyle czasu wszyscy i był okres gdzie co dosłownie tydzień się na imprezach grillowych spotykaliśmy i wpadaliśmy do siebie wzajemnie itp.
No k***a ale nikt z nich nam nigdy nie powiedział czy są parą czy nie są. I wiecie co? Zasadniczo gówno nas to interesuje bo to ich prywatna sprawa.
I teraz k***a co mnie to interesuje? Nie interesuje. Jego życie. Jakby chcieli to by powiedzieli.
No a taki Dawid i Jakub każdemu na prawo i lewo w internecie opowiadają o swoich zmyślonych prawnie związkach małżeńskich z kolegą.
Normalni ludzie po prostu sobie są a ciepli muszą na prawo i lewo każdemu zaznaczać w jakiej są drużynie w łóżku.

Teraz zobaczcie jakie mamy czasu. Szczególnie garstka zjebów co pie**olą o homofobii na sadolu i tym jak geje są dyskryminowani...
Stary nie jestem ale młody tez już niezbyt. Te 20-30 lat temu taki zmiennopoglądowy co do tego komu się wkładać powinno penisa by nie miał życia jakby tak na prawo i lewo pie**olił i tym, że lubi jak krzysiek mu gałę opie**ala albo seba go zapina w dupsko.

W szkołach już normalne dzieci nie mogą się przezywać per. "pedał" "żyd" itp. bo to dyskryminacja... dzieci nie nazywają innych pedałami bo tamci wolą chłopców. Przezywa się k***a po prostu. Każde dziecko to robi i albo uczmy żeby dzieci w ogóle tego nie robiły (no jak się przezywają "ty debilu" albo "ty idioto" to już magicznie akceptowane jest bo to tylko dzieci) albo niech robią to jak chcą.

No ile razy jak kogoś w szkole czy tam na podwórku przezwaliście "ty pedale" mieliście w głowie myśl, że mówicie do homoseksualisty, który woli chłopców? No k***a ile? Ja ani razu a wyzywałem od pedałów innych tak samo jak każdy każdego. "ciota", "pedał", "cwe*". Każdy z was to albo usłyszał kiedyś albo powiedział do kogoś. Czy kiedykolwiek mówiąc to mieliście na myśli obrażenie kogoś bo był faktycznie pedałem? Mówiło się i tyle. Znaczyło to nic więcej co "twoja stara" albo "chyba ty".

No więc dawid i kuba każdemu mówią publicznie o sobie i jakoś nie widzę aby ktoś z tego powodu im zaj***ł na ulicy. Gdzie ta j***na homofobia w Polsce?

janlew

2019-03-11, 12:32
Co ta panna Kryśka? Jak potrafią wiercić ku*asem męskiej dupie, to chyba żadna inna robota im nie straszna. Nie wiem co ma na celu łączenie zwyrodniałego zboczeńca, z łajzą o 2 lewych rękach? Przecież to dwie inne grupy, nawet jeśli w przypadku różnych Biedroniów się pokrywają
PS. Rabiej chyba też żadnej pracy się nie boi, skoro piszą że był chłopcem na posyłki mafii pruszkowskiej.
PS. W domu niech se każdy robi co chce wali w dupę kolegę, liże dupę psu, szcza na siebie, czy wącha majtki starej ciotki. Gówno mnie te zwyrodnialce obchodzą, byle by tego nie było w szkole czy telewizji, i żeby zboki nie wmawiały dzieciom że to jest normalne, i że na tej podstawie mogą brać śluby i adoptować dzieci.

leonfun

2019-03-11, 12:33
Niby taki wielki mechanik, a nie wie, że tłok powinien pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej :P

Shanttyy

2019-03-11, 12:34
Zgadzam się, dopóki nie muszę tego oglądać, to niech się bawią jak chcą.
No i fakt, że zaorał ją z tą starą panną :D

omgłomatkobosko

2019-03-11, 12:42
W fabryce VW składają Peugeoty? W Polsce można mieć męża? Fake niusy z dupy.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-11, 12:43
Ten łepek ma jedną przewagę.... mógłby usiąść w restauracji z tą starą panną i normalnie jeść bo jest dla niego kompletnie obojętna.
My byśmy mieli z tym problem.... schabowy z Pawłowicz.... A fuj..

WeedLover

2019-03-11, 12:43
Poszło piwo! Popcorn zakupię w drodze z roboty. Oby weszło na główną.

~Velture

2019-03-11, 12:50
leonfun napisał/a:

Niby taki wielki mechanik, a nie wie, że tłok powinien pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej



O k***a mać najlepszy komentarz jaki widziałem w tym miesiącu na sadolu :krejzi:

BialyNigger

2019-03-11, 13:31
Byku35 napisał/a:

jak to jest możliwe żeby chłop z chłopem?
tego nie da się pojąć
Teraz pomyśl sobie o swoim koledze
że mu w dupę wkładasz albo że się liżecie
psychika siada



to chyba najbardziej niedorozwinięty komentarz jaki widziałem na tej stronie

:roll:

poligon6

2019-03-11, 13:50
nowynick napisał/a:

jak dla mnie to i żenić się powinni móc, jedynie w kwestii adopcji NI ch*jA!



Dasz palec to łape upie**ola przy samej dupie. Na zachodzie tez najpierw związki partnerskie a teraz odjeb na maxa!