18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamknęli mnie w Żabce...

Halman • 2020-11-17, 11:39

Cytuję tłumaczenie z opisu filmu;
Cytat:

Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubionego browara.
Razem ze mną weszła jakaś druga osoba (nie powiązana ze mną) i kiedy ja stałem przy kasie by zapłacić
za swój trunek, wybiegła z Żabki ze swoimi kradzionymi piwami. Po tej akcji jakże cudowna kasjerka postanowiła
zamknąć mnie w sklepie i zadzwonić po policje i ochrone. Nie pozdrawiam


Oczywiście nie jestem autorem filmu i cytatu, jeszcze tak nisko nie upadłem żeby kraść piwa :-D

Recydywista

2020-11-17, 11:44
zapytac psow, jak moge od pani sprzedawczyni teraz odzyskac bezprawnie ukradziony mi czas.

Znawca_Cipek

2020-11-17, 11:51
Recydywista napisał/a:

zapytac psow, jak moge od pani sprzedawczyni teraz odzyskac bezprawnie ukradziony mi czas.



Nie psów, Misiu, tylko adwokata. I odszkodowanko powinno być sowite. Kolega powinien jeszcze źle się poczuć, a po wszystkim iść do psychiatry z powodu lęków przed wychodzeniem z domu.

Recydywista

2020-11-17, 11:55
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie psów, Misiu, tylko adwokata. I odszkodowanko powinno być sowite. Kolega powinien jeszcze źle się poczuć, a po wszystkim iść do psychiatry z powodu lęków przed wychodzeniem z domu.



nie misiuj. Psow psow, bo pies w tym momencie jesty zobowiazany poinformowac mnie niedouczonego i malo wiedzacego w danym temacie o tym samym co Ty wyzej.

pajdaq

2020-11-17, 11:57
Miałem kiedyś taką samą sytuację koleś dał w ryja kasjerce i uciekł z piwem, kasjerka zamknęła drzwi a ja i parę osób zostaliśmy w środku. Na moje pytanie o wypuszczenie oraz parę osób także pytało o to, zostaliśmy poinformowani, że takie procedury. Policja przyjechała dosłownie po minucie akurat mieli patrol w pobliżu niestety nie złapali go. Podsumowując takie ma procedury Żabka i koniec możesz się odwoływać do sądu ale raczej przegrasz bo mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.

Payan

2020-11-17, 12:01
To teraz jak będziesz szedł po browara, przedtem upewnij się, że nie ma żadnego klienta na sklepie, bo będziesz miał przej***ne. :D

Halman

2020-11-17, 12:02
pajdaq napisał/a:

bo mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.


Regulamin z którym sie nie zapoznałem poświadczając to swoim podpisem niech sobie w dupsko wsadzą..

Lololoney

2020-11-17, 12:26
Nie wiem, ale coś tam kiedyś słyszałem, więc się wypowiem... O ile w sklepach o większej powierzchni, zawsze siedzi jakiś pan Miecio i wbija ślepia w monitory, by wyłapywać na bierząco ewentualnych podpie**alaczy, to właśnie w takich żabkach, czy innych osiedlowych deliku*asach monitoring jest tylko po to żeby był - taki straszak...
No bo od jakiegoś czasu mamy takie prawo, że nie można nagrań wykorzystywać w sądzie chyba, że sędzia orzeknie inaczej, ale raczej nie orzeknie nic w sprawie podpie**olonych paru browarów, bo mu się nie będzie chciało w ogóle sprawy wszczynać... Inaczej sprawa ma się w przypadku zeznań świadków (stąd procedury o natychmiastowym przetrzymaniu wszystkich pozostałych klientów) i tu mamy 2 możliwości odnośnie tej pani:
1. albo faktycznie jest znerwicowaną kretynką
2 albo jest cwańsza niż się wydaje, bo specjalnie próbuje podk***ić autora filmu oskarżeniami z dupy, żeby ten się "obsrał" (zamiast zlewać sprawę) i powiedział najwięcej ile zdążył zapamiętać w swojej obronie

Noside

2020-11-17, 12:28
Typowa klientela żabki sie w temacie wypowiedziała. Świetnie. Szkoda, że podręczników savoir-vivre w wielosztukach tam nie sprzedają.

Obejszłem_system

2020-11-17, 13:06
pajdaq napisał/a:

Miałem kiedyś taką samą sytuację koleś dał w ryja kasjerce i uciekł z piwem, kasjerka zamknęła drzwi a ja i parę osób zostaliśmy w środku. Na moje pytanie o wypuszczenie oraz parę osób także pytało o to, zostaliśmy poinformowani, że takie procedury. Policja przyjechała dosłownie po minucie akurat mieli patrol w pobliżu niestety nie złapali go. Podsumowując takie ma procedury Żabka i koniec możesz się odwoływać do sądu ale raczej przegrasz bo mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.



Przetrzymywanie wbrew mojej woli przez Panią z żabki bo takie są procedury jest abdurdem i jest niezgodne z prawem. koniec tematu

Zbysław

2020-11-17, 13:15
drogie tam żubry jak ch*j 13 zł za 4
u mnie w warzywniaku mam w butelce na zamiane po 2,16
za w 8.64 a jak oddam 6 butelek do 4piw to płacę za 4zubry 7.64
A za 15.28 to napie**ole się

betoon

2020-11-17, 14:34
nie pyklo frajerom, wabik nawalil, ch*ja mu zrobia i tak ale nastepnym razem wydajcie te kilka zl.

edek_kotek

2020-11-17, 14:52
No dobra, a co k***a było dalej ?

bakus1233

2020-11-17, 14:56
edek_kotek napisał/a:

No dobra, a co k***a było dalej ?



Musiała mu zrobić loda w ramach przeprosin. Tak zadecydowała policja.