18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamknęli mnie w Żabce...

Halman • 2020-11-17, 11:39

Cytuję tłumaczenie z opisu filmu;
Cytat:

Generalnie sprawa wyglądała tak. Poszedłem sobie do żabki po mojego ulubionego browara.
Razem ze mną weszła jakaś druga osoba (nie powiązana ze mną) i kiedy ja stałem przy kasie by zapłacić
za swój trunek, wybiegła z Żabki ze swoimi kradzionymi piwami. Po tej akcji jakże cudowna kasjerka postanowiła
zamknąć mnie w sklepie i zadzwonić po policje i ochrone. Nie pozdrawiam


Oczywiście nie jestem autorem filmu i cytatu, jeszcze tak nisko nie upadłem żeby kraść piwa :-D

jimiq

2020-11-17, 14:58
edek_kotek napisał/a:

No dobra, a co k***a było dalej ?



A abonamencik wykupiłeś..

Safko666

2020-11-17, 15:11
Ile razy już tak było, że jeden frajer wchodzi "kupować" a drugi w ten czas kradnie i sp***ala? Zaufacie w tym kraju komukolwiek, to się z ręką w nocniku obudzicie. Jeżeli mają polecenie, żeby tak robić, to tak robią. Poza tym, typ ma czas wyj***ć piwko, to może 5 minut poczekać i jako świadek coś przynajmniej dodać, żeby nie było więcej podejrzeń... ale no tak prawa ulicy, nie kapuj na szmaciarza który kradnie piwko dla siebie i dobrych ziomków :)

garota

2020-11-17, 15:23
Sklepowe takie są :) Nie ma co się nimi denerwować tylko trzeba z nimi inteligentnie cisnąć dla beki. A nie typowy dresik kozak "masz przej***ne"...ch*ja zrobisz debilu zamknij pysk i czekaj na suki.

St...........on

2020-11-17, 16:23
Recydywista napisał/a:

zapytac psow, jak moge od pani sprzedawczyni teraz odzyskac bezprawnie ukradziony mi czas.



To co zrobiła ta baba to bezprawne ujęcie obywatelskie, w oparciu o poszlaki (domysły) .

§ 4- bezposrednio po przekazaniu w ręce policji, pokrzywdzony składa doniesienie (ch*jowo się to nazywa) o popełnieniu przestępstwa i baba jest
u g o t o w a n a !

Art. 246. [Zażalenie, zakres kontroli, właściwość sądu]
§ 1.
Zatrzymanemu przysługuje zażalenie do sądu. W zażaleniu zatrzymany może się domagać zbadania zasadności, legalności oraz prawidłowości jego zatrzymania.
§ 2.
Zażalenie przekazuje się niezwłocznie sądowi rejonowemu miejsca zatrzymania lub prowadzenia postępowania, który również niezwłocznie je rozpoznaje.
§ 3.
W razie uznania bezzasadności lub nielegalności zatrzymania sąd zarządza natychmiastowe zwolnienie zatrzymanego.
§ 4.
W wypadku stwierdzenia bezzasadności, nielegalności lub nieprawidłowości zatrzymania sąd zawiadamia o tym prokuratora i organ przełożony nad organem, który dokonał zatrzymania.
§ 5.
W razie zbiegu zażaleń na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie można rozpoznać je łącznie.

garota napisał/a:

Sklepowe takie są Nie ma co się nimi denerwować tylko trzeba z nimi inteligentnie cisnąć dla beki. A nie typowy dresik kozak "masz przej***ne"...ch*ja zrobisz debilu zamknij pysk i czekaj na suki.



Własnie ,że zrobi debilu, jak nie znasz prawa to sam się stul.

Safko666 napisał/a:

Ile razy już tak było, że jeden frajer wchodzi "kupować" a drugi w ten czas kradnie i sp***ala? Zaufacie w tym kraju komukolwiek, to się z ręką w nocniku obudzicie. Jeżeli mają polecenie, żeby tak robić, to tak robią. Poza tym, typ ma czas wyj***ć piwko, to może 5 minut poczekać i jako świadek coś przynajmniej dodać, żeby nie było więcej podejrzeń... ale no tak prawa ulicy, nie kapuj na szmaciarza który kradnie piwko dla siebie i dobrych ziomków



Prawo jest prawem, dlatego papugi w Polsce mają dobrze :)

pajdaq napisał/a:

Miałem kiedyś taką samą sytuację koleś dał w ryja kasjerce i uciekł z piwem, kasjerka zamknęła drzwi a ja i parę osób zostaliśmy w środku. Na moje pytanie o wypuszczenie oraz parę osób także pytało o to, zostaliśmy poinformowani, że takie procedury. Policja przyjechała dosłownie po minucie akurat mieli patrol w pobliżu niestety nie złapali go. Podsumowując takie ma procedury Żabka i koniec możesz się odwoływać do sądu ale raczej przegrasz bo mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.



Regulamin Żabki nie stoi ponad Kodeksem Karnym ;) a baba (kasjerka) na drugi raz będzie wiedziała , żeby zamknąć sklep - ale pusty, a nie z ludźmi w środku.

hdposter

2020-11-17, 16:32
Co mnie obchodzi jakiś regulamin żabki ?

Szkoda, że facet swojego regulaminu nie miał.

Punkt pierwszy

1.Po przymusowym zamknięciu obiektu oddaje mocz na kasjerkę
2.r*cham ją z dupy i do mordy
3.Otwieram najdroższą wódeczkę
4.Jako ofiara przetrzymywana wbrew woli mam demencję i mdleję
5.Wytaczam proces o narażenie mojego życia i nadszarpnięte nerwy i stracony czas .
6.Zgłaszam gwałt bo kasjerka żabki była 0/10

Regulamin zatwierdza maciek z klanu, a on ma cały zespół.

GoGeTa

2020-11-17, 16:54
To który k***a jest kolegą którego

Liton

2020-11-17, 16:57
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie psów, Misiu, tylko adwokata. I odszkodowanko powinno być sowite. Kolega powinien jeszcze źle się poczuć, a po wszystkim iść do psychiatry z powodu lęków przed wychodzeniem z domu.



Od razu widać, że o prawie masz takie pojęcie, jak o balecie mongolskim.

Art. 243 postępowania karnego. Ale jak chce - niech się bawi. Prawnik zarobi, psychiatra zarobi.. Generalnie wzmocni gospodarkę obiegiem pieniądza :-)

Gandalf-Szary

2020-11-17, 17:00
pajdaq napisał/a:

Podsumowując takie ma procedury Żabka i koniec możesz się odwoływać do sądu ale raczej przegrasz bo mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.



Tyle tylko że ten regulamin musi być zgodny z obowiązującym w Polsce prawem. Bo inaczej jakiś sadystyczny właściciel zaczął by wycinać złodziejom nerki, powołując sie na regulamin.

Cz...........as

2020-11-17, 17:19
pajdaq napisał/a:

mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.



A jak by mieli napisane że dopóki nie wydasz w sklepie 50zł to nie możesz wyjść? Albo cokolwiek innego równie głupiego jak "zamknąć drzwi i ch*j"

Wyszedł bym razem z tymi drzwiami...


... albo h*ja bym tam zrobił ;-)

Tr...........ty

2020-11-17, 17:52
pajdaq napisał/a:

Podsumowując takie ma procedury Żabka i koniec możesz się odwoływać do sądu ale raczej przegrasz bo mają tak zapisane w statusie i regulaminu sklepie przy tego typu akcjach a wchodząc do sklepu zgadzasz się na regulamin.



Regulamin nie może być niezgodny z prawem. Poza bezprawnym ograniczeniem wolności, dochodzą jeszcze pomówienia o współudział w kradzieży.

ojcieckogut

2020-11-17, 18:04

Zawodowo trudnię się prawem i czytając niektóre wpisy tutaj, cisnę z nich bekę.

SteinarBjorgvinsson - dostajesz nagrodę złotego "Mądrego Głupka" - jest to najgorszy rodzaj klienta, a twoja wypowiedź idealnie wpasowuje się w ten rodzaj osób.

Mam nadzieję, że sam nie brzmię tak niedorzecznie gdy wypowiadam się w innych tematach, na temat których nie mam specjalistycznej wiedzy.

Rebeliant

2020-11-17, 18:11
Polecałbym mu prawnika i ugodowe postępowanie z siecią lub właścicielem franczyzy najlepiej, aby w ramach rekompensaty otrzymał darmowe zakupy na uzgodnioną obopólnie kwotę. A jak nie, to sąd i walka o swoje, ale Polska to sądowniczy zaścianek, sędziowie to oderwani od rzeczywistości sk***iele i sk***ielki i tylko pewien ich procent myśli. Sędziowie w Polsce od rozpoczęcia studiów poznają jedynie prawo i non stop się go muszą uczyć. Tacy ludzie nie znają życia innych ludzi, wyalienowane osoby. I to takie osoby muszą orzekać. A jak trafi się na sędzinę, to już w ogóle ch*jnia totalna. Współczuję gościowi, bo ch*ja dostanie.

DzidaZawodnik

2020-11-17, 18:20
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie psów, Misiu, tylko adwokata. I odszkodowanko powinno być sowite. Kolega powinien jeszcze źle się poczuć, a po wszystkim iść do psychiatry z powodu lęków przed wychodzeniem z domu.



Widać, że niewolnictwo weszło wam już w krew. Jak mozna się tak poniżać, żeby wyżebrać trochę pieniędzy? Dla mnie nie jesteście ludźmi, bo już dawno sprzedaliście swoją godność i teraz można się tylko targować za ile sprzedacie całą resztę. Za 10 lat będziecie lizać spermę i udawać pedałów jeżeli to się będzie opłacać.

burunduk

2020-11-17, 18:52
Moze i maja wlasny regulamin ale ich regulamin nigdy nie bedzie wyzej niz rzadowe ustawy czy artykuly prawne wiec podsumuwujac bezpodstawnie ograniczyl Twoja wolnosc pracownik sklepu i tym samym bezprawnie czyli powinienes wygrac w sadzie tylko potrzebny dobry adwokat a ugryzlbys pieniadze a jak Ci sie nei chce sadzic to jak postraszysz wlasciciela nawet jakas gowniana umowa o bezpodstawne ograniczenie Tobie wolnosci (tylko ze musisz udawac ze masz jakies leki teraz i jest Ci bardzo smutno) to powinien Ci cos dac "od sklepu" badz troche kasy Ci da "polubownie" ale to musisz zrobic z glowa bez smieszkow czy iks de

torturant

2020-11-17, 19:08
Dałeś się zamknąć, toś p*zda!
Jeśli posłuchasz porad o ubieganie się o odszkodowanie, toś jeszcze większa c**a.