18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamknęli mnie w Żabce...

Halman • 2020-11-17, 11:39

Cytuję tłumaczenie z opisu filmu;
Cytat:

Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubionego browara.
Razem ze mną weszła jakaś druga osoba (nie powiązana ze mną) i kiedy ja stałem przy kasie by zapłacić
za swój trunek, wybiegła z Żabki ze swoimi kradzionymi piwami. Po tej akcji jakże cudowna kasjerka postanowiła
zamknąć mnie w sklepie i zadzwonić po policje i ochrone. Nie pozdrawiam


Oczywiście nie jestem autorem filmu i cytatu, jeszcze tak nisko nie upadłem żeby kraść piwa :-D

sa...........el

2020-11-17, 19:41
torturant napisał/a:

Dałeś się zamknąć, toś p*zda!
Jeśli posłuchasz porad o ubieganie się o odszkodowanie, toś jeszcze większa c**a.



a jak masz nick torturant, toś już w ogóle, c**a wielkości człowieka, wpisana do księgi rekordów guinessa.

Córka_Spawacza

2020-11-17, 20:17
Zbysław napisał/a:

drogie tam żubry jak ch*j 13 zł za 4
u mnie w warzywniaku mam w butelce na zamiane po 2,16
za w 8.64 a jak oddam 6 butelek do 4piw to płacę za 4zubry 7.64
A za 15.28 to napie**ole się



I kolejnego żubra od wujka masz. Na zdrowie

bloodwar

2020-11-17, 20:19
Codziennie w Polsce dochodzi do kilkunastu takich sytuacji w sklepach, rocznie pewnie daje to kilka tysięcy, gdyby rzeczywistość przedstawiona przez kanapowych ekspertów od wszystkiego (w tym przypadku - prawa) była taka jak ją przedstawiają (= wynajęcie prawnika i milionowe odszkodowanie za bezprawne zatrzymanie + stracony czas) to w krótkim czasie wszystkie sieci handlowe by zbankrutowały a po ulicach chodziłoby tysiące milionerów ;)

nessika

2020-11-17, 20:39
Baba sprytna złapała wabika. Paly go spisza i drugi raz na takiej akcji bedzie spalony. Oczywiscie będzie się tłumaczył że nie ma dokumentów i poda fałszywe nazwisko, ale psiaki nie są takie głupie jak wam się wydaje.

Karboksylator

2020-11-17, 21:30
pajdaq napisał/a:

Miałem kiedyś taką samą sytuację koleś dał w ryja kasjerce i uciekł z piwem, kasjerka zamknęła drzwi a ja i parę osób zostaliśmy w środku. Na moje pytanie o wypuszczenie oraz parę osób także pytało o to, zostaliśmy poinformowani, że takie procedury. Policja przyjechała dosłownie po minucie akurat mieli patrol w pobliżu niestety nie złapali go. Podsumowując takie ma procedury Żabka i koniec możesz się odwoływać do sądu ale raczej przegrasz bo mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.





Halman napisał/a:

Regulamin z którym sie nie zapoznałem poświadczając to swoim podpisem niech sobie w dupsko wsadzą..



Halman, pie**olisz głupoty jak pokaleczony. jak jedziesz pociągiem, to też podpisujesz regulamin? debilu?

kilka słów do idioty, który dał się zamknąć i twierdził, że to nie jego kolega zaj***ł piwo. nie pomyślałeś, że ktoś cię tam zna? i złodzieja też. np na facebooku jesteście znajomymi itp.

co do odszkodowania pozwu bądź podobnych, to życzę powodzenia. naoglądaliście się amerykańskich filmów i dostaliście olśnienia:P

p2wssquad

2020-11-17, 22:16
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie psów, Misiu, tylko adwokata. I odszkodowanko powinno być sowite. Kolega powinien jeszcze źle się poczuć, a po wszystkim iść do psychiatry z powodu lęków przed wychodzeniem z domu.



Człowiekuuuu! Lęków...?! Gość spać nie może w nocy , na samą myśl o piwie, cały zielenieje i słyszy żabi rechot za plecami i bolą go stawy! A przechodząc obok żabki dostaje palpitacji połączonych z padaką i przypomina mu się wojna w wietnamie!

EdmundKemper

2020-11-17, 23:16
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie psów, Misiu, tylko adwokata. I odszkodowanko powinno być sowite. Kolega powinien jeszcze źle się poczuć, a po wszystkim iść do psychiatry z powodu lęków przed wychodzeniem z domu.



I zrobić z siebie niezdolną do życia p*zdę? Wiem, że jest co cwaniactwo wykorzystane na swoją korzyść, ale k***a mać. Serio? Teraz każdy patrzy żeby drugiego wypie**olić na kasę, znajomości i inne korzyści. k***a, dokąd my zmierzamy?

Exclip

2020-11-18, 08:53
I po ch*j byl elaborat ze jakmalo,.jak dobrych wrzut teraz bedziezz robil. Nowa jakosc. A dalej to samo dno.

Ca...........on

2020-11-18, 16:00
Pomijając wszystko co powyżej, policjanci powinni od razu pytać, czy to był jego znajomy, czy przyjaciel, czy kto. Czy znał. Jak nie pytali, to nie ma kluczowej okoliczności. Jednym słowem preweniusze a nie prewencja .

Pedofilek

2020-11-18, 20:10
Co za suka ryja bym obie za takie coś na jakiej podstawie mnie zatrzymuje skoro nic nie ukradłem i robi ze mnie złodzieja śmiecia powinna ulotki roznosić a nie sprzedawać Żabka